Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Motiva 355 czy 375?

Anonim
justyna873526
Użytkownik wyróżniony
Wrocław · Utworzono: 31 sty 2020 · Ostatnia odpowiedź 26 kwi 2020

Dziewczyny! Przymierzam się do operacji piersi. Byłam na dwóch wizytach, wybrałam już lekarza. Na obydwu wizytach zaproponowano mi Motive z resztą sama też byłam zdecydowana bo chce bardziej naturalne. Pytanie tylko jaki rozmiar pod biustem mam 82 cm, wzrostu 168, waga 65 kg, aktualnie małe B. Lekarz proponuje 355 lub 375. Bardzo proszę dziewczyny o podobnych wymiarach ale i z podobna wielkością o jak najwiecej zdjec, informacji oraz odpowiedzi :) jakie sa wasze doświadczenia

17 komentarzy

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    26 kwi 2020

    Dziewczyny, mogę prosić na priv info kogo polecacie z chirurgów... doczytałam się i nie wiem nadal...

  • ClinicForYou

    · 7 lut 2020

    Witam,

    Zapraszamy na bezplatna konsultacje na podstawie zdjec.

    Kontakt: Anna Malanda
    e-mail: ************
    tel: ********

    Pozdrawiamy
    ClinicForYou

  • Anonim
    Olga847676
    Użytkownik wyróżniony
    3 lut 2020

    ja mam 170 cm wzrostu 60 kg rozmiar e/f 75 cm pod biustem . Co prawda to już moja druga operacja obecnie implanty Motiva RSC 550 ml.

  • Anonim
    Kamila87
    3 lut 2020

    Kurcze, nigdzie nie widze Twoich zdjec. Moglabys podeslac mi na priv lub email: (*************) Zalezy mi zeby zobaczyc jak to wyglada u podobnie szczuplej osoby jak ja. Lekarz mowi- przytyc, przytyc. A ja bardzo dobrze czuje sie w swoim ciele i nie zamierzam.
    Zawsze uwazalam ze 400 i wiecej to sa ogromne piersi a teraz zmieniam zdanie i nie wiem co robic. Moze porozmawiam z lekarzem o 385hp?

  • Anonim
    Anna861629
    Użytkownik wyróżniony
    3 lut 2020

    Hej. Możesz podesłać mi fotki na priv. Jestem podobnych wymiarów jak Ty i lekarz zaproponował mi implanty Polytech 485 i boje sie ze beda za duże,a operacja juz w piatek. Bede Ci bardzo wdzięczna

  • Anonim
    usuniety_uzytk873776
    3 lut 2020

    Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

  • Anonim
    Pppp
    3 lut 2020
    Najlepszy komentarz

    Dlatego napisałam, że jeśli jej zależy na naturalnym efekcie niech pomyśli nad ergonomixami bo one się tak zachowują. Nie mają typowo anatomicznego kształtu ale tak się zachowują. :) Są ekstra, naprawdę.

  • Anonim
    Kamila87
    3 lut 2020

    Dziekuje Aleksandra za odpowiedz. Tak jak pisalam wczesniej bylam na 100% pewna ze mniejsze, bo jak przymierzylam w staniku to i tak wydawaly sie duze. Jak poczytalam opinie co dziewczyny pisza to rozumiem, ze implanty jednak troche gina pod miesniem. Zalezy mi na miseczce ladnej C/ malej D. Chyba musze jeszcze raz porozmawiac z lekarzem na ten temat. Masz moze zdjecie, jak to u Ciebie wyglada? Lekarz mowi ze nie mam tkanki tluszczowei i implant i tak bedzie sie odpijal i tego sie troche boje.

  • Anonim
    usuniety_uzytk873776
    3 lut 2020

    Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

  • Anonim
    Motiva350
    3 lut 2020

    Nie musi brać anatomicznych . Motiva ergonomix zachowują się o wiele lepiej nic anatomiczne tzn mam na myśli jak naturalna pierś. Nawet jak weźmie okrągłe motiva to i tak będą naturalne nawet przy leżeniu : ja mam motiva ergonomix oktogle to porostu mega naturalne co prawach wchodzę w 3 tydzień po zabiegu ale każdy jest w szoku ze nawet nie powiedziałby ze to implant wyglądają jak naturalne cycki i tez jestem w szoku bo mi nawet podobały się takie piłeczki i byłam nastawiona na takie coś a tu taki efekt ale tez jest ok.

  • Anonim
    Kamila87
    3 lut 2020

    Hej, mam podobny problem. W poniedziałek tj.10.02 mam mieć powiększenie z mastopeksja. Lekarz zaproponował mi 3500cc hp Mentor. Ja się uparłam ze za duże i chce mniejsze 300cc hp ze względu na to ze jestem szczupła i nie chce sztucznego efektu. Teraz myśle ze jednak miał racje. Doradźcie proszę z doświadczenia. 177cm 62kg 75pod biustem

  • Anonim
    usuniety_uzytk873776
    2 lut 2020

    Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

  • Anonim
    Pppp
    31 sty 2020

    Jeśli chcesz naturalny efekt to weź anatomiczne ale duży rozmiar żeby to fajnie wyglądało. Motiva ergonomix są fajnymi implantami które zachowują się jak naturalne piersi. Miałam okazję bawić się takim implantem i są super naprawdę.

  • Anonim
    justyna873526
    Użytkownik wyróżniony
    31 sty 2020

    Czy masz może zdjęcia przed i po zabiegu? Jakie masz implanty czy też Motiva ? Możesz przesłać mi swoje zdjęcia tutaj albo na priv?

  • Anonim
    Monia863067
    31 sty 2020

    Hej, ja mam 169 cm, 61 kg i 80 cm pod biustem. Chciałam duże piersi, zaproponowano mi 590 ml Mentora UHP jako mój max. Na szerokich klatkach implanty się „gubia”. Moim zdaniem Twój biust będzie bardzo mały przy takiej wielkości implantu jaki Ci zaproponowano. Oczywiście nie każdemu musi się podobać efekt, który ja chce uzyskać :)

  • Anonim
    Natulkaa
    31 sty 2020

    mi się wydają że będą za małe lecz bardziej wypełnia twój biust

  • Anonim
    Pppp
    31 sty 2020

    Lekarz stwierdził, że to jest maks dla Ciebie? Pytam bo ja jestem podobnych wymiarów, a implanty mam 500cc i wcale się są jakieś wielkie. Może się okazać, że 375 cc będą za małe do Twojej budowy...

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama