Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Operacja powiększenia piersi

Anonim
izaaaa
Gdańsk · Utworzono: 18 gru 2023 · Ostatnia odpowiedź 22 gru 2023

Hej dziewczyny Mam pytanie czy śpicie po operacji w staniku czy bez Nie chodzi mi o te 12 tyg po operacji Ale ogólnie ja jestem już 8 msc po operacji i bez stanika jest mi niewygodnie ( ale może to w mojej głowie nigdy nie miałam biustu teraz mam choć nie bardzo duży ale jest 🤪 Bo różnie się mówi o tym aby jednak częściej nosić stanik z fiszbinami na dzień ( aby zapobiec opadaniu ) a w nocy ? Jak jest u was ? 🙂

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    izaaaa
    22 gru 2023

    Ja znowu słyszałam że z fiszbinami żeby nie opadały piersi , a od drugiego lekarza że lepiej bez bo delikatniejszy
    I sama już nie Eid

  • Anonim
    Granola1234
    Użytkownik wyróżniony
    19 gru 2023

    Pas nosiłam 6 tygodni.

  • Anonim
    Paula380
    19 gru 2023

    A jak długo nosiłyście pas?

  • Anonim
    Asia75
    Użytkownik wyróżniony
    19 gru 2023

    Ja nosiłam biustonosz pooperacyjny około 10 miesięcy w dzień, a w nocy przez cały rok. Po roku noszę tylko zwykły biustonosz bez fiszbin tylko w dzień, w nocy bez biustonosza. To było tylko moje postanowienie.

  • Anonim
    Paula380
    19 gru 2023

    Za noc się nie wypowiem bo jestem za krótko po, ale nie wyobrażam sobie bez- choć bym chciała:D

  • Anonim
    Paula380
    19 gru 2023

    Ja z kolei czytałam żeby nie używać fizbin? Moja lekarka się nie określiła więc teraz nie wiem jak to jest.
    Nie ma obawy o nacisk na blizny? Albo zdeformowanie implantu?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama