Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Obawiam się ze inny implant mam włożony niż uzgodniłam z chirurgiem

Anonim
Kinia123
Użytkownik wyróżniony
Warszawa · Utworzono: 8 sie 2020 · Ostatnia odpowiedź 31 sie 2020

Cześć, dziewczyny! Pomóżcie mi rozwiać wątpliwości obawiam się, że mam włożony implant anatomiczny, a przynajmniej tak to wygląda. 19 maja miałam operację, wybrałam Mentor wysoki profil 480 ml okrągłe. Oglądam dużo zdjęć i u żadnej nie widziałam takiego efektu, chyba że dziewczyna miała anatomy… Wizytę mam dopiero we wrześniu i zapytam lekarza, ale chcę poznać wasze zdanie. Oczywiście certyfikat mam od implantów, które uzgodniłam przed operacją.

99 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Kinia123
    Użytkownik wyróżniony
    31 sie 2020

    Omg to strasznie duże... dokładnie, wszystko z umiarem, trochę pochodziła i wymieniła na mniejsze... bo zapewne uciążliwe... a kręgosłupa nie wymienimy już, to nie cycki...

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    31 sie 2020

    Ale ja też Rawka kocham chodzić bez biustonosza

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    31 sie 2020

    Znam to Rawka. I jeszcze ten post pod piersiami. Miałam koleżankę, miała włożone przy drugiej operacji po 1000 ml, ona o takich marzyła. Zawsze pod biustem musiała sypać puder dla dzieci, gdyż odparzenia. W tamtym roku po 10 latach wyjęła to i ma teraz około 300 ml, piersi wydają się nadal olbrzymie, gdyż skóra rozciągnięta, ale kręgosłup do wymiany. Wzrost 162 cm. Także wszystko z umiarem.

  • Anonim
    Kinia123
    Użytkownik wyróżniony
    31 sie 2020

    Kasia815514 będę teraz mieć na uwadze, uwielbiałam w upały chodzić bez stanika, ale teraz już chodzę codziennie w biustonoszu jak chłodniej to mi nie przeszkadza, ale w upalnie dni czułam, że są takie wolne i chłodniej trochę 😉

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    31 sie 2020

    Rawka musisz uzbroić się w cierpliwość, piersi się jeszcze zmienią Ja ma na 17 stycznia termin. Korekta powiek górnych u mojego lekarza, będę go pytała o wymianę implantu na większy, oczywiście muszę to jeszcze przemyśleć, gdyż tak jak już wcześniej pisałam, przy białym obcisłym topie wyglądają na duże przy luźnych bluzkach nic nie widać. Rawka mój lekarz powiedział mi, aby zawsze nosić biustonosz, gdyż siła grawitacji i piersi opadają,. Miał już przypadki, że przychodziły kobiety po kilku latach wymienić implant na większy i musiał robić dodatkowo lifting skóry na piersiach.

  • Anonim
    Kinia123
    Użytkownik wyróżniony
    28 sie 2020

    Kasia w takim razie będę czekać cierpliwie na miękkość ☺️

  • Anonim
    Kinia123
    Użytkownik wyróżniony
    28 sie 2020

    Tak Kinia, chętnie zobaczę, bo aż nie wierzę, że nie są wielkie. Sama myślę za pare lat o ponownej operacji i myślałam o 600 a 680 mega ciekawa jestem jak wyglądają, wrzuć foty koniecznie

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    28 sie 2020

    Kinia zazdroszczę. Prosimy o zdjęcia, gdyż nasz wzrost, mój, Rawki i Oli, ale waga o wiele mniejsza. Odważna jesteś.

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    28 sie 2020

    Ola, życzę Tobie wszystkiego dobrego, udanej operacji i powrotu do zdrowia po operacji

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    28 sie 2020

    Rawka, ja z wiekiem podchodzę do pewnych spraw inaczej, piersi, skóra implant potrzebują czasu, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Te które miałam pierwsze myślę, że po jakiś dwóch latach były miękkie. Rawka mi podobają się Twoje piersi, bardzo.

  • Anonim

    anonymous6290642

    28 sie 2020

    ja mam 173 waze 52 kg :) i mam mentor 680 nie sa giganty normalne wymenialam z 480 bo bardzo zmalaly rok od operacji wiec 505 giganty oj nie sadze :P

  • Anonim
    Kinia123
    Użytkownik wyróżniony
    27 sie 2020

    Kasia, a swoją droga myślałam, że biust jest dość miękki po czasie... a jak miałaś tę pierwszą operację, to też były twarde nawet po roku?

  • Anonim
    Kinia123
    Użytkownik wyróżniony
    27 sie 2020

    Ola i koniecznie napisz po, jak się czujesz to już lada moment 🙂 A jak dojdziesz do siebie to koniecznie zdjęcia wrzuć 🙂

  • Anonim
    Kinia123
    Użytkownik wyróżniony
    27 sie 2020

    Ola to 505 ml będziesz miała, tym bardziej że miałaś większą wyjściówkę niż ja, będą giganty 🙂🙂🙂

  • Anonim
    Ola898474
    Użytkownik wyróżniony
    27 sie 2020

    rawka123 małą, duża A, małe B ale mam ogólnie szeroką klatkę i lekarz zaproponował taki implant, chciałabym mieć duże piersi, zawsze miałam takie marzenie

  • Anonim
    Kinia123
    Użytkownik wyróżniony
    27 sie 2020

    A Ola jaka masz wyjściówkę?
    Kasia to rzeczywiście fajnie, mi lekarz też powiedział, że d będzie, ale powiem ci ze w tych lepszych sklepach też mam f/ g, tylko w jednym Etam d, ale to aż w obwodzie zwiększy do 95, żeby dopasować miskę

  • Anonim
    Ola898474
    Użytkownik wyróżniony
    27 sie 2020

    Mam 173 cm i 60 kg

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    27 sie 2020

    Ola czekamy na foto. Napisz wzrost i wagę, jeżeli nie sprawi to Tobie problemu.

  • Anonim
    Ola898474
    Użytkownik wyróżniony
    27 sie 2020

    rawka123 mam operację 2.09 i implanty 505, ciekawe jaki będzie efekt

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    27 sie 2020

    Rawka twarde. Ja mimo że tyle ważę, mam bardzo kościstą budowę ciała. Mi po operacji się wybiły okropnie, miało być 80 D i takie biustonosze kupiłam, jak przymierzałam je po miesiącu, piersi wyszły górą. Wiec zamówiłam z Gaia 75 F i 75 G, zależy od modelu i pasują idealnie, gatunkowo też super.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama