Utwórz wątek

Piersi kilka dni po operacji a kilka miesięcy później - porównanie.

Ona300
· Utworzono: 3 lut 2020 · Zaktualizowano: 18 sty 2021

Witam Was Kochane Cycoholiczki❤️? Zauważyłam, że mało jest w sieci takich porównań jak w tytule. Ta bardzo ważna myślę dla wielu kobiet świadomość o zmianie w wyglądzie piersi po kilku miesiącach od operacji jest kluczowa, aby w pełni cieszyć się procesem kształtowania biustu. Przyznam, że również moja wiedza na ten temat zmaterializowała się na etapie pooperacyjnym. Wcześniej nie miałam takiego wyobrażenia, że to co widzimy kilka dni po operacji, a to co następuje po kilku miesiącach może się aż tak różnić! Los chciał, że trafiłam na wspólnej sali posiadaczkę już wcześniej powiększonych piersi, która podzieliła się ze mną swoimi spostrzeżeniami na ten temat ? Jeżeli zaglądają tu jeszcze na forum dziewczyny, które są już dłuższy czas po operacji i zechciały by się podzielić zdjęciami piersi celem porównania, tych wspomnianych kilku dni po operacji a kilku miesięcy, było by wspaniale! ❤️ Uważam, że tak jak i mnie tak wielu innym dziewczynom pomoże to przetrwać i zrozumieć lepiej ten trudny czas oczekiwania i kształtowania się biustu. Z góry wielkie dzięki za podzielenie się zdjęciami! ? Pozdrawiam Was serdecznie, Piersi do przodu! ??

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

732 komentarze

• OlciaA
    Użytkownik wyróżniony
    18 sty 2021

Xyzgryy a co z tą piersią, co tak wisiało pod spodem? Zmieniło się coś?

• Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    17 sty 2021

Są tu może jakieś dziewczyny, które miały usuwany płyn wokół implantu (seroma)?

• Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    28 gru 2020

Dziewczyny, pierś która była operowana prawie 3 tygodnie temu wygląda tak... czy to normalne?

• malina216711
    Użytkownik wyróżniony
    27 gru 2020

To normalne że jest opuchlizna, a do tego z czasem implant się wybija i pierś jest bardziej zarysowana i większa. U mnie też prawa była długo bardziej opuchnięta... mam tam większy implant...
    Ja jestem 5 tygodni po, to w porównaniu do tydzień po to są większe... bardziej okrągłe, dajcie im czas... moje nadal się cały czas zmieniają ❤
    Anonim, one ci się ułożą i mogą później być mniejsze niż teraz, ale inaczej będą wyglądać na plus. Ale czekaj cierpliwie 😊 moje na początku wydawały się jak dla mnie ciągle za duże, teraz już fakt, że się na pewno przyzwyczaiłam, ale też i nie są zgrabniejsze😉 zmieniają się z każdym dniem...
    Będą piękne 🤗👍

• Anonim

26 gru 2020

Xyzgryy Ja jestem dzisiaj 8 doba po i generalnie rozmiar piersi jest dużo większy niż tuż po zabiegu (nie będę narzekać haha), mam 295ml, a wydają się serio duuże, więc to pewnie opuchlizna + prawa pierś wybiła mi się wyżej i jest od dwóch dni bardziej spuchnięta niż lewa, ale pewnie dlatego ze jestem praworęczna i pewnie trochę się nadwyrężyłam, ogólnie wydaje mi się ze to normalne i powinno się uspokoić. A jak duża opuchlizna jest w Twoim przypadku?

• Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    14 gru 2020

Dziewczyny, pomocy. Czy miała któraś przypadek, że parę dni po operacji pierś nabrzmiała sporo? Jestem 5 dzień po i pierś jeść dosyć duża.

• Ola898474
    Użytkownik wyróżniony
    7 sie 2020

Hej dziewczyny, czy jest ktoś tutaj kto ma implanty 500+ ze startem z rozmiaru A.?

• KatarzynaEstheticon
    30 lip 2020

Cześć MakiMon dzięki za wszystkie odpowiedzi :) Problem zgłoszony, mam nadzieję, że uda się nam rozwiązać go jak najszybciej!

• MakiMon
    Użytkownik wyróżniony
    30 lip 2020

Katarzyna dotychczas logowałam się na telefonie poprzez stronę ale przed chwilą ściągnęłam aplikację z nadzieją że może będzie się wszystko wgrywać (już bardziej aktualnie chyba nie może być 😉 ), ale niestety to samo 😕

• KatarzynaEstheticon
    27 lip 2020

@MakiMon a próbowałaś aktualizować aplikację? Już dałam zgłosiłam problem ;)

• MakiMon
    Użytkownik wyróżniony
    25 lip 2020

Katarzyna iphone

• KatarzynaEstheticon
    24 lip 2020

Ok, problem z powiadomieniami jest już zgłoszony, będę dawać wam znać :)

• Anonim

24 lip 2020

KatarzynaEstheticon
    Ja wchodzę przez przeglądarkę bo nie mogę ściągnąć aplikacji.
    Android

• KatarzynaEstheticon
    24 lip 2020

@Ana890361 błąd dotyczący powiadomień został już zgłoszony i pracujemy nad nim, niemniej jednak dziękujemy :)

• KatarzynaEstheticon
    24 lip 2020

@MakiMon ok! dzięki za info :) iPhone czy Android? Masz zaktualizowaną wersję aplikacji? :)
    @AlinaAlicja to samo - iPhone czy Android? Masz najnowszą wersję aplikacji? :)

• MakiMon
    Użytkownik wyróżniony
    23 lip 2020

Katarzyna na telefonie niestety

• Anonim

23 lip 2020

KatarzynaEstheticon
    U mnie dokładnie to samo co u Ana890361

• Ana890361
    Użytkownik wyróżniony
    23 lip 2020

Mi się otwierają wszystkie zdjęcia, za to nie mogę otworzyć nowych powiadomień 😏
    Kiedy klikam na moja ikonkę z nowymi wiadomościami, następnie chcę otworzyć nowo dodany komentarz - zonk. Muszę wchodzić na forum, dany temat etc.. Jakiś pomysł Katarzyna?🤔

• KatarzynaEstheticon
    23 lip 2020

Cześć MakiMon! Nie ładują Ci się na telefonie czy na komputerze? :) Zgłoszę!

• MakiMon
    Użytkownik wyróżniony
    23 lip 2020

Katarzyna dodawać mogę, ale starsze zdjęcia dziewczyn się nie wczytują, nie można ich obejrzeć, więc cały wątek traci sens bo miał na celu porównanie jak piersi wyglądają kilka dni a kilka miesięcy po 💁🏻‍♀️

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać