Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Negor 360cc waga 49kg wzrost 163 pod biustem 70cm

Anonim
Monika_aska
· Utworzono: 7 kwi 2021 · Ostatnia odpowiedź 15 kwi 2021

Hej! Czy któraś z pań powiększała piersi, mając takie same wymiary jak ja? Za 2 tyg. mam operację i zastanawiam się, czy dobry rozmiar wybrałam, pomocy. Nie mogę spać w nocy. Ciagle o tym myślę, czy nie wybrałam za małych albo za dużych.

Mam 70 cm pod piersiami. Im więcej o tym czytam i oglądam zdjęć pań po zabiegu, tym bardziej płakać mi się chce. Konsultacja trwała 30 min. Lekarz polecił mi 360 cc Nagor hp. Zastanawiam się, czy nie bede wygląda komicznie z tym nowym biustem.

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Justyns
    15 kwi 2021

    Mi osobiście nie podobają sie bardzo duże, nienaturalne piersi. Patrząc na to, co wyszło u mnie, 360 ml to byłby mój max, jeśli chodzi o te konkretne implanty. Lekarz proponując te 360 powinien określić, jaki będzie efekt i rozmiar po operacji

  • Anonim
    Monika_aska
    14 kwi 2021

    O wow duże. Moja konsultacja trwała 30 min max. Lekarz od razu polecił 360. Chcialam 400. A teraz sądzę, że te 360 będą za duże... nie wiem dokładnie sama, jaką mam miseczkę. Nie mam możliwości iść na konsultację jeszcze raz, a za tydzień mam operację.

  • Anonim
    Justyns
    14 kwi 2021

    Mam okrągłe. Mój wyjściowy rozmiar to klapnięte, bo po dwóch ciążach.

  • Anonim
    Monika_aska
    14 kwi 2021

    Z jakim rozmiarem startowałaś? Mogę prosić jakieś zdjęcie? Masz okragle czy anatomiczne?

  • Anonim
    Justyns
    13 kwi 2021

    Zależy od oczekiwań. Ja mam też Nagor 345 ml, ale mam 170 wzrostu i 75 pod biustem i cieszę się, że nie wzięłam większych.

  • Anonim
    Monika_aska
    10 kwi 2021

    Okrągłe 360 cc

  • Anonim
    kiika
    10 kwi 2021

    Anatomiczne czy okrągłe? Ja mam 165cm, 52 kg i implanty 390 anatomiczne i wyglądają super 🙂 Też się bałam przesadzonego efektu, a wygląda to bardzo proporcjonalnie. Mam wąską talię i kobiece biodra, a piersi sprawiły, że cała sylwetka wygląda bardzo proporcjobalnie i kobieco, plus u mnie nieco maskują wystające żebra.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama