Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Co zabrać do szpitala na operację?

Anonim
klaudia11
Użytkownik wyróżniony
Elbląg · Utworzono: 28 lip 2020 · Ostatnia odpowiedź 30 paź 2020

Hej dziewczyny!

Tak jak wyżej dziewczyny, poradźcie, co zabrać! :)

Moja operacja już za miesiąc, więc powoli będę się przygotowywać. Czy macie jakieś rady co ze sobą zabrać do kliniki, czego żałujecie, że nie kupiłyście lub co wam bardzo pomogło? Na pewno kupię sobie rogala do spania, bo dużo widziałam właśnie opinii o tym, że bardzo pomaga w spaniu. Czy, któraś z was brała środki nasenne? Jeżeli tak to jakie?

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    klaudia11
    Użytkownik wyróżniony
    30 paź 2020

    Płaciłam 3 tys euro. Bardzo zadowolona

  • Anonim
    Gotik
    28 paź 2020

    Hej, jak wrażenie po operacji? Jesteś zadowolona z efektów? 😊 Pozdrawiam

  • Anonim

    Anonim

    12 paź 2020

    Hej, ile płaciłaś za operację w Czechach ?

  • Anonim
    roza900405
    Użytkownik wyróżniony
    31 lip 2020
    Najlepszy komentarz

    Witaj
    Pół godziny przed op. poproszono mnie, żebym przebrała szpitalny taki kaftan zawiązywany na plecach i w nim przeleżałam cały pobyt w szpitalu.
    Oczywiście spakuj spodenki od piżamy i koszulkę na ramiączkach, żeby wbity w rękę wenflon się nie zruszył. Potem tylko zsuniesz ramiączka w dół i można się przebrać. Do domu też coś na ramiączkach - nic obcisłego.
    Przed samą op. wysiusiaj się, gdyż po operacji będziesz osłabiona, senna, obolała i lepiej wtedy nie wstawać z łóżka. Po op. podano mi basen toaletowy.
    Dodam tylko, że przez pierwszy tydzień po op. największy dyskomfort i ból sprawia wstanie z łóżka, więc w domu również miałam basen toaletowy! (W domu przydadzą się też czopki).
    Na łóżku, pod ręką miej komórkę i "pilot łóżkowy", który dzwoni, żeby wezwać panią pielęgniarkę - po operacji nie byłam w stanie podnieść rąk z powodu bólu, więc lepiej takie rzeczy mieć przy sobie. Podłącz sobie kom. do ładowarki :)
    W torbie miałam wodę z dzióbkiem, tabletki przeciwbólowe - to się może przydać w podróży do domu.
    W klinice spędziłam tylko dobę. Do południa leżałam. Potem dr. prosiła żeby powoli się pionizować. Najpierw usiąść na łóżku, potem pomalutku wstać, wszystko z pomocą pani pielęgniarki. Szczoteczka elektryczna jest pomocna, nie musisz energicznie ruszać szczoteczką. Chusteczką nawilżającą przetarłam się pod pachami. Po obiadku dawka kroplówki na wzmocnienie z lekiem przeciwbólowym i do domku.
    Powodzenia!

  • Anonim
    klaudia11
    Użytkownik wyróżniony
    28 lip 2020

    W klinice będę 2 doby, dlatego takie pytanie zadałam, operacja w sierpniu, więc pewnie będzie gorąco, zamierzam ubierać tylko szorty i bluzeczki, które mój narzeczony mi założy 🤣. Czekam na więcej propozycji, może ktoś na coś wpadnie :)

  • Anonim
    Ana890361
    Użytkownik wyróżniony
    28 lip 2020

    Hej :) Każda klinika ma inny zwyczaj :)
    Ja np. kupiłam kilka koszulek na ramiączkach, by wkładać dołem, przez nogi. Nie przydały się 😀 Wzięłam słuchawki bo myślałam, że nie będę mogła trzymać telefonu przy uchu. Na sali byłam sama, więc rozmawiałam przez głośnik :) Wzięłam książkę, ale nawet jej nie wyjęłam. Po narkozie obraz był zamazany.
    Szlafrok, piżama też były zbędne, ponieważ i tak leżałam osłabiona i byłam w samych majtkach i staniku pooperacyjnym. Poza tym było bardzo gorąco. Ale myślę, ze bardziej komfortowo Będzie Ci w spodenkach od piżamy np. na wyjście weź bardzo luźne ciuchy, np. koszulę oversize rozpinaną. Luźne spodnie czy wsuwane buty bądź klapki. Mała butelka wody z dziubkiem. Podstawowe kosmetyki, jakaś maść do ust. Szczerze mówiąc, ja nawet nie myślałam o tym, żeby umyć zęby… zrobiłam to w domu dopiero i to ruszając głową, a nie ręką 😅
    Najlepiej zapleć włosy jeśli są dłuższe. Co do rogala to super pomysł, mi tego właśnie brakowało.
    Przez wirusa w mojej klinice np. prysznice były zaklejone taśmą, więc nie brałam ani ręcznika, ani żadnych płynów. Z resztą nie było nawet szans, bym pewnie stała, a co dopiero brała prysznic.
    Myślę, że klinika powinna udzielić Ci info, co najlepiej zabrać. Zapytaj, czy będziesz sama np. na sali. Czy będzie tv etc?
    Powodzenia.
    😊

  • Anonim
    nati846085
    28 lip 2020

    Nie wybieraj się jak na wycieczkę, bo nie ma sensu, jak kolejnego dnia się wychodzi. Mi mówili o piżamie, a miałam ją może z 5 minut na sobie, bo od razu przynieśli watę do ubrania 😅 Kosmetyki, pasta i szczoteczka, jakiś tonik i tyle, reszty nawet nie użyjesz, bo nie będziesz miała siły się np. wykąpać

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama