Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Operacja piersi na NFZ

Anonim
Mamusia0009
Konin · Utworzono: 22 cze 2020 · Ostatnia odpowiedź 23 cze 2020

Witajcie, Czy któraś Pani miała zmniejszenie/powiększanie piersi na NFZ? Mam dość sporą różnicę nierównych piersi, typowa asymetria. Nawet po porodzie się nie zmieniło nic, czytałam sporo, że jest możliwość operacji na nfz, czy macie namiary do kogo się zgłosić? Interesowałoby mnie najbardziej województwo wielkopolskie i łódzkie. Ale przyjmę inne pod uwagę. Dziękuję za odpowiedź

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Mamusia0009
    23 cze 2020

    @Polaaa tak, najbardziej interesowałoby zmniejszenie, ale niestety takiego namiaru na szpital nie mam gdzie odbywają się takie zabiegi na NFZ.

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    23 cze 2020

    @Mamusia0009, musisz poczytać w necie o tym problemie. Na tyle, na ile widziałam zdjęcia lub jakieś programy, to przy zespole Polanda jedna pierś była właściwie zupełnie niewykształcona, jak przed dojrzewaniem. Zapewne to, czy wada piersi jest spowodowana zespołem Polanda, czy też jest to po prostu dysproporcja, musi stwierdzić lekarz, jednak wydaje mi się, że już byś o tym wiedziała. Zmiany dotyczą nie tylko piersi, ale także powodują dysfunkcje różnych narządów, co raczej byłoby już stwierdzone.
    Obawiam się jednak, że nawet jeśli go masz, to - podobnie jak w przypadku zmniejszenia piersi ze wskazań medycznych - czas oczekiwania może być naprawdę długi (zależnie od ośrodka, nawet 3 lata).

  • Anonim
    Polaaa
    22 cze 2020

    Jedyne co można zrobić na NFZ to zmniejszyć piers,i żadna plastyka nie wchodzi w grę

  • Anonim
    Mamusia0009
    22 cze 2020
    Najlepszy komentarz

    A czy któraś z Pań wie, gdzie wykonują zabieg zmniejszenia piersi na nfz?

  • Anonim
    Mamusia0009
    22 cze 2020

    Insomina powiedz mi, jak różnica jest dobre 3 rozmiary zalicza się?
    Jedna pierś malutka, a druga jest 3 dobre rozmiary większa, dodatkowo opada w dół

  • Anonim
    Aga0192
    22 cze 2020

    Wiem, że możliwe jest zmniejszanie piersi na NFZ, ale wtedy potrzebne są zaświadczenia od różnych lekarzy m.in. ortopedy, bo na NFZ można wykonać operacje jedynie ze względów zdrowotnych.

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    22 cze 2020

    Tak jak pisałam w innym wątku, zdaje się, że NFZ refunduje operacje tylko w przypadku zespołu Polanda.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama