Odzyskaj do 4500 z艂 za wykonany zabieg

Co miesi膮c masz szans臋 na nagrod臋.
Zachowaj faktur臋 i we藕 udzia艂!

We藕 udzia艂

Powi臋kszanie piersi: stycze艅-luty 2022r.

Anonim
KasiaOlan
U偶ytkownik wyr贸偶niony
Gdynia 路 Utworzono: 14 gru 2021 路 Ostatnia odpowied藕 9 kwi 2024

Witam馃榿 Pod koniec stycznia odb臋dzie si臋 moja operacja. Czy kto艣 jeszcze b臋dzie operowany na pocz膮tku roku? Jestem bardzo podekscytowana 馃榿馃榿 Nie mog臋 si臋 doczeka膰! Mo偶e wymienimy si臋 do艣wiadczeniami?

Pozdrawiam

2125 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Binii
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    9 kwi 2024

Moj jest taki.

• Anonim
    Martiiiti
    8 kwi 2024

Binii jaki to biustonosz? :)

• Anonim
    Binii
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    8 kwi 2024

Ja zamierzam spa膰 w nim ile si臋 da 馃檲
    Nigdy nie mia艂am wygodniejszego biustonosza, u偶ywam go te偶 do 膰wicze艅 馃檶馃徎

• Anonim
    Xyzgryy
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    8 kwi 2024

Hej, chcia艂am zapyta膰 jak to jest w kwesti spania w staniku po operacji (d艂u偶szy odst臋p czasowy rok-dwa) s艂ysza艂y艣cie jakie艣 zalecenia na ten temat. Stanik mi臋kki

• Anonim
    Magda1804
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    21 sty 2024

Dzi臋kuj臋 kochane! Je艣li chodzi o rozmiar stanika to po operacji nosi艂am 70c, a teraz sklepowe to 65e np. Esotoq / Konrad

• Anonim
    LizaRiedel
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    21 sty 2024

Magda piersi piekne. Powiedz jaki ci wyszedl rozmiar w staniku?

• Anonim
    LizaRiedel
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    21 sty 2024

Arika1
    Dzieki. Mentor high profile okragle pod miesien. Do tego zrobilam hybrydowe z internal bra. Bo zalezalo mi w chodzeniu bez stanika i chcialam zeby implant sie nie odznaczal.

• Anonim
    LizaRiedel
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    21 sty 2024

Magda piekne a powiedz jaki ci teraz wyszedl rozmiar stanika?

• Anonim
    LizaRiedel
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    21 sty 2024

Arika1
    Mentor 400 high profile okragle.a do tego mialam robione hybrydowe z internal bra. Dziekuje

• Anonim
    LizaRiedel
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    21 sty 2024

Wiem ze teoretycznie mozna wszystko jasne kazdy tak mowi ale rzeczywistosc jest inna i nie mowie tu tylko o sobie ale o przynajmniej 10 osobach ktore online mi o tym teraz mowia i 3 znam osobiscie. Wazne tylko zeby dziewczyny o tym mialy swiadomosc poddajac sie operacji i wybierajac duze implanty pod miesien i oczywiscie jesli im zalezy na aktywnosci rozumiem ze to nie jest wazne dla wszystkich. Ja tez nie mialam problemu na poczatku dopiero po 11 miesiacu poczulam ze cos jest co mi zaczyna przeszkadzac i ze to przez dzwiganie i uzywanie miesnia klatki piersiowej.implant jest w super stanie nic tam sie nie dzieje wszystkie skany i co mozna jest sprawdzone lekarz powiedzial ze to przez miesien uzywany duzo i zeby poprostu poluzowac torebke w ktorej jest implant, a ze zrobi mi zabieg za darmo postanowilam zmniejszyc. Mam nadzieje ze zadna z was tak nie ma ja tylko chce zebyscie sie z tym liczyly.:-) duzo dziewczyn z tym narmalnie chodzi to nie jest jakis duzy bol ale taki nie dyskompfort przy sporcie z czym ja nie chce zyc:-))

• Anonim
    arika1
    21 sty 2024

LizaRiedel Wygl膮daj膮 super, sama bym chcia艂a mie膰 taki efekt馃榾. Jest jest 400 , a jakiej firmy i jaki profil ?

• Anonim
    Rozalina02
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    21 sty 2024

LizaRiedel
    Je偶eli chodzi o uprawianie sportu po operacji z tego co wiem to mo偶na robi膰 wszystko, ale mo偶e faktycznie jest dyskomfort. Nie ma przeciwwskaza艅 zdrowotnych,lecz mo偶e to sprawa indywidualna bardzo. Dziewczyny z du偶ymi implantami oko艂o 450 i wi臋cej jak s膮dzicie?? 艁adnie wygl膮daj膮 Twoje piersi, kszta艂t i proporcje zachowane do sylwetki:)

• Anonim
    Magda1804
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    21 sty 2024

Cze艣膰 dziewczyny tak wygl膮daj膮 moje piersi po prawie dw贸ch latach 馃槉 startowa艂am z 0, implant 365 HP mentor profil wysoki

• Anonim
    LizaRiedel
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    20 sty 2024

Rozalina. Dokladnie niestety nie pamietam ale w biuscie prawie zero a pod biustem 75. ja powiem tez szczerze ze nidgy nikt mi dokladnie nie zwrocil uwagi na to ze musze sie liczyc z tym ze im wiekszy implant wybierasz tym bardziej bedzie ci on przeszladzal w sporcie, w plywaniu normalnie ze wszystkim co wymaga pracy klatki piersiowej. Jedyne co slyszalam bylo nie bierz wieksze niz 400cc do 400 mozesz wszystko normalnie robic dlatego zdecydowalam sie na 380 a lekarz wlozyl 400 nie wiem czy byla by duza roznica no ale taka byla moja decyzja, i nie wiem jak u was dziewczyny ale ja i 2 moje znajome z implantem nawet wiekszym bardzo narzekaja ze juz nie moga uprawiac sportu jak przed operacja , jedna to nawet plywac nie moze!dlatego tez zdecydowalam sie zmniejszyc bo to zachamowanie ze nie moge robic tego co bym chciala bardzo mi przeszkadza. Mam tu na mysli dzwiganie ciezarow(nie jakis super ciezkich) nawet push upy czy rozne rzeczy wykonywane na rekach poprostu mi przeszkadza. I nawet troche boli jak za duzo robie. Plywanie to tez bardzo sie trzeba przyzwyczaic. Pisze wam o tym tu bo powiem szczerze ze zadko ktos o tym pisze i ogolnie dziewczyny czesto nie lubia o tym rozmawiac a z tym trzeba sie liczyc:-) wstawiam zdjecia. Ogolnie Z efektu jestem bardzio zadowolona.

• Anonim
    Bassii
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    20 sty 2024

W dw贸ch piersiach jest tak samo nie wiem czy to wina 偶e nie mam tkanki t艂uszczowej s膮 tylko od do艂u wyczuwalne w marcu mam r臋czna kontrol臋

• Anonim
    Rozalina02
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    20 sty 2024

Dziewczyny je偶eli chodzi o rozmar nie sugerujcie si臋 zdj臋ciami. Czy z internetu czy tymi wstawionymi przez inne kole偶anki z forum. Zdj臋cia powi臋kszaj膮. Chyba najlepiej zmierzy膰 si臋 w biu艣cie i obliczy膰 ile cm brakuje nam do wymarzonego rozmiaru, na konsultacji powiedzie膰 o tym lekarzowi i niech dobierze ile ml potrzeba aby uzyska膰 taki efekt. Fotki nie s膮 obiektywne. Wiem sama po sobie. Zrobi臋 sobie zdj臋cie z r贸偶nych perspektyw a w rzeczywisto艣ci mam inne odczucia:D

• Anonim
    Rozalina02
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    20 sty 2024

Bassi
    Implant masz tylko z jednej strony wyczuwalny czy w dw贸ch piersiach jest tak samo??

• Anonim
    AnnaAnna91a
    U偶ytkownik wyr贸偶niony
    19 sty 2024

B臋dziesz pierwsza :) daj zna膰 jak ju偶 b臋dziesz po :)

• Anonim
    sara91
    19 sty 2024

A jest tu mo偶e kto艣 kto ma operacj臋 we wtorek ?

• Anonim
    arika1
    18 sty 2024

AnnaAnna91 14 luty, taki prezent na walentynki :)

Tre艣ci publikowane na Estheticon.pl w 偶adnym wypadku nie mog膮 zast膮pi膰 konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialno艣ci za produkty ani us艂ugi oferowane przez specjalist贸w.

Chcemy Ci臋 wys艂ucha膰
Do艂膮cz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama