Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Pierwsza konsultacja - o co zapytać, co ze sobą zabrać...

Anonim
pauletka
Kraków · Utworzono: 3 gru 2023 · Ostatnia odpowiedź 20 gru 2023

Cześć!

Za niedługo mam pierwszą konsultację z chirurgiem, u którego planuję zrobić operację. Chciałabym się do niej porządnie przygotować, dlatego ciekawa jestem, jakie według Was pytania warto zadać i co ze sobą zabrać na pierwszą wizytę? Czy żałowałyście, że o coś nie zapytałyście, jakieś nietypowe zagadnienia? Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi 😊

Ze swojej strony napiszę, że na jednej ze stron przeczytałam, że do przymiarek warto jest wziąć ze sobą cienki, dopasowany top. Mój doktor wymaga też USG piersi z ostatnich 30-tu dni.

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Martucha85
    20 gru 2023
    Najlepszy komentarz

    Ja miałam 2 konsultacje u 2 różnych lekarzy, każdy wybrał dla mnie co innego i miałam ciężki problem żeby sie zdecydować. Ale wybrałam tego który mi więcej uwagi poświęcił i więcej wytłumaczył, nie musiałam mieć niczego na 2 konsultacjach, potem tylko zestaw badań i niedługo muszę jw na świeżo powtórzyć i zaraz po nowym roku mam już zabieg.

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    16 gru 2023

    Ja miałam jedną konsultację z chirurgiem i chyba w większości tak jest. Między konsultacją a operacją miałam kontakt telefoniczny z pielęgniarką i Ona udzielała już mi wszelkich informacji

  • Anonim
    pauletka
    16 gru 2023

    Dziękuję 😘
    A jak to wyglądało w Waszym przypadku - miałyście tylko jedną konsultację przed operacją, a później już operacja, czy była też dodatkowa konsultacja pomiędzy? Stresuję się, że jakieś wątpliwości lub dodatkowe pytania przyjdą mi do głowy później...

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    6 gru 2023

    Koniecznie spytaj czy potrzebny jest Tobie lifting

  • Anonim
    tosia93
    Użytkownik wyróżniony
    6 gru 2023

    Ja na pierwszej konsultacji miałam stanik sportowy.
    Pytałam o wszystko, łącznie z takimi szczegółami jak rozmiar stanika pooperacyjnego.
    Zapytaj się o możliwość zmiany wielkości implantów oraz można zrobić u nich badania przed operacją.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama