Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

OPERACJA MOTIVA 340 DEMI 31 MAJA

Anonim
viletee
· Utworzono: 17 maj 2021 · Ostatnia odpowiedź 22 maj 2021

Czesc dziewczyna, straszliwie sie stresuje, wybralam motiva ale niejestem pewna wyboru czy nie lepiej jendak mentor bo ma prawdziwa gwarancje?Przylatuje do Polski na operacje 2 dni przed i wylot mam tydzien pozniej zaraz po wizycie sciagniecia szwow.. Pierwsze kilka dni bedzie ze mna moj chlopak i bede musiala sobie sama radzic przez nastepne kila dni do wylotu, nie wiem jak dam rade z walizka, nie mozna nic dzwigac przez 1 MIESIAC? Czy to prawda ze lepiej nosic ubrania na zapinanie zaraz po operacji a nie przez glowe? Glupie pytanie ale jak dlugo po operacjii mozna isc na basen, saune,hammam, jacuzzi czy sie opalac? z gory wszystkim dziekuje za odpowiedzi , milego dnia zycze

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    22 maj 2021

    Kaja480
    Dlaczego jesteś już po 2 operacjach? Komplikacje czy po prostu chcesz znów większe?

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    21 maj 2021

    AgnieszkaSkrobek, Piękne masz te piersi. Ja się boję coraz bardziej efektu po, że szybko mi opadną, a jestem już po dwóch operacjach :(

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    21 maj 2021
    Najlepszy komentarz

    Kaja 480, Motivy są super, Corse mam 440 ale ja startowałam z zera. Jestem zadowolona.

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    20 maj 2021

    AgnieszkaSkrobek, jaki masz rozmiar implantu i jak oceniasz Motive? W poniedziałek mam wymianę na Motive Round Corse 650, strasznie się boję. Wcześniej miałam Mentory.

  • Anonim
    JustynaKozuchowska
    19 maj 2021

    Ja dwa tygodnie nie wstawała sama łóżka, trzeci tydzień płynie i nie podnoszę rąk do góry- żeby wszystko się dobrze goiło trzeba przestrzegać zasad i oszczędzać się ile się da

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    18 maj 2021

    Ja mam Motiva Corse, jestem 7 miesięcy po, jest super, opalanie najlepiej po roku bo blizny ściemnieją i będzie brzydko wyglądać.
    Ubrania przez pierwszy miesiąc na zamek, najlepiej luźne dresy, dla wygody, ciężko ci będzie ściągnąć bluzkę przez glowe, będą boleć mięśnie całej klatki piersiowej. Będzie ciężko.
    Ja przez 3 tygodnie nie umiałam sama podnieść się z łóżka, chłopak unosił mnie do pozycji siedzącej.
    Potem już mogłam wszystko robić.
    Zapomnij o jakimkolwiek podnoszeniu przez miesiąc. Mi na początku było ciężko ukroić szynkę, bo ciałem naciskałam nóż.
    Poznasz mięśnie, o których nie miałeś pojęcia, że są używane do zwykłych czynności. Basen musisz poczekać, aż blizna całkowicie zrośnie się, by nie dostała się tam infekcja, chyba że chcesz na stół operacyjny wrócić. Jeśli chodzi o saunę, nie polecam. Ja po 2 miesiącach zrobiłam sobie kąpiel w wannie, gdzie normalnie zawsze bralam prysznic i zemdlałam przez temperaturę. Lepiej sobie odpuścić na 0,5 roku. Takie atrakcje. Zdrowie ważniejsze i efekt końcowy.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama