Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Opuchlizna/miękkie piersi/blizny

Anonim
Marzena86892
Warszawa · Utworzono: 31 sty 2024 · Ostatnia odpowiedź 31 sty 2024

Witajcie Kochane 😊 jestem 2 tyg po powiększaniu piersi. Jedna pierś - prawa doszła do siebie super, lewa niestety jeszcze opuchnięta, dużo większa. Piersi bardzo twarde. Po jakim czasie zeszła Wam całkowicie opuchlizna? Kiedy piersi zrobiły się miękkie? Teraz twarde i bardzo wrażliwe na dotyk :( I czy na początku Wasze blizny też były takie zgrubiale? Ściskam mocno dziewczyny!

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    ElK
    Użytkownik wyróżniony
    31 sty 2024
    Najlepszy komentarz

    Hej
    Ja jestem 7 tygodni po i jedna pierś miękka, jak prawdziwa 😉 druga lekko twarda. Dostałam zalecenie aby twarda masować. Ogólnie od początku prawa była bezproblemowa, na lewej niecałe 2 tygodnie po operacji zrobił mi się siniak i była bardziej spuchnięta.
    Cierpliwie czekam aby obie były mięciutkie. Sutek w prawej piersi ostatnio przez kilka godzin miałam baaaaaaardzo wrażliwy. Ale to jednorazowe odczucie.
    Blizny są dość płaskie, z każdym dniem coraz mniej różowe.

  • Anonim
    Paulina1984
    Użytkownik wyróżniony
    31 sty 2024

    Ja jestem 4 miesiące po operacji. Jedna piersi nadal mam czasem opuchnięta, bardzo wrażliwe brodawko sutkowe , piersi nadal twarde. Potrzeba dużo cierpliwości 😊

  • Anonim
    PaniP
    Użytkownik wyróżniony
    31 sty 2024

    A ja się zastanawiam czy ktoś tutaj miał zabieg powiększenia piersi u doktora Macieja Kuczyńskiego ? Jest bardzo mało opini o doktorze

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama