Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Motiva Round czy Motiva Ergonomix?

Anonim
justyna873526
Użytkownik wyróżniony
Wrocław · Utworzono: 5 lut 2020 · Ostatnia odpowiedź 1 gru 2020

Dziewczyny! Motiva Round czy Motiva Ergonomix? Lekarz wybrał Round natomias widzę, że większość z Was wybiera Ergonomix. Proszę o radę i informacje.

8 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Panciaklonaze
    1 gru 2020

    Wymieniłam okrągłe na ergonomiczne i mimo opuchlizny jestem oczarowana i polecam!

  • Anonim
    Pantherrlove
    30 lis 2020

    Mój lekarz mi powiedział, że ergonimixy są ok jeśli ktoś ma trochę swojej wyjściówki, ponieważ mogą się marszczyć przy zmianie pozycji. Są bardziej miękkie. Silk round są twardsze i nie „przelewają” się.

  • ClinicForYou

    · 7 lut 2020

    Witam,

    Dobor odpowiedniego rodzaju implantow zalezy od Pani budowy anatomicznej. Zapraszamy na bezplatna konsultacje na podstawie zdjec.

    Kontakt: Anna Malanda
    e-mail: **********
    tel: ************

    Pozdrawiamy
    ClinicForYou

  • Anonim
    Pppp
    5 lut 2020
    Najlepszy komentarz

    W internecie znajdziesz dużo filmików które pokazują różnice między round a ergonomix. Ergonomix zachowują się jak naturalne piersi czyli przy położeniu one się przemieszczają. Round są stale w jednej pozycji. Ja mam round, ponieważ musiałam wypełnić implantem skórę. Zależy kto jaki efekt chce uzyskać. :)

  • Anonim
    Roksa837537
    5 lut 2020

    Hej ? Motiva Round to okrągłe implanty a Ergonomix tez są okrągłe tylko zachowują się bardziej naturalnie, jak anatomiczne. Ja mam Motiva Round bo nie zależało mi na naturalnym efekcie ? Ergonomix to nic dla mnie

  • Anonim
    justyna873526
    Użytkownik wyróżniony
    5 lut 2020

    Czy ja po prostu czegoś nie rozumiem i to jest to samo :)

  • Anonim
    justyna873526
    Użytkownik wyróżniony
    5 lut 2020

    Dziękuje za odpowiedz. To czym się one różnią ? Nazwą ?

  • dr n. med. Artur Sandelewski

    · 5 lut 2020

    Witam Panią
    Motiva Ergonomix też są okrągłe

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama