Motiva ergonomix demi 360

Anonim
aglaglus
Trzebinia · Utworzono: 12 cze 2024 · Ostatnia odpowiedź 28 lip 2024

Hej, jestem po konsultacji u dr Sirek w Bielsku i zdecydowałam się na zabieg powiększenia biustu w lipcu. Wybór padł na Motiva ergonomix demi 360. Bardzo proszę o jakieś rady, cenne wskazówki a przede wszystkim zdjęcia Waszych realizacji:) Boję się czy nie będą zbyt duże, chciałam uzyskać naturalny efekt przy wzroście 174cm waga 59 i rozmiar pod biodrem 78

8 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Artemis
    28 lip 2024

    Cześć, jesteś już po operacji? Zadowolona jesteś z dr Sitka? U którego robiłaś?

  • Anonim
    xcherry
    2 lip 2024

    Hej :) będzie Cię operował dr Tomasz czy dr Janusz? ja też mam operacje w sierpniu u dr Sirka, wydaje mi się że z tym implantem osiągniesz efekt jakiego oczekujesz

  • Anonim
    Ifg7
    Użytkownik wyróżniony
    21 cze 2024

    173cm, obwód pod biustem 73

  • Anonim
    aglaglus
    18 cze 2024

    @ElK cudne :)))

  • Anonim
    aglaglus
    18 cze 2024

    @Ifg7 piękne :) a jaki masz wzrost i obwód pod biustem ?

  • Anonim
    aglaglus
    18 cze 2024

    Dziewczyny, piszcie proszę, bo do operacji co raz bliżej i co raz większe obawy, że mój wybór okaże się zbyt duży ;)

  • Anonim
    Ifg7
    Użytkownik wyróżniony
    12 cze 2024

    Hej ja mam dokładnie te implanty i miałam taki sam cel - żeby było mega naturalnie. Zdjęcia i dużo postów wrzucałam z wątku o motivach. Tam jest kilka dziewczyn z dokładnie tym samym implantem na wielkość. Nie będą zbyt duże, o to chyba nie musisz się martwic. Ja mam np lekki niedosyt :) aczkolwiek jestem tak czy siak baaardzo zadowolona. Wydaje mi się, że przy ergonomixach w profilu demi osiągniesz tą naturalność właśnie , nie ma innej opcji.

  • Anonim
    ElK
    Użytkownik wyróżniony
    12 cze 2024

    Hej :) ja mam 177, pod biustem 67, waga 59 i mam 315 full. Mi się podobają. Moja największa obawa idąc na operację było to aby nie były za duże (nie jestem fanką dużego biustu).

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama