Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Nabrzmiewanie piersi 5 miesięcy po operacji

Anonim
SandraF
Katowice · Utworzono: 12 lip 2020 · Ostatnia odpowiedź 20 lip 2020

Dzień dobry, jestem 5 miesięcy po operacji powiększenia piersi, niedawno zauważyłam, że lewa pierś puchnie i jest większa przynajmniej od 1 do 2 cm od prawej, ten stan trawa godzinkę czasami dłużej, później wraca do normalnego rozmiaru, nie zdążą się to codziennie, pierś nie boli. Niestety nie mam zdjęcia, żeby pokazać, jak to wygląda, gdyż aktualnie piersi są równe, muszę zaznaczyć, że noszę jeszcze stanik pooperacyjny, gdyż dostałam takie zalecenie żeby nosić go do pół roku. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z góry za wszystkie pomocne odpowiedzi.

10 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    SandraF
    20 lip 2020

    już pisałam tam, zdjęcia powysyłałam, i napisali że nie widzą, żeby było coś nie tak tam, a we wrześniu będę w kraju i mam umówiony termin :)

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    14 lip 2020

    W sumie wygląda normalnie, u mnie po 4,5 miesiąca lewa pierś jest nieco mniejsza niż prawa (tak też było przed operacją), a piersi potrafiły mi nabrzmiewać jeszcze ponad 3 miesiące po operacji. Jeśli nie możesz się spotkać z lekarzem, to na pewno masz jakiś kontakt mailowy z nim, na pewno odpowie na wątpliwości.

  • Anonim
    SandraF
    13 lip 2020

    Teraźniejsze

  • Anonim
    SandraF
    13 lip 2020

    Teraźniejsze zrobione przed minutą

  • Anonim
    SandraF
    13 lip 2020

    Pierwsze zdjęcie jest 3tyg po operacji

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    13 lip 2020

    Niestety, inne ujęcie może zaburzać obraz. Może ktoś mógłby Ci zrobić zdjęcie? Bo może być tak, że po prostu się pierś goi, ale na pierwszym zdjęciu dość wyraźnie widać różnicę, która przypomina mi kapsułę...

  • Anonim
    SandraF
    13 lip 2020

    Dodaję zdjęcie z przed chwili. Niestety dopiero z lekarzem mogę we wrześniu się spotkać, gdyż mieszkam poza granicami Polski

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    13 lip 2020

    Hmmm... Nie chciałabym straszyć ani nic, ale z tego, co się naoglądałam w tv, to trochę to wygląda, jakby się tworzyła kapsuła, właśnie w lewej piersi. Myślę, że powinnaś jak najszybciej skonsultować się z operatorem, nie ma co czekać.

  • Anonim

    anonymous6103457

    12 lip 2020

    Nie wyglada to dobrze, jeszcze zwłaszcza po takim czasie. Wydaje mi się, że powinnaś to skonsultować, moim zdaniem to nie jest normalne

  • Anonim
    SandraF
    12 lip 2020

    Zdjęcie z lewej strony przed operacją a z prawej po operacji

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama