Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Płyn wokół implantu - ktoś miał taką sytuację?

Anonim
Wiola111
Gdańsk · Utworzono: 2 gru 2022 · Ostatnia odpowiedź 6 mar 2024

Witam, w marcu miałam powiększenie piersi. Od dwóch tygodni pobolewa mnie pierś, więc zgłosiłam się do najbliższego miasta na USG. Wyszło, że mam płyn wokół implantu. Dostałam antybiotyk. Wizyta u chirurga dopiero za 10 dni. Miał ktoś taką sytuację?

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    OlaAlex
    6 mar 2024

    @Wiola111, jak się skończyła Twoja historia, czy dr Ci pomógł? Mam podobną sytuację.

  • Anonim
    Wiola111
    3 gru 2022
    Najlepszy komentarz

    Kurcze właśnie nie przedźwigałam się jakoś specjalnie... Od operacji minęło 9 miesiecy więc trochę się martwię. Byłam tutaj na usg i od ginekologa dostałam antybiotyk. Dzwoniłam do Dr i mówił, że narazie antybiotyk nie jest potrzebny i żebym przyjechała do Niego na USG i wizytę, a że do Katowic mam 700 km to dopiero mogę przyjechać 13 stego grudnia.
    Zobaczymy... Robiłam wyniki i nie mam stanu zapalnego

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    3 gru 2022

    Kurde nie pamiętam jaki antybiotyk bo to było 5 lat temu. Ja to miałam wtedy ok 5 tyg po operacji jak już doszłam do siebie i wszystko zaczęłam robić normalnie.. lekarz mi pow ze się za dużo rękami ruszałam. Pierś spuchła bardzo i bolało jak skończyłam brać antybiotyk to mi zaczęło z niej lecieć mleko i też musiałam wziąć 2 tabl specjalne na zatrzymanie laktacji. A nie przedźwigałaś się? I czy dzw do operatora?

  • Anonim
    Wiola111
    3 gru 2022

    A jaki antybiotyk brałaś? Miałaś równocześnie stan zapalny? I w ogóle skąd ten płyn się bierze...

  • Anonim
    Wiola111
    3 gru 2022

    U dr Drozda w Katowicach, mentor xtra HP 405 ml

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    3 gru 2022

    Hej ja tak miałam po 1 op zbierał mi się płyn, miałam dwie serie antybiotykow i na szczęście płyn zszedł. U kogo robiłaś piersi i jaki implant

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama