Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie piersi: styczeń-luty 2022r.

Anonim
KasiaOlan
Użytkownik wyróżniony
Gdynia · Utworzono: 14 gru 2021 · Ostatnia odpowiedź 9 kwi 2024

Witam😁 Pod koniec stycznia odbędzie się moja operacja. Czy ktoś jeszcze będzie operowany na początku roku? Jestem bardzo podekscytowana 😁😁 Nie mogę się doczekać! Może wymienimy się doświadczeniami?

Pozdrawiam

2125 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    9 kwi 2024

    Moj jest taki.

  • Anonim
    Martiiiti
    8 kwi 2024

    Binii jaki to biustonosz? :)

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    8 kwi 2024

    Ja zamierzam spać w nim ile się da 🙈
    Nigdy nie miałam wygodniejszego biustonosza, używam go też do ćwiczeń 🙌🏻

  • Anonim
    Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    8 kwi 2024

    Hej, chciałam zapytać jak to jest w kwesti spania w staniku po operacji (dłuższy odstęp czasowy rok-dwa) słyszałyście jakieś zalecenia na ten temat. Stanik miękki

  • Anonim
    Magda1804
    Użytkownik wyróżniony
    21 sty 2024

    Dziękuję kochane! Jeśli chodzi o rozmiar stanika to po operacji nosiłam 70c, a teraz sklepowe to 65e np. Esotoq / Konrad

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    21 sty 2024

    Magda piersi piekne. Powiedz jaki ci wyszedl rozmiar w staniku?

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    21 sty 2024

    Arika1
    Dzieki. Mentor high profile okragle pod miesien. Do tego zrobilam hybrydowe z internal bra. Bo zalezalo mi w chodzeniu bez stanika i chcialam zeby implant sie nie odznaczal.

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    21 sty 2024

    Magda piekne a powiedz jaki ci teraz wyszedl rozmiar stanika?

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    21 sty 2024

    Arika1
    Mentor 400 high profile okragle.a do tego mialam robione hybrydowe z internal bra. Dziekuje

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    21 sty 2024

    Wiem ze teoretycznie mozna wszystko jasne kazdy tak mowi ale rzeczywistosc jest inna i nie mowie tu tylko o sobie ale o przynajmniej 10 osobach ktore online mi o tym teraz mowia i 3 znam osobiscie. Wazne tylko zeby dziewczyny o tym mialy swiadomosc poddajac sie operacji i wybierajac duze implanty pod miesien i oczywiscie jesli im zalezy na aktywnosci rozumiem ze to nie jest wazne dla wszystkich. Ja tez nie mialam problemu na poczatku dopiero po 11 miesiacu poczulam ze cos jest co mi zaczyna przeszkadzac i ze to przez dzwiganie i uzywanie miesnia klatki piersiowej.implant jest w super stanie nic tam sie nie dzieje wszystkie skany i co mozna jest sprawdzone lekarz powiedzial ze to przez miesien uzywany duzo i zeby poprostu poluzowac torebke w ktorej jest implant, a ze zrobi mi zabieg za darmo postanowilam zmniejszyc. Mam nadzieje ze zadna z was tak nie ma ja tylko chce zebyscie sie z tym liczyly.:-) duzo dziewczyn z tym narmalnie chodzi to nie jest jakis duzy bol ale taki nie dyskompfort przy sporcie z czym ja nie chce zyc:-))

  • Anonim
    arika1
    21 sty 2024

    LizaRiedel Wyglądają super, sama bym chciała mieć taki efekt😀. Jest jest 400 , a jakiej firmy i jaki profil ?

  • Anonim
    Rozalina02
    Użytkownik wyróżniony
    21 sty 2024

    LizaRiedel
    Jeżeli chodzi o uprawianie sportu po operacji z tego co wiem to można robić wszystko, ale może faktycznie jest dyskomfort. Nie ma przeciwwskazań zdrowotnych,lecz może to sprawa indywidualna bardzo. Dziewczyny z dużymi implantami około 450 i więcej jak sądzicie?? Ładnie wyglądają Twoje piersi, kształt i proporcje zachowane do sylwetki:)

  • Anonim
    Magda1804
    Użytkownik wyróżniony
    21 sty 2024

    Cześć dziewczyny tak wyglądają moje piersi po prawie dwóch latach 😊 startowałam z 0, implant 365 HP mentor profil wysoki

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    20 sty 2024

    Rozalina. Dokladnie niestety nie pamietam ale w biuscie prawie zero a pod biustem 75. ja powiem tez szczerze ze nidgy nikt mi dokladnie nie zwrocil uwagi na to ze musze sie liczyc z tym ze im wiekszy implant wybierasz tym bardziej bedzie ci on przeszladzal w sporcie, w plywaniu normalnie ze wszystkim co wymaga pracy klatki piersiowej. Jedyne co slyszalam bylo nie bierz wieksze niz 400cc do 400 mozesz wszystko normalnie robic dlatego zdecydowalam sie na 380 a lekarz wlozyl 400 nie wiem czy byla by duza roznica no ale taka byla moja decyzja, i nie wiem jak u was dziewczyny ale ja i 2 moje znajome z implantem nawet wiekszym bardzo narzekaja ze juz nie moga uprawiac sportu jak przed operacja , jedna to nawet plywac nie moze!dlatego tez zdecydowalam sie zmniejszyc bo to zachamowanie ze nie moge robic tego co bym chciala bardzo mi przeszkadza. Mam tu na mysli dzwiganie ciezarow(nie jakis super ciezkich) nawet push upy czy rozne rzeczy wykonywane na rekach poprostu mi przeszkadza. I nawet troche boli jak za duzo robie. Plywanie to tez bardzo sie trzeba przyzwyczaic. Pisze wam o tym tu bo powiem szczerze ze zadko ktos o tym pisze i ogolnie dziewczyny czesto nie lubia o tym rozmawiac a z tym trzeba sie liczyc:-) wstawiam zdjecia. Ogolnie Z efektu jestem bardzio zadowolona.

  • Anonim
    Bassii
    Użytkownik wyróżniony
    20 sty 2024

    W dwóch piersiach jest tak samo nie wiem czy to wina że nie mam tkanki tłuszczowej są tylko od dołu wyczuwalne w marcu mam ręczna kontrolę

  • Anonim
    Rozalina02
    Użytkownik wyróżniony
    20 sty 2024

    Dziewczyny jeżeli chodzi o rozmar nie sugerujcie się zdjęciami. Czy z internetu czy tymi wstawionymi przez inne koleżanki z forum. Zdjęcia powiększają. Chyba najlepiej zmierzyć się w biuście i obliczyć ile cm brakuje nam do wymarzonego rozmiaru, na konsultacji powiedzieć o tym lekarzowi i niech dobierze ile ml potrzeba aby uzyskać taki efekt. Fotki nie są obiektywne. Wiem sama po sobie. Zrobię sobie zdjęcie z różnych perspektyw a w rzeczywistości mam inne odczucia:D

  • Anonim
    Rozalina02
    Użytkownik wyróżniony
    20 sty 2024

    Bassi
    Implant masz tylko z jednej strony wyczuwalny czy w dwóch piersiach jest tak samo??

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    19 sty 2024

    Będziesz pierwsza :) daj znać jak już będziesz po :)

  • Anonim
    sara91
    19 sty 2024

    A jest tu może ktoś kto ma operację we wtorek ?

  • Anonim
    arika1
    18 sty 2024

    AnnaAnna91 14 luty, taki prezent na walentynki :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama