Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Oddzielenie implantu od piersi

Anonim
Andzia123
Warszawa · Utworzono: 11 lis 2020 · Ostatnia odpowiedź 4 kwi 2024

Witajcie dziewczyny. Mam powiększone piersi implantami 350 ml podmięśniowo. Od zabiegu minęło 3 tygodnie, ale nigdzie nie widziałam czegoś podobnego, dlatego bardzo zależy mi na tym, aby dowiedzieć się, czy jestem jedna... czy któraś z Was miała po zabiegu taki efekt? Lekarz prowadzący mówi, że się może ułoży lub trzeba będzie dodatkowo tłuszczem douzupełniać, ale czy to nie problem w złym doborze implantów lub metodzie? Czy ktoś słyszał o czymś takim w ogóle? Mnie ani nikt nie uprzedził ani nie przedstawił tego jako możliwość...

20 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Magos
    Użytkownik wyróżniony
    4 kwi 2024

    Andzia jak u ciebie teraz teraz to wygląda, jestem 9 dni po , i na jednej piersi mam podobnie , ułoży się??

  • Anonim
    Agnieszka_agusiag28_
    6 mar 2024

    To się nazywa snoopy dog ,przykro mi śle potrzebn operacja

  • Anonim
    Pacjentka105
    17 gru 2023

    Cześć, tez mam double bubble i lekarz mowi ze sie ułoży, nie wierze w to. Powiedz mi proszę, co z tym zrobiłaś? Miałaś kolejną operację u tego samego lekarza czy u innego?

  • Anonim
    Kasiamal
    12 lis 2021

    Hej,
    powiedz proszę, jak skończyła się twoja historia? Jak teraz wyglądają piersi? Ja mam baddzo podobnie, a jestem kilka dni po operacji, mam dziwną opuchliznę pod implantem, który widocznie oddziela się od piersi. Daj znać, co u Ciebie.

  • Anonim
    KarolaNs
    11 paź 2021

    Mam pytanie do pani o nazwie Anonim. Wspomina pani o kimś, kto miał efekt snoop dog po operacji. Jest szansa dowiedzieć się czegoś więcej? Pozdrawiam

  • Anonim

    Anonim

    12 lis 2020

    Andzia123 wyplenienie tłuszczem tego, wiesz co, pierwsze słyszę, ja chyba nawet nie chciałbym o tym słyszeć, a jak później schudniesz czy coś, wydaje mi się, że prędzej czy później to i tak by się uwidoczniło i tak jak mówisz, że po to płacimy tyle kasy, do tego sama mówisz, że to się pogłębia 🤦‍♀️ Ja jestem po zabiegu już ponad rok

  • Anonim
    Andzia123
    11 lis 2020

    A mogłabyś mi podpowiedzieć tylko, proszę, czy słyszałaś coś o wypełnianiu tłuszczem tego? Bo czytam jakieś artykuły w wypowiedziach lekarzy, że korekta to tłuszcz w to miejsce... ale za takie pieniądze i ból to powinno być? 🙄😔
    P.s. Ty jesteś przed/ po zabiegu?

  • Anonim

    Anonim

    11 lis 2020

    Kochana trzymam za ciebie kciuki, że wszystko się ułoży na koniec tej historii i będziesz zadowolona, zobaczysz

  • Anonim
    Andzia123
    11 lis 2020

    Dziękuje Ci za pomoc... czytam teraz w tym kierunku...

  • Anonim
    Andzia123
    11 lis 2020

    Tak myślałam, że to nie jest naturalne, bo nigdzie tak nie ma. Tylko już po zdjęciu opatrunków to było zauważalne, a z każdym dniem to się pogłębia... ale jak zapytałam lekarza, to powiedział, że musi się ułożyć 🙄

  • Anonim

    Anonim

    11 lis 2020

    Chyba że rzeczywiście jakoś to się ułoży, ale moim zdaniem niestety 😟

  • Anonim

    Anonim

    11 lis 2020

    Naprawdę nie dołuję cię itp., ale też nie chcę pocieszać, bo niestety już się stało, oczywiście no nic nie zrobisz, teraz każdej z nas mogło się to przydarzyć, ale rzeczywiście po prostu trzeba to poprawić i będzie wszystko dobrze!

  • Anonim

    Anonim

    11 lis 2020

    Nie wiem po ilu ale rzeczywscie musisz to ustalić z nim jak będzie ci dalej wmawiał coś ja to po prostu na twoim miejscu udała bym się do kogoś innego na konsultacje co tez powie inny lekarz

  • Anonim
    Andzia123
    11 lis 2020

    Dziękuję, już też szukam i czytam 😭 czyli w tej sytuacji po 6 miesiącach reoperacja? 😭

  • Anonim

    Anonim

    11 lis 2020

    Zobacz tam jest wątek, musisz poszukać, właśnie tak wyglada efekt double

  • Anonim

    Anonim

    11 lis 2020

    Andzia, jasne, piersi się układają itp., wybijają, ale tu ewidentnie jest źle, zaraz jak znajdę wątek taki i podobne piersi do twoich

  • Anonim
    Andzia123
    11 lis 2020

    Nie żartuj 😱 lekarz powiedział kiedy zapytałam o dubble bubble, że to za wcześnie zdecydowanie i że stan wyjściowy był taki, że skóra musi się rozciągnąć trochę i się ułożyć, a jak nie to tłuszczem 🙄 czy któraś koleżanka miała ten efekt? 😭

  • Anonim

    Anonim

    11 lis 2020

    I nie mogła wywalczyć poprawki, musiała robić drugą operację, na własny koszt podała lekarza do sądu

  • Anonim

    Anonim

    11 lis 2020

    Widzę, że jesteś z Warszawy. W której klinice robiłaś operację? Moja koleżanka też robiła operację w Wawie i miała podobną sytuację, tylko ona miała efekt snoop dog 😞

  • Anonim

    Anonim

    11 lis 2020
    Najlepszy komentarz

    Andzia123 nie chce cię martwić, ale to jest efekt niestety Double-Bubble 😞 Ułoży się, jasne 🤣 nie trzeba być znawcą, żeby to stwierdzić.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama