Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Operacja powiększenia piersi a okres

Anonim
anonymous5964507
Szczecin · Utworzono: 2 mar 2020 · Ostatnia odpowiedź 4 mar 2020

Czy to prawda, że operacji powiększenia piersi nie robi się w czasie, gdy pacjentka ma okres? Tak przeczytałam w sieci, ale inne rzeczy, o których czytałam nie potwierdziły się u chirurga, a akurat o to zapomniałam zapytać.

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim

    anonymous5964507

    4 mar 2020

    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi ?? Już chyba wiem co i jak ?

  • Anonim
    Maja619167
    4 mar 2020

    Ja swoją drugą operacje miałam w czasie miesiączki i to na samym jej początku. Bardzo się tym denerwowałam, ale jak się okazało niepotrzebnie. Lekarz o tym wiedział i nie widział przeciwskazań?

  • dr n. med. Janusz Jastrzębski

    · 3 mar 2020

    Zabieg powiększenia piersi nie jest zabiegiem ratującym życie, który trzeba wykonać natychmiast. Jest to zabieg planowy, a zatem należy unikać wszystkich czynników niekorzystnych. Miesiączka jest takim czynnikiem, powoduje możliwość większego krwawienia, a co za tym idzie możliwości pojawienia się powikłań które można uniknąć.
    Janusz Jastrzębski

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    3 mar 2020
    Najlepszy komentarz

    Pytałam przed operacją swojego lekarza o to. Powiedział, że miesiączka nie wpływa na to, czy zostanie się dopuszczonym do operacji czy nie, przynajmniej u niego.

  • Anonim

    anonymous5964507

    2 mar 2020

    Pięknie Panu dziękuję za odpowiedź.

  • Dr Osuch Clinic

    · 2 mar 2020

    Tak, to prawda. Nie wykonuje sie powiekszania piersi podczas okresu ze wzgledu na wieksze ryzyko krwawienia podczas zabiegu, siniaki, itp.

    pozdrawiam
    Piotr Osuch
    ******************

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama