Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Operacja piersi bez narkozy

Anonim
Mimita
Użytkownik wyróżniony
Kraków · Utworzono: 5 gru 2023 · Ostatnia odpowiedź 12 sty 2024

Cześć! Czy któraś z Was miała zabieg powiększania piersi implantami z wykorzystaniem znieczulenia miejscowego i sedacji? Wiem, że za granicą dość często jest wykorzystywany taki rodzaj znieczulenia, u nas to jednak zawsze narkoza, która jest jednak dużo bardziej obciążająca dla organizmu. Bardzo chciałabym powiększyć piersi, to mój ogromny kompleks od zawsze. Nie boję się niczego tylko tej narkozy, mam wybranego świetnego lekarza, implant itd. Naczytałam się o zatrzymaniu krążenia, śpiączce i różnych możliwych powikłaniach, wiem, że zdążają się rzadko, ale tu jednak idę pod nóż nie z przymusu, mam małe dzieci i wyrzuty, że „ryzykuję życie”. Wybieram się na EKG, bo mam wrażenie, że mam niezdiagnozowaną arytmię, wiele osób w mojej rodzinie miało udar/zawal. I boję się właśnie wpływu na serce. Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami.

11 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    12 sty 2024

    Ja jeszcze nie.. ale już mam mega stres.

  • Anonim
    Jancia24
    11 sty 2024

    Dziewczyny jesteście już po operacji? Ja właśnie się martwię w druga stronę bo umówiłam się na operacje do doktora Krajewskiego w Kołobrzegu i on robi implanty tylko w znieczuleniu miejscowym +sedacja. Wolałabym jednak narkozę, miałam cesarskie cięcie na żywo i uważam ze operacja w świadomości pacjenta to ogromny stres. Co myslicie? Naciskać na narkozę czy zdać się na lekarza?

  • Anonim
    PatP
    Użytkownik wyróżniony
    14 gru 2023

    Często jest tak że chirurg daje skierowanie na RTG, i informacje jakie badania z krwi są potrzebne , plus Grupa krwi plus EKG, plus USG piersi (ja tak mialam) Czasem nawet wolaja wynik z mammografii . Gdzies czytalam u jednej dziewczyny wymagał doktor zaswiadczenie od stomatologa i ginekologa. Badania trzeba dostarczyć tydz przed operacją.

    Co klinika to inaczej

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    14 gru 2023

    Wcześniej nie wiedziałam, że będę mi robili EKG tuż przed operacją. Dowiedziałam się jak przyszłam do Kliniki, zanim położyli mnie na oddział
    Spytaj może u Ciebie też zrobią.

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    14 gru 2023

    Nie prosiłam, robią EKG zawsze przed operacją przynajmniej tam gdzie ja mialam operację. Taki mają schemat działania

  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    14 gru 2023

    AnAnia prosiłaś o to EKG czy profilaktycznie? Czy coś się działo?

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    13 gru 2023

    Mi zrobiono ekg około 1 godz przed operacją

  • Anonim
    Mimita
    Użytkownik wyróżniony
    13 gru 2023

    Ja na ten moment jestem
    Zdecydowana ale pójdę do kardiologa rzeczywiście na to echo serca i EKG, jak będzie ok to się pewnie trochę uspokoję.

  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    13 gru 2023

    Jakbym czytała o sobie.. szkoda, że u nas to wszystko tak późno przychodzi. Też chciałabym obejść ta narkozę ..

  • Anonim
    PatP
    Użytkownik wyróżniony
    9 gru 2023
    Najlepszy komentarz

    Kiedyś mialam ten sam dylemat. Nie poszłam na operacje bo bałam się narkozy, małe dzieci... (termin byl wyznaczony) po 6 latach bylam pewna w 100 proc że tego chce i położyłam się do operacji z uśmiechem i dobrym nastawieniem. Mialam wrażenie że spalam 5 minut :) To nic strasznego.
    Jeśli nie masz pewności co do swojego serca to zrób jeszcze ECHO a nie tylko EKG. No i decyzja o operacji musi mieć 100proc Twojego poparcia

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    6 gru 2023

    Każda operacja to ryzyko.
    Po operacji mogą również wystąpić komplikacje, które oznaczają ponowną operację i jej wykonanie może być możliwe tylko pod narkozą.

    Musisz dokładnie przemyśleć sprawę i omówić wszystko z lekarzem zanim podejmiesz decyzję.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama