Odzyskaj do 4500 z艂 za wykonany zabieg

Co miesi膮c masz szans臋 na nagrod臋.
Zachowaj faktur臋 i we藕 udzia艂!

We藕 udzia艂

Powi臋kszanie piersi: stycze艅-luty 2022r.

KasiaOlan
KasiaOlan
U偶ytkownik wyr贸偶niony
Gdynia 路 Utworzono: 14 gru 2021 路 Zaktualizowano: 3 lut 2023

Witam馃榿 Pod koniec stycznia odb臋dzie si臋 moja operacja. Czy kto艣 jeszcze b臋dzie operowany na pocz膮tku roku? Jestem bardzo podekscytowana 馃榿馃榿 Nie mog臋 si臋 doczeka膰! Mo偶e wymienimy si臋 do艣wiadczeniami?

Pozdrawiam

2084 komentarze

Reklama
  • hany123
    hany123
    3 lut 2023

Dziewczyny po jakim czasie zacz臋艂y艣cie je藕dzi膰 autem?

• hany123
    hany123
    1 lut 2023

Helena, no powiem Ci 偶e ten biustonosz i wtedy jeszcze dodatkowo banda偶 uciskowy to na maxa zmniejszaj膮 obraz ale w rzeczywisto艣ci s膮 poka藕ne (wg. mnie oczywi艣cie). Pocz膮tkowo my艣la艂am, 偶e wzi臋艂am za ma艂e i kasa w b艂oto 馃槀ale po tygodniu jak je odpakowa艂y艣my na kontroli to od razu banan na twarzy 馃槉 m膮偶 jak zobaczy艂 to powiedzia艂 偶e spore s膮 馃憤 my艣l臋 偶e jak si臋 u艂o偶膮 b臋d膮 idealne, a jakbym wzi臋艂a wi臋ksze to mog艂yby by膰 za du偶e. Na konsultacji poprosi艂am najwi臋ksze z mo偶liwych ale takie aby pasowa艂y do sylwetki i nie wygl膮da艂y zbyt sztucznie. Mierzy艂am 450ml ale by艂y zbyt ci臋偶kie dla mnie i ustali艂y艣my 偶e wygodniej mi b臋dzie w 425. Niebawem dodam jakie艣 zdj臋cie.

• Ona8989
    Ona8989
    31 sty 2023

Dzi臋ki Hany123. Nie wydaj膮 si臋 takie wielkie. Wydaje mi si臋, 偶e s膮 powi臋kszone w sam raz. Doradzono mi by w wi臋kszy stanik w艂o偶y膰 sobie torebki ry偶u. Ja dzi艣 w艂o偶y艂am po 4 torebki dla imitacji 400 ml i nie wydaj膮 si臋 takie wielkie. Zale偶a艂o mi 偶eby - jak to napisa艂a Inez82 - nie rzuca艂y si臋 tak w oczy.... I wygl膮da na to, 偶e nie b臋d膮. Nie chc臋 by otoczenie to od razu dostrzeg艂o.

• Xyzgryy
    Xyzgryy
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    30 sty 2023

Dziewczyny jest w艣r贸d nas jaka艣 kobieta kt贸ra mia艂a d艂ugo p艂yn wok贸艂 implantu i diagnozowa艂a si臋 pod k膮tem bia alcl?

• hany123
    hany123
    28 sty 2023

Helena, wrzuc臋 zdj臋cia ale p贸ki co do pierwszej kontroli, kt贸ra mam w poniedzia艂ek nie mog臋 nic rusza膰 ani zdejmowa膰 stanika. Widzia艂am je przez moment przed wyj艣ciem ze szpitala i wtedy mi si臋 nie podoba艂y - by艂y mega napuchni臋te i takie wypchane. Pani dr powiedzia艂a 偶e dopiero jak si臋 mi臋sie艅 rozci膮gnie to opuszcza si臋 na d贸艂鈥 moje wymiary pod biustem 77cm a w biu艣cie by艂o wyj艣ciowo jakie艣 85cm. Mam 172 cm i wa偶y艂am 63 kg - sylwetka sportowa. Wrzucam na razie zdj臋cie w staniku kompresyjnym.

• Inez81
    Inez81
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    28 sty 2023

Helena, ja my艣l臋 dok艂adnie tak samo, teraz push-up, p贸藕niej bez 馃檪
    Kole偶anka robi艂a rok temu implantami okr膮g艂ymi 300 ml. Latem, gdy za艂o偶y艂a g艂臋boki top to by艂o wida膰, ale przy "zabudowanej" garderobie nie bardzo. Mnie si臋 marz膮 latem delikatne bluzeczki bez stanika 馃き
    U mnie kilka najbli偶szych os贸b wie o operacji a reszta - te偶 zastanawiam czy zauwa偶膮 i jaka b臋dzie reakcja. Nie wiem czemu powi臋kszanie piersi jest ci膮gle tematem tabu i postrzegane jako g艂upota. Ale decyzja ju偶 podj臋ta, termin ustalony i niech si臋 dzieje馃槉

• Ona8989
    Ona8989
    27 sty 2023

Hany123 wys艂a艂aby艣 swoje wymiary i zdj臋cia jak to wygl膮da na kilka dni po? Zastanawia mnie czy przy takim powi臋kszaniu 300-400 ml efekt po jest taki, 偶e ludzie od razu go zauwa偶aj膮. Ja nosz臋 gruby push up, potem zrzuc臋 jakikolwiek push up. Licz臋, 偶e efekt nie b臋dzie taki, 偶e ka偶dy zwr贸ci uwag臋, 偶e jestem po tym zabiegu. Te偶 macie podobne przemy艣lenia?

• Inez81
    Inez81
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    26 sty 2023

No w艂a艣nie ma艂o kto ma pod powie藕, nie znam 偶adnej opinii jak to wygl膮da po jakim艣 czasie od operacji. Ja 2 lata temu powi臋ksza艂am piersi t艂uszczem i lekarz mi powiedzia艂, 偶e dzi臋ki temu mam wi臋cej swojej tkanki i nie trzeba ci膮膰 mi臋艣nia 馃
    Hany, z tego co dziewczyny pisz膮, opuchni臋ty brzuch to norma po narkozie, podobno zejdzie.
    Ja mam operacje zaplanowan膮 na 24.02, nie mog臋 si臋 doczeka膰.

• hany123
    hany123
    26 sty 2023

Cze艣膰 dziewczyny, jestem 3 dni po operacji u dr Kuzlan w Poznaniu. Mam implant 425 cc hp mentor pod mi臋sie艅. Wyj艣ciowo prawie nic nie mia艂am bo 75a. Dzi艣 b贸l wydaje si臋 coraz bardziej do zniesienia jednak 2 pierwsze dni by艂y tragiczne. Piersi mnie zaczynaj膮 sw臋dzie膰 a czasem piek膮. Przera偶a mnie brzuch, kt贸ry jest napompowany jak balon i rozd臋ty, a prawie nic nie jem鈥

• Ona8989
    Ona8989
    26 sty 2023

Inez81, u mnie pod mi臋sie艅

• Basia1995
    Basia1995
    26 sty 2023

Czy pojawia艂o si臋 u Was uczucie k艂ucia? Jestem 2 tyg po operacji

• Inez81
    Inez81
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    23 sty 2023

Helena, te偶 masz mie膰 pod powi臋藕?

• Ona8989
    Ona8989
    23 sty 2023

Inez81, mam wymiary bardzo podobne do Twoich 170/58/75. Te偶 mam a symetri臋, tylko u mnie lekarz zdecydowa艂 偶e szeroko艣膰 implantu b臋dzie ta sama - 12 a jedn膮 pier艣 b臋dzie demi, a druga full. Moja opcja to motiva ergonomix demi 340 i full 400. U Ciebie jedna z tych opcji zak艂ada, 偶e b臋dzie dwa razy demi, ale s膮dz膮c po ilo艣ci ml, to ta druga opcja to demi 320 i full 375. Ja zastanawiam si臋, czy nie wybra艂am za du偶ych. By艂abym wdzi臋czna za wrzucenie zdj臋膰 PO. Ja mam termin na pocz膮tek marca wi臋c nied艂ugo po Tobie.

• EWAWWW
    EWAWWW
    20 sty 2023

Inez81 cze艣膰, nie znam metody powi臋ziowej. Polecam Ci wybra膰 wi臋kszy implant, a dodatkowo uda膰 si臋 na por贸wnanie do innego specjalisty.

• AnnaStochaj
    AnnaStochaj
    20 sty 2023

Ja ju偶 drug膮 dob臋 po operacji u dr Chorvata w Pradze, ci臋偶ko ze spaniem馃檲馃檳, niewygodnie i nie mog臋 obraca膰 si臋 na sw贸j ukochany bok.

• AnnaStochaj
    AnnaStochaj
    20 sty 2023

Tak brzuch po operacji jest wyd臋ty, powodem jest g艂贸wnie narkoza, mo偶e si臋 utrzymywa膰 nawet w niekt贸rych przypadkach kilka tygodni, wi臋c cierpliwo艣ci馃槉

• Inez81
    Inez81
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    20 sty 2023

Cze艣膰 dziewczyny. By艂am dzisiaj na konsultacji i przymiarce implant贸w. Operacj臋 b臋d臋 mia艂a najprawdopodobniej w lutym. Nie chc臋 mie膰 bardzo du偶ych piersi. Jako 偶e mam ma艂膮 asymetrie, lekarz zaproponowa艂 mi r贸偶ne rozmiary i dwa warianty:
    1. Motiva Ergonomix demi 285 i 320
    2. Motiva ergonomix demi 320 i 355
    Ostatecznie wybrali艣my te mniejsze, ale teraz si臋 zastanawiam, czy jednak nie bra膰 wi臋kszych. Wi臋kszo艣膰 po operacji pisze, 偶eby bra膰 te wi臋ksze. Mam 173 cm, 58 kg, 73 pod biustem, rozmiar biustu A.
    Najwi臋kszym "zaskoczeniem" jest dla mnie fakt, 偶e lekarz zaproponowa艂 mi wszczepienie pod powi臋藕. Zdecydowana wi臋kszo艣膰 jest robiona pod mi臋sie艅, ale stwierdzi艂, 偶e u mnie ta metoda b臋dzie lepsza. Ogromnym plusem jest szybsza i mniej bolesna rekonwalescencja, ale boj臋 si臋 czy implanty nie b臋dzie wyczuwalny, gdy偶 jestem szczup艂a. Lekarz twierdzi, 偶e mam wystarczaj膮co du偶o tkanki a implanty nie s膮 du偶e i b臋dzie ok.
    Czy kt贸ra艣 z Was mia艂a albo ma mie膰 robione pod powi臋藕?

• Basia1995
    Basia1995
    18 sty 2023

Dziewczyny kt贸re s膮 po operacji czy mia艂y艣cie opuchni臋ty wzd臋ty brzuch? Ile si臋 utrzymywa艂? Jestem tydzie艅 po operacji brzuch okropny

• Anonim

Anonim

17 sty 2023

Hej, ja mia艂am operacj臋 10.01 a Twoja dok艂adnie kiedy jest?

• Pelasia
    Pelasia
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    15 sty 2023

Inez81 mi tak samo :P jedno wy艣wietla, kolejnego ju偶 nie. A r贸wnie偶 jestem zalogowana. Jaki艣 chyba b艂膮d u nich.

Tre艣ci publikowane na Estheticon.pl w 偶adnym wypadku nie mog膮 zast膮pi膰 konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialno艣ci za produkty ani us艂ugi oferowane przez specjalist贸w.

Chcemy Ci臋 wys艂ucha膰
Do艂膮cz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama