Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Motiva Ergonomix Corse 380 / Full 315

Anonim
Joannaa
· Utworzono: 17 gru 2020 · Ostatnia odpowiedź 24 lut 2021

Hej, dziewczyny! Posiadaczki Motiva Ergonomix Corse lub Full dajcie znać. Wysyłam zdjęcia mojej wyjściówki. Niestety mam ogromny problem w znalezieniu zdjęć przed i po implantacji Motiva Ergonomix Corse lub Full. Mam dobrane różne pojemności, ponieważ występuje spora asymetria. Piersi są dość szerokie, bo ok. 12 cm, dobrany implant 11 cm. Swojej tkanki coś tam jest, pinch test 2cm. Piersi niestety rozchodzą się na boki :(. Operacja u dr Bociana w Kielcach. Operowała się któraś z Was u niego?

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Gosia01234
    24 lut 2021

    Witam :) Wątek sprzed 2 miesięcy, więc być może nieaktualny. Ja miałam robione piersi u doktora Bociana ponad 2 lata temu. Lekarz doradził mi Motiva Ergonomix Full 355 ml. Zaczęliśmy od 335 ml, jednak za namową Pani Iwonki zostałam przy 355 ml. Jestem bardzo zadowolona. Piersi nie są wielkie, bardzo naturalne. Czasem mam wrażenie, że trochę za małe. Obecny rozmiar to 65F.
    Pozdrawiam.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama