Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Nieudana operacja plastyczna. Co w takiej sytuacji?

Anonim
karokarolinaj
Wrocław · Utworzono: 3 lip 2022 · Ostatnia odpowiedź 19 mar 2024

Witam, opisze w skrócie swój problem, może któraś z was miała podobną sytuacje i mi jakoś doradzi. W grudniu miałam wykonywaną operację piersi - pod mięsień. Miałam bardzo małe piesi. Miesiąc po operacji piersi wyglądały całkiem ok, trochę były szeroko rozstawione ale zaokrąglone, zależało mi na dość naturalnym wyglądzie. Za to z miesiąca na miesiac zaczeły się deformowac, przestały być okrągłe, a szerokość rozstawienia jest ogromna. Byłam na konsultacji - lekarz uważa, że są zrobione ok. Prosiłam o poprawkę, powiedział, że to bez sensu mnie ciąć bo wykonana operacja jest dobrze, że przepisze mi tabletki które mają trochę zmiękczyć tkankę i niby piersi zrobią się kształtniejsze i będą ok. Właśnie skończyłam opakowania tabletek a piersi wyglądają gorzej niż wyglądały. Kontaktowałam się z lekarzem mailowo, oczywiście oschle mnie spławia. Wizytę mam za dwa tygodnie ale wiem, że zrobi wszystko żeby mi tych piersi nie poprawić na jego koszt. Co w takiej sytuacji? Jak się przygotować na tą wizytę i jak go "zmusić" do poprawki. Czy ktoś miał podobną sytuację? Gdzie się kierować później? Rzecznik? Proszę o pomoc. Pierwsze zdjęcie to zdjęcie 1mc po operacji. Kolejne to z dziś...

59 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    19 mar 2024

    Maluska....dobra reklama nie jest zła -. -

    Żadne tabletki nie powiększą piersi. Może jedynie hormonalne (nie fitoestrogeny) i to tylko w czasie stosowania....i nie powiększą, a jedynie wypełnią.

  • Anonim
    maluska025
    19 mar 2024

    chyba jednak zostanę przy moich tabletkach breastfem aż tyle nie powiększyły ale trochę zawsze coś i bezpieczniej.

  • Anonim
    Izabela123
    16 mar 2024

    Kto Pani powiększal piersi?

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    21 lut 2024

    Malinka15
    W Skandynawii.

  • Anonim
    malinka15
    21 lut 2024

    Paniniezadowolona,
    mam takie samo wrażenie. Na konsultacjach za granicą co prawda nie byłam, ale rzeczywiście pozabiegowe podejście mojej pani doktor pozostawia wiele do życzenia- przemiła podczas pierwszych konsultacji, po zabiegu miała gdzieś wszelkie problemy, które zgłosiłam- na zasadzie: ja wykonałam swoją pracę, pieniądze wzięłam i mam gdzieś, jak wyglądają Twoje piersi.

  • Anonim
    malinka15
    21 lut 2024

    Binii,
    robiłaś w Czechach może?

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    21 lut 2024

    Ja robiłam operację za granicą i pamiętam jak mój lekarz mówił:
    „Znajdziesz lekarza, który Ci zrobi to podczas jednej operacji ale efekt nie będzie dobry. Ja się nie podejmę tego bo podasz mnie za to do sądu. Wg mnie musisz zrobić dwie operacje aby osiągnąć najlepszy efekt.”

    No i zrobiłam dwie. Jestem zadowolona. 👌

    Ja się dziwię, że w tak wrażliwej dziedzinie jak chirurgia plastyczna lekarze podejmują się operacji mimo, że brak im umiejętności lub doświadczenia i potem wychodzą takie problemy…

    Moj lekarz to względnie młody facet, 30 kilka lat ale utalentowany, polecony przez kogoś, w klinice pielęgniarki go wychwalały ze artysta. Podczas konsultacji mówił tak jakby dokładnie wiedział co robi i nie uznaje porażek. Podczas innych konsultacji dowiedziałam się że kocha rysunek, malarstwo.

    Przykro mi, że Was to spotkało i jeszcze zostałyście „same z problemami”. 😔

  • Anonim
    Paniniezadowolona
    20 lut 2024

    Prawda jest taka ze poddając się operacji człowiek bezgranicznie ufa chirurgowi ponieważ oddaje swoje życie w jego ręce .Niestety lekarze zaczęli iść na ilość a nie na jakość przeprowadzanych operacji.Odnoszę wrażenie ze gdzieś maja jaki będzie efekt bo czuja sie całkowicie bezkarnie .Miałam przyjemność rozmawiać w Polsce z chirurgami i za granica .Uwierzcie ze za granica zupełnie inne podejście jest do pacjenta i inna kultura osobista .

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    18 lut 2024

    I nie chciałam absolutnie nikogo urazić, tylko bulwersują mnie takie sytuacje i nie mogę uwierzyć że do takich sytuacji dochodzi, gdy jest coś nie tak a lekarz mówi że jest ok?!

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    18 lut 2024

    karokarolinaj dziwię się, że za takie pieniądze takie cyrki wychodzą. Bardzo dobrze, że dziewczyny piszą i pokazują co je spotkało, brakuje czasami informacji u kogo to robiły.

  • Anonim
    karokarolinaj
    17 lut 2024

    P. Jaska *

  • Anonim
    karokarolinaj
    17 lut 2024

    Czy któraś z was operowała się u P. Jacka w Warszawie ??

  • Anonim
    karokarolinaj
    17 lut 2024

    Myrylcia1 możesz się do mnie odezewać?

  • Anonim
    Paniniezadowolona
    6 lut 2024

    Warszawa ale jestem w trakcie procesu .Wiec nie bardzo mogę powiedzieć publicznie

  • Anonim
    martadaisy
    6 lut 2024

    Paniniezadowolona czy można wiedzieć jaka klinika i dr Cię operował?

  • Anonim
    zoch
    5 lut 2024

    karokarolinaj w zupełności się z Tobą zgadzam, u mnie była taka sytuacja ze najpierw zrobila operację moja koleżanka u tego samego doktorka i wszystko spoko, a u mnie troche inny rodzaj zabiegu i juz efekt marny i czlowiek sobie myśli ze będzie super bo przecież mam namacalne dowody hmmm a jednak nie

  • Anonim
    karokarolinaj
    3 lut 2024

    AnAnia tak się składa, że wszystko zostało sprawdzane. Nie wiem co miał na celu twój komentarz? Chyba sprawienie, żeby poszkodowane jeszcze gorzej się poczuły. Także dzięki za takie mądrości. Cała otoczka na Internecie jest w samych superlatywach, od zdjęć po opinie, było ich bardzo dużo bo większość jest zadowolona, a te których nie stać na poprawkę i walkę siedzą cicho, nie wstawiają złych komentarzy. Bo wiedzą, że przegrają. ********* huczy od promowania dr. Więc tyle co zadowolonych osób pisze, opisuje, nagrywa opinie i co? I wtedy myślisz, kurde chyba jest dobry. Ponad 30tys obserwujących i masa zadowolonych pacjentek. Filmików o tym jak zajebisciw przeszła operacja i jakie są super efekty/ chcąc nie chcąc wierzysz. No i co?to tylko internet. Był i będzie zakłamany, choć nie do końca. Niewielki procent osób jest niezadowolony. Ale jest. I tak to działa

  • Anonim
    Paniniezadowolona
    2 lut 2024

    Trzeba takim lekarza zakładać sprawę karna a nie cywilna duzo szybciej można wygrać i taniej kosztuje

  • Anonim
    zoch
    2 lut 2024

    Hej AnAnia niestety taka jest rzeczywistość, koszt założenia sprawy przeciw P. doktorkowi to ok 10.000 zł więc sama chyba rozumiesz,człowiek zderza się z brutalnym światem ! Moze masz pomysł jak to inaczej zrobić..moim przypadku wyslane 2 pisma z reklamacją do kliniki zostały odrzucone,następnie rzecznik praw kosumenta też poległ i co dalej.
    Porażka i można niezle sie zdołować...

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    1 lut 2024

    Tak się zastanawiam gdzie Wy dziewczyny chodzicie na operację, do piekarza? No nie do pomyślenia żeby takie cyrki się działy i lekarze mówili że jest wszystko w porządku

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama