Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Operacja Październik 2023

Anonim
Witajnieznajoma
Warszawa · Utworzono: 26 paź 2023 · Ostatnia odpowiedź 18 gru 2023

Cześć dziewczyny. Od razu chce podziękować za wasze wpisy. Wczoraj około 10 miałam operację z implantem 300ml. Jest godzina 3:20, ja czuję się świetnie ból 2/10, bardziej czuje dyskomfort niż ból. Wykarmilam 3 dzieci, zwlekałam jakieś 4 lata. Moje piersi były ładne ale puste od góry. Rozmiar wyjściowy 70C, zdecydowałam się na implant okrągły z wysokim profilem. Chirplast w Szczytnej, niedaleko Polanicy. Lekarz Dariusz Rychlik cudowny a pielegniarki to jakieś Anioły. Miałam jedna pierś 2cm niżej, doktor użył jednego rozmiaru implantu. Na efekt końcowy trzeba poczekać, ostrzegł mnie ze jedna pierś będzie bardziej wypchnieta od dołu a druga bardziej krągła. Jak uda mi się za kilka dni zrobić zdjęcie po to dodam. Większy strach od bolu. Powodzenia i trzymam za was wszystkie kciuki.

85 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Randomgirl
    18 gru 2023

    Mi też jest najwygodniej w pooperacyjnym, nie noszę już pasa i to jest mega ulga. W zwykłym biustonoszu bolą mnie piersi. Chociaż nie powiem ze kupowanie nowej bielizny nie było przyjemne, było i to bardzo:) 😃

  • Anonim
    Paulina1984
    Użytkownik wyróżniony
    18 gru 2023

    Randomgirl ja mogę już od 2 tygodni nosic normalny ale wiem że nie jestem jeszcze gotowa . Większość biustonoszow ściąga piersi bardzo do środka i do góry a moje piersi nie są jeszcze bardzo ruchome . Poczujesz kiedy nadejdzie ten czas 😁

  • Anonim
    Granola1234
    Użytkownik wyróżniony
    18 gru 2023

    Do 3 miesięcy będę nosić, teoretycznie mogłabym już ściągać na noc (po 6 tygodniach można- jestem 8 tygodni po), ale tego nie robię. Mój stanik pooperacyjny jest mega wygodny, także myślę, że i po tych 3 miesiącach będę go jeszcze nosić.

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    17 gru 2023

    Ja przez 3 miesiące zamierzam nosić tylko biustonosz pooperacyjny a potem zobaczymy.

  • Anonim
    Randomgirl
    16 gru 2023

    Dziewczyny nosicie nadal biustonosze pooperacyjne czy już normalna bieliznę?

  • Anonim
    Granola1234
    Użytkownik wyróżniony
    16 gru 2023

    Binii wyglądają bardzo dobrze Twoje blizny.
    A mi chirurg zabronił masowania blizn i stosowania plastrów silikonowych. Plastry dopiero 3 miesiące po operacji. Mówił, że te blizny na razie są cieniutkie wewnątrz- masaż i plastry mogłyby je na tę chwilę uszkodzić.

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    16 gru 2023

    Ja też nie masuje blizn.
    Pod palcem ich wcale nie czuć, są gładkie jak skóra.
    Cały czas noszę plastry na bliznach więc chyba i tak by się ich nie dało masować.

    Na zdjęciu wyglądają dość dramatycznie, na żywo jak skóra się uspokoi po prysznicu i odklejaniu plastrów to wygląda to nieco lepiej.

  • Anonim
    Paulina1984
    Użytkownik wyróżniony
    16 gru 2023

    Bini ja tylko dezynfekuje i niestety nie masuje narazie blizn

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    15 gru 2023

    Ja jestem ponad 8 tygodni po operacji.
    Zmieniam akurat plastry, właśnie wzięłam prysznic i czekam aż skóra dobrze wyschnie więc postanowiłam zrobić zdjęcia moich blizn.

    Te małe ranki są od wychodzących szwów, nic z nimi nie robię i ładnie powoli się goją.

  • Anonim
    Granola1234
    Użytkownik wyróżniony
    14 gru 2023

    Paulina, ale widzę, że już minimalna ilość strupków u Ciebie. Pewnie jeszcze kilka dni i wszystkie odpadną.

  • Anonim
    Paulina1984
    Użytkownik wyróżniony
    14 gru 2023

    Granola1234 Twoja wygląda znacznie lepiej. Moja ma nadal dziurek trochę i troszkę strupków

  • Anonim
    Granola1234
    Użytkownik wyróżniony
    13 gru 2023

    U mnie rana zagojona. Też mam problem z tymi postami. Raz jest ok, a czasem przez kilka dni nic się nie da dodać.
    Moje piersi też wciąż jak kamienie.

    Paulina, cieszę się, że na USG wszystko dobrze.

  • Anonim
    Paulina1984
    Użytkownik wyróżniony
    13 gru 2023

    Granola1234
    Nie chcą mi się dodać posty dlatego tak długo odpowiadam 😅
    U mnie właśnie mija 9 tydzień. Troszkę jest lepiej z rana . Wydaje mi się że szew się wchłania i wszystko się goi ale ta jedna piers nadal puchnie. Wiem że na USG wszystko ok więc czekam niecierpliwie
    Nadal twarde i nie czuje jakby były moje

  • Anonim
    Granola1234
    Użytkownik wyróżniony
    3 gru 2023

    Paulina, ile u Ciebie juz po operacji? No faktycznie dlugo to sie goi. U mnie juz 6 tygodni minelo, ale widze swiatelko w tunelu, choc wciaz jestem na antybiotyku. Lekarz tez zalecil mi stosowanie masci z antybiotykiem, co mysle, ze tez pomaga w gojeniu.

  • Anonim
    Paulina1984
    Użytkownik wyróżniony
    3 gru 2023

    Granola12334 u mnie trochę lepiej ale nadal strupek jest. Co odpadnie to znowu to samo
    Dodatko przebija mi się szew kolejny przez skórę mam nadzieję że się wchłonie szybko

    Ja dezynfekuje tylko skinseptem i tyle . Nie smaruje niczym .
    Ja juz mam dosyć trochę

  • Anonim
    Granola1234
    Użytkownik wyróżniony
    3 gru 2023

    Hej dziewczyny. Nie zagladalam tu dlugo z powodu zalamania nerwowego, a potem nie dalo sie dodac postu. Paulina, co pomoglo przy gojeniu sie rany?
    U mnie sytuacja juz troche lepiej. Ropy nie ma, ale ranka jeszcze bardzo niewielka jest. Tzn. Strupek

  • Anonim
    Hela6
    Użytkownik wyróżniony
    25 lis 2023

    Granola1235 spokojnie też miałam trochę zaczerwienione wokół strupków, wszystko będzie się dobrze goiło.

  • Anonim
    Paulina1984
    Użytkownik wyróżniony
    24 lis 2023

    Granola1233
    Załączam Ci zdjęcie z czym ja się męczyłam ...7 tygodni. Bardzo ciężkich. Przepłakane noce

  • Anonim
    Granola1234
    Użytkownik wyróżniony
    21 lis 2023

    Ta rana po dezynfekcji jak jest wilgotna tez nabiera taki jasny kolor. To co w środku jest. Wieczorem jak ją myję mydłem ze srebrem wygląda tragicznie. Dostałam też dzisiaj antybiotyk w razie co. Ale ja już po prostu nie mam siły na to wszystko. Zobaczcie, załączam zdjęcie suchej i mokrej. Jest też tak jakby dziwnie zaczerwieniona.

  • Anonim
    Granola1234
    Użytkownik wyróżniony
    21 lis 2023

    Dzwonilam pod numer alarmowy kliniki, pani, ktora ze mna rozmawiala powiedziala, ze to szwy rozpuszczone daly taki kolor. Ale ta ranka nie wyglada dobrze, nacisnelam ja troszke i dalej to biale polecialo. Poszlam dzis zrobic wymaz. Ogolnie bardzo zaluje tej decyzji. Decyzji o powiekszeniu piersi. Dla mnie to za duzy stres. Wszystko idzie nie po mojej mysli.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama