Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Pierwszy stanik po rekonwalescencji :)

Anonim
rabarbaria
Płock · Utworzono: 24 lut 2021 · Ostatnia odpowiedź 14 mar 2021

Dziewczyny, jaki wybrać pierwszy stanik po powiększaniu piersi? Oczywiście po przejściu okresu rekonwalescencji :) Zdaję sobie sprawę, że bez fiszbin oraz push-up, ale czy macie jakieś swoje ulubione, sprawdzone modele? Powiem szczerze, że nie wiem za bardzo, czym się kierować przy wyborze :) POMOCY! :)

15 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Dazy
    14 mar 2021

    Teraz mam stanik na zmianę, wiec jeszcze nie zostawialam ich bez wsparcia na tyle czasu, jedynie kąpiel ☺Ale fajnie, odważę się 😁 Dzięki wielkie!

  • Anonim
    rabarbaria
    14 mar 2021

    Żeby wyprać też musisz zdjąć na ok. 2 h, więc raczej bez spinki :)

  • Anonim
    Dazy
    14 mar 2021

    Dzięki dziewczyny ☺ A moge ściągnąć go po miesiącu na 2,3 h??

  • Anonim
    rabarbaria
    13 mar 2021

    U mnie były dwa miesiące, teraz jeszcze miesiąc kolejny zakładam tylko na noc 😊 Śpi mi się w nim wygodniej niż bez 😉

  • Anonim
    Ninka007s
    Użytkownik wyróżniony
    13 mar 2021

    Ja mam zalecenie 6 tyg. i chyba większość też tak 6 nawet 8.

  • Anonim
    Dazy
    13 mar 2021

    Hej dziewczyny, a jak dlugo nosiłyście stanik pooperacyjny? Jestem 3 tyg. po operacji. Czy po miesiącu od operacji moge ściągnąć ten stanik na rzecz miękkiego bez fiszbin na kilka godzin (specjalna okazja:)). I jak długo nosić ten pancerny?

  • Anonim
    Stokrotkaa
    Użytkownik wyróżniony
    2 mar 2021

    To ja miałam wręcz przeciwne odczucia :) Zarówno Pani w triumphie jak i w intimissimi były bardzo pomocne. Szukałam czegoś na zmianę stanika pooperacyjnego, także mój wizualnie szału nie robi (myślę, że na te jeszcze przyjdzie czas ;)) Ale jest bardzo wygodny.

  • Anonim
    rabarbaria
    2 mar 2021

    Jak Pani mi wczoraj w Triumphie przyniosła do przymierzalni staniki... to szczerze... zastanawiałam się, czy chce mnie zniechęcić do noszenia staników :D Albo co gorsza do kochania własnych piersi i pozbawić mnie radości z tym związanej - tragiczne były :) Jak dla babinki jakiejś, zero sensualności :) Entuzjazm z kupna stanika spadł poniżej poziomu podłogi :D

  • Anonim
    rabarbaria
    2 mar 2021

    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)
    Osobiście wczoraj zakupiłam stanik Victoria's Secret, ale nie za bardzo wiem jaki to model... Zakupiłam z polecenia. Jeszcze go nie miałam na sobie cały dzień, jutro zacznę nosić i dam znać, jak się sprawuje ;) Sprawia wrażenie porządnego (miseczki trochę sztywniejsze) i ogólnie jest bardzo wygodny. Bez fiszbin oraz bez push-up, ale bardzo ładnie układa piersi i jest wizualnie atrakcyjny :)
    Dodatkowo również zamówiłam staniki bez fiszbin z H&M w dwupaku... No zobaczymy :) Wydają się całkiem fajne, ale troszkę za miękki materiał :) Również dam znać, jak się sprawują.
    Niestety w większości sklepów odbiłam się od ściany :) Kobieta się cieszy, że w końcu cycki sobie zrobiła, będzie nosiła piękne staniki, a tam... dramat :) Zero zrozumienia, w sklepach dają same babcine staniki do przymierzenia... Masakra...
    Ciężko znaleźć stanik doskonały, wiem, ale po operacji to już jakaś porażka! :)

  • Anonim
    Stokrotkaa
    Użytkownik wyróżniony
    2 mar 2021
    Najlepszy komentarz

    Taki 🙂

  • Anonim
    Stokrotkaa
    Użytkownik wyróżniony
    2 mar 2021

    Ja zakupiłam w Intimissimi, moim zdaniem trzyma dobrze, a jednocześnie jest lekki i nie czuć go jak pancerz 🙂

  • Anonim
    annnna
    28 lut 2021

    Ja dalej chodzę w sportowych z triumpha, bo jednak większość normalnych staników bez fiszbin i pushupów, jakie można znaleźć nie trzyma mi dobrze biustu i jakoś dziwnie się w nich czuję :( Jest ciężko z tymi stanikami

  • Anonim
    Stokrotkaa
    Użytkownik wyróżniony
    26 lut 2021

    Ja rozważam Intimissimi, mają dość duży wybór bawełnianych staników bez fiszbin. Z tego co widzę w necie.

  • Anonim
    Ninka007s
    Użytkownik wyróżniony
    25 lut 2021

    Też czekam na jakieś podpowiedzi, wszędzie są staniki push up, chciałabym jakiś koronkowy, a z internetu się boję, hm i inne sieciówki mają duże obwody.

  • Anonim
    Isabelle_ska
    24 lut 2021

    Hejka. Ja używam stanika z Decathlonu, mocno stabilizuje, chyba na dziale do jogi, z gymglamour też dobrze trzymają, sama poszukuję ideału bez fiszbin :) Jestem 5 mc po operacji.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama