Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Motiva 245 mini ergonomicznie

Anonim
Emili
Gdańsk · Utworzono: 18 sty 2022 · Ostatnia odpowiedź 17 sty 2023

Cześć, w sobotę 15.01 miałam powiększany biust implantem motiva 245 mini. Moje wyjściowe piersi to było A/małe B. Cel był jeden - jak najbardziej naturalny, pełny biust. Operacja przebiegła bardzo sprawnie. Teraz trochę cierpię. Piersi obolałe, czasami trudno mi złapać oddech. Nie mogę doczekać się, aż moje piersi przestaną być kamieniami przyklejonymi do klatki piersiowej i zaczną poruszać się razem ze mną :-( wyglądają trochę kwadratowi, sutki idą na dol, liczę na zmianę w czasie rekonwalescencji.

72 komentarze

Reklama
  • Anonim
    EWAWWW
    17 sty 2023

    llllaaaa napisz proszę jaki implant Tobie włożono?

  • Anonim
    KasiaOlan
    Użytkownik wyróżniony
    28 sty 2022

    Gosi
    Teraz wiem, że ten biust trzeba podtrzymywać 🙈
    Wcześniej byłam przekonana, że po operacji nic nie będzie zwisać 🙄
    Ale i tak kilka razy wyskoczę na siłownię w takim stroju 😆
    Nie mogę sobie tego odmówić!

    Moje sutki są małe i ogólnie podobają mi się mniejsze. Do tego po drugiej ciąży zrobiły się lekko pomarszczone. Więc jeśli się naciągną, to będzie ok 😁
    Tylko oby nie za dużo 🤣
    Pamiętam, że po porodzie moje mi się nie podobały, były za duże
    A właściwie logicznie myśląc, będą pewnie podobne 😳

  • Anonim
    Gosi
    Użytkownik wyróżniony
    28 sty 2022

    KasiaOlan mnie operator przestrzegał przed źle dopasowana bielizną, miękkimi biustonoszami, brakiem dobrego podtrzymania. Jak ty wyskoczysz na siłownię w takim stroju, to oczywiście będzie to wyglądać rewelacyjnie, ale brak wsparcia zrobi swoje. Okazjonalnie, do jakis sukienek bez pleców, jak najbardziej.

    Co do otoczek, to ja miałam pomniejszane przy operacji. W sumie nawet nie ustalałam tego z lekarzem, ale także przy wielkości otoczki miałam ogromną asymetrię. Będę teraz jakieś 3 miesiące po operacji. Każda pierś zyje własnym życiem, goi się we własnym tempie. Otoczka na prawej piersi jest krzywa od początku, bardzo ściągnięta blizną. Mam masować, ale te masaże pomagają na przykurcz tylko gdy masuję, przestaję to w 5 minut wracają do stanu wcześniejszego. Teraz w lewej piersi blizny zrobiły się bardzo miękkie i Otoczka od razu się powiększyła.
    Otoczki siłą rzeczy muszą się powiększyć przy operacji, nie ma opcji by naciągała się tylko skóra piersi a otoczki nie. Tak jak pisała Niebieskooka, wielkość otoczki to kwestia gustu. Ja się cieszę że moje są pomniejszone i wyrównane (jak się prawa kiedys naprostuje)

  • Anonim
    KasiaOlan
    Użytkownik wyróżniony
    28 sty 2022

    Jedyne o czym myślę, to ubrania do których nie zakłada się staników 😈

    Ta świadomość, że wszystko będzie lepiej leżeć 🙈🙈

  • Anonim

    Anonim

    27 sty 2022

    😂😂😂 bez komentarza 😁😁😁

  • Anonim
    llllaaaa
    Użytkownik wyróżniony
    27 sty 2022

    KasiaOlan ze zrobionymi cyckami to ten strój możemy tył na przód nosić, żeby świat podziwiał 😁😁😁😁

  • Anonim
    KasiaOlan
    Użytkownik wyróżniony
    27 sty 2022

    No ja na siłownię po operacji planowałam taki strój 🤣
    Ale to chyba za rok🙈 i to okazjonalnie żeby cycki nie obwisły

  • Anonim

    Anonim

    27 sty 2022

    Ja wczoraj 3 tygodnie dopiero, więc uzbrajam się w cierpliwość. 😀 Idę do wanny w końcu ściągnę ten okropny stanik🤣

  • Anonim
    llllaaaa
    Użytkownik wyróżniony
    27 sty 2022

    Tak po zdjęciach jak patrzę to ok 5 tyg po zabiegu już się takie ładniejsze zrobiły, ale nadal się zmieniają. Ta lewa nadal jakby opóźniona o tydzień 🙂 jutro mi mija 9 tygodni a chyba to nadal nie jest ostateczny efekt.

  • Anonim

    Anonim

    27 sty 2022

    IIIIaaa a kiedy tak ostatecznie te piersi wybiły Ci się do przodu. Pytam bo nie wiem czy jeszcze warto czekać i myślę czemu ta lewa jest trochę wieksza. Czasami nam wrażenie, że mam tam rozmiar większy implant😆 lekarz mówi, że mam dać im czas jeszcze a za 2 tygodnie przyjść do kontroli, niby się zmieniają ale ta lewa mnie wkurza od początku.

  • Anonim
    llllaaaa
    Użytkownik wyróżniony
    27 sty 2022

    KasiaOlan, tak powiększają się niestety. Ja na szczęście miałam bardzo małe, więc nie ma dramatu, ale to mnie też zaskoczyło 😬

    Niebieskooka to zamawiaj! Może akurat! Ja kupiłam czarny, bo był najtańszy, za ok 180 w promocji chyba. 250 PLN w innych kolorach za taki średnio ładny stanik to lekka przesada 😊 Chociaż mój mąż twierdzi, że jest super, jak Lara Croft 🤦 za facetem nie trafisz... Ale serio, on tak trzyma wszystko na swoim miejscu, że na bank do ćwiczeń czy na siłownię idealny. Posłuży 😁

  • Anonim

    Anonim

    27 sty 2022

    IIIIaaaa znalazłam na allegro 75C w super cenie i pisze, że jest nowy. Przyjdzie to przymierze, jak będzie za mały lub za ciasny to zwrócę ale będę już wiedzieć, że muszę brać większy.

    Moje piersi jeszcze jakby nie opadły, patrze w stosunku do blizny to wątpię żeby to były choć 2 mm. Nie wiem czy te moje mięśnie tak trzymają czy tak już mi zostanie 😀

  • Anonim
    KasiaOlan
    Użytkownik wyróżniony
    27 sty 2022

    Niebieskooka
    Już gdzieś pisałam że to tak jak z powiększaniem ust, ciągle dziewczynom jest mało.

    Ja mam bardzo małe sutki i takie mało napięte, więc jak się powiększą to będę ogólnie zadowolona
    Oczywiście bez przesady 😆

  • Anonim

    Anonim

    27 sty 2022

    KasiaOlan jeżeli wezmiesz bardzo duży implant to tak, zależy od Twojej wyjściówki I skóry. Skóra na sutkach ma mniej czegoś tam i bardziej się naciaga. Widziałaś zdjęcie Weras w wannie , to jest przykład tego jak apetyt rośnie w miarę jedzenia. Ja tego nie krytykuje, bo są gusta i gusciki, ale ona teraz już ma duże piersi do swojej figury,ale wyglądają dobrze. Według mnie jak powiekszy biust to od razu powinna zmniejszyć sutki. Mi duże piersi w większości podobają się tutaj tylko w staniku, niestety bez już nie zawsze fajnie wyglądają. Myślę, że przy tym 400 nie powinnas mieć źle, ale najlepiej dopytaj się lekarza.

  • Anonim
    KasiaOlan
    Użytkownik wyróżniony
    27 sty 2022

    Mam pytanie....
    Czy sutki po operacji się powiększają? Bo mam takie wrażenie oglądając zdjęcia

  • Anonim
    llllaaaa
    Użytkownik wyróżniony
    27 sty 2022

    Poczekaj jeszcze z tydzień, dwa z tym zamawianiem może ☺️ zobaczysz, co się zadzieje.

  • Anonim
    llllaaaa
    Użytkownik wyróżniony
    27 sty 2022

    Nie zostanie Ci taka 🤦😬😁 moim zdaniem one były u Ciebie od początku inne niż moje, w tym sensie, że jakby inaczej włożone (wiem, że to głupie, bo pod mięsień to pod mięsień), albo Twoje mięśnie bardziej trzymają. Od początku Twoje były wyżej i właśnie spłaszczone mięśniem, a moje takie nie były 🙄🤷 Więc biorąc pod uwagę ilość zdjęć, które tu obejrzałam przez ostatnie kilka miesięcy, to właśnie Twoje zejdą niżej i się wybiją jak puści mięsień 😁 Moje sflaczałe mięśnie nie trzymały - 20 lat czekały w gotowości na implant 🤦😬😬

  • Anonim

    Anonim

    27 sty 2022

    Ja mam pod 74 lub 75 a w biuście tylko 90 😁na golasa więc mam sporo mniejszy ten biust. Lewa też mnie tak boli, że często wieczorami mam jej dość. Boli mnie na dole i okolice sutka, a sutek bardzo wrażliwy i wkurzający. Boję się, że ta pierś już mi taka zostanie 😥😢

  • Anonim
    llllaaaa
    Użytkownik wyróżniony
    27 sty 2022

    Niebieskooka ja mam 98 w biuście, ale mam szerokie plecy 😁😁😁 pod 72-73 bardzo ściśle mierząc.

  • Anonim
    llllaaaa
    Użytkownik wyróżniony
    27 sty 2022

    Zamów oba, najwyżej odeślesz🙂 ja mam trochę załamkę... od kilku dni mnie znów lewa boli. Już myślałam, że przeszło, ale jednak nie 🤮 no ile można, no...

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama