Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Motiva ergonomix - tylko kobiety NIEKARMIĄCE

Anonim
zoja864006
Wrocław · Utworzono: 8 lip 2020 · Ostatnia odpowiedź 23 paź 2020

Cześć dziewczyny, wiem że jest już wątek o ergonomixach, ale interesują mnie zdjęcia po zabiegu jedynie tych kobiet, które nie były w ciąży i nie karmiły. Z moich obserwacji wynika, że kobiety po karmieniu osiągają super naturalny efekt po powiększaniu, ale u tych niekarmiących z naturalnym efektem bywa już różnie. Zależy mi na bardzo naturalny wyglądzie, dlatego myślę o ergonomixach, sama nigdy nie miałam dzieci. Zastanawiam się nad profilem demi lub full, żeby nie przesadzić z rozmiarem. Ale czy faktycznie mogę osiągnać efekt naturalnych piersi a nie piłek? Pokażecie mi swoje zdjęcia przed i po?

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    23 paź 2020

    Właśnie wstawiłam dziś nowy wątek i opisałam cały mój zabieg z zdjęciami. "Moje Powiększanie Piersi" zobacz sobie.

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    13 lip 2020

    @agatuska, z takiego słabego A. Całe życie miałam małe piersi, ale z wiekiem mi po prostu obwisły i zmalały jeszcze bardziej (a mówią, że małe nie obwisną...).

  • Anonim
    agatuska
    12 lip 2020

    insomnia z jakiej wyjściówki startowałaś?

  • Anonim
    zoja864006
    10 lip 2020

    Insomnia bardzo dziękuję za komentarz i kilka fotek z różnej perspektywy. Nie jestem z tych, co słodzą wszystkim, ale w Twoim przypadku muszę powiedzieć, że baaaardzo mi się podobają Twoje piersi i chyba właśnie Twoje zdjęcia miałabym ochotę pokazać lekarzowi, że o taki efekt mi chodzi :) wyglądają już teraz bardzo naturalnie a faktycznie pewnie jeszcze troszkę się zmienią. Przekonuję się też do profilu demi, można fajny efekt nimi osiągnąć i wcale nie są takie małe, tylko takie w sam raz, dla mnie idealne. A asymetria w ogóle nie rzuca się w oczy, gdybyś o niej nie wspomniała to bym nawet nie zauważyła. Pozdrawiam serdecznie

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    10 lip 2020
    Najlepszy komentarz

    Cześć Zoja, ja nie karmiłam, mam 40 lat i dziwną dość budowę klatki piersiowej, więc nie sugeruj się tak jakoś strasznie moimi zdjęciami, aczkolwiek może coś Ci podpowiedzą. Mam Motiva demi 340ml. Czasem myślę, że mogłam wziąć profil full, żeby trochę wypełnić mój kościsty, niezbyt ładny dekolt. Jak już wielokrotnie podkreślałam: wybierz z neta zdjęcia piersi, które Ci się podobają i z lekarzem ustalcie, jaki profil temu odpowiada.
    Jestem t4,5m-ca po operacji, jeszcze trochę czuję, że mięśnie mi trzymają na górze piersi przy mostku, więc pewnie jeszcze trochę się zmienią. Trochę jestem zaskoczona tym, ze wyszły bardziej kulowate niż myślałam :). Ale widzę, że one się jeszcze zmieniają, ładnie opadają, wygładza się granica między implantem a nieimplantem ;).
    Profil full 375ml u mojej karmiącej koleżanki wygląda bardziej naturalnie niż u mnie demi, więc bardzo dobrze, ze skierowałaś swoje pytanie do niekarmiących. No ale jednak trzeba pamiętać, że u każdego może być zupełnie inaczej... Pozdrawiam i życzę owocnych konsultacji!
    P.S. Ciężko się robi sobie selfie cycków, zdjęcie en face nie do końca oddaje ich wygląd, widać znaczną asymetrię, której na żywo aż tak nie widać.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama