Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Opuchlizna jednej piersi

Anonim
Ann869242
Użytkownik wyróżniony
Szczecin · Utworzono: 14 lut 2020 · Ostatnia odpowiedź 2 lis 2021

Cześć dziewczyny! Jestem 3 tygodnie i 4 dni po operacji powiększenia piersi. Jestem praworęczna i prawa pierś była jakby od razu mniej spuchnięta, szybciej nabierała kształtu itp. Natomiast lewa jest po tym czasie bardziej opuchnięta, jest jakby bardziej spuchnięta u góry (opuchlizna w tym miejscu nadal się utrzymuje, a napewno schodzi wolniej niż z prawej piersi). Cały czas noszę pas i biustonosz pooperacyjny. Po 2 tygodniach byłam na kontroli i lekarz nie mówił nic, źe coś jest nie tak, ale wtedy piersi w ogóle nie wyglądały. Teraz mam wrażenie, że prawa pierś wyglada ładnie, a z lewą jest coś nie tak. Nie wiem czy dzwonić do kliniki i siać panikę, czy powinnam poczekać. Kontrole kolejną mam po 3 miesiącach od operacji.

11 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    2 lis 2021

    Aleksandra, Natka - wyrównały się Wam piersi?
    Mam podobna sytuację, ale dodatkowo jescze jedna pierś jest większa od początku po operacji, a lekarz niestety próbuje winę przerzucić na mnie - że może coś dźwignęłam itp... - stąd różnica w wyglądzie, a tak nie było! Bardzo uważałam i nadal uważam. I ta jedna pierś jest od 1 dnia operacji większa. Dziś moja 6 tyg. i wciąż jest widoczna różnica...

  • Anonim
    Sssss
    22 lut 2020

    Nie widzisz że ma krzywe.

  • Anonim
    Moni880714
    22 lut 2020

    Jakie masz duże implanty?

  • Anonim
    Ann869242
    Użytkownik wyróżniony
    17 lut 2020

    Masz piękny biust!

  • Anonim
    Ann869242
    Użytkownik wyróżniony
    17 lut 2020
    Najlepszy komentarz

    8 dni później. Wyglądają lepiej, ale nadal widać różnice. Jedna jest wyżej. Dzisiaj jest 3 tydzień i 6 dni.

  • Anonim
    Aleksandra874875
    17 lut 2020

    A mysli doktor że powinna mnie ta nierówność niepokoić czy jest szansa że to jeszcze ułoży i wyrówna?

  • dr Jerzy M. Chęciński

    · 17 lut 2020

    Witam,

    Proponuję zadzwonić do swojego chirurga jeśli coś Panią niepokoi.

    Pozdrawiam

  • Anonim
    Aleksandra874875
    16 lut 2020

    Moje też krzywe, puki co są paskudne...
    Zdjęcia to 5 i 17 doba

  • Anonim
    Ann869242
    Użytkownik wyróżniony
    16 lut 2020

    Nie miałam zalecanego masażu. Generlanie moja klinika jest teraz na urlopie, ale pisałam już maila i będę dzwonić. Natomiast wszyscy mi mówią ze to jeszcze wcześnie i powinnam się uzbroić w cierpliwość

  • Anonim
    Marysia863679
    15 lut 2020

    Hej, mam podobnie u mnie jest 5 tyg. Po operacji i lewa pierś wygląda lepiej a prawa jakby opuchnięta i bardziej pod pache ucieka. Czy zalecany miałaś masaż piersi ?

  • Anonim
    Natka2020
    15 lut 2020

    Ja tez jestem 3 tygodnie po i tez jedna pierś jest jeszcze bardziej opuchnięta. To chyba normalne, że ciało nie jest symetryczne i tak samo niesymetrycznie się goi.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama