Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Miesiączka - czy mogłyście mieć, jak sobie radziłyście

Anonim
Blondee16
Wrocław · Utworzono: 3 lis 2020 · Ostatnia odpowiedź 16 lis 2020

Dziewczyny pytanie jak wyżej... Czy mogłyście mieć miesiączkę podczas operacji, ja mam tak, że mój organizm bardzo reaguje na stres i często dostaję wtedy szybciej miesiączkę niż było to planowane. A co z plamieniami? Oprócz tej narzutki możecie mieć normalne majtki i np. wkładkę? :)

9 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    joa884245
    16 lis 2020

    Mój lekarz nie wykonałby operacji, gdybym miała miesiączkę, musiałabym przełożyć operację na późniejszy termin. Na operację jechałam w tej narzutce (pod którą mogłam mieć swoje majteczki) i pończochach uciskowych.

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    16 lis 2020

    Mój lekarz też nie miał nic przeciwko, pytałam, bo była szansa, ze dostanę akurat w dzień operacji. I tak, pod tym śmiesznym ciuszkiem majtki jak najbardziej tak.

  • Anonim
    Aga853974
    Użytkownik wyróżniony
    14 lis 2020

    Ja musiałam przełożyć operację :/

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    14 lis 2020

    W klinice Timeless można mieć okres, tak mówiła pani w recepcji, że nie ma przeciwwskazań do zabiegu.

  • Anonim
    anna0712
    4 lis 2020

    Byłam na konsultacjach u dwóch różnych chirurgów i obaj mówili, że podczas miesiączki nie wykonują operacji. Najlepiej zapytaj swojego lekarza, bo może się okazać, że Cię nie zoperuje.

  • Klinika ELITE

    · 4 lis 2020
    Najlepszy komentarz

    Witam, nie wykonuje się zabiegów operacyjnych podczas menstruacji.
    Pozdrawiam
    Klinika Elite

  • Anonim
    Glamorous
    3 lis 2020

    Hej kochana. Dokładnie tydzień temu miałam ten sam problem. Tuż przed operacją zaczął mnie boleć brzuch typowo na miesiączkę (przed terminem). Dziewczyny pisały mi, że niestety trzeba przesunąć termin jeśli będzie okres. Jak się okazuje mój lekarz powiedział, że w przypadku samego powiększenia to nie jest przeciwwskazanie, bo nie jest to „krwawy zabieg”Ostatecznie miesiączki nie dostałam.
    Myślę, że powinnaś zapytać swojego lekarza, bo czytałam dużo o tym i widzę, ze jest bardzo różnie.
    Z drugiej strony jak sobie pomyślę, że do tego całego operacyjnego dyskomfortu miałby dojść okres to masakra.

  • Anonim
    Blondee16
    3 lis 2020

    Jak można mieć tampona to dobrze, wolałabym, żeby nic mi nie ciekło, jak będę spała :)

  • Anonim
    Polaola
    3 lis 2020

    Ja musiałam mieć takie "papierowe" majtki stringi, oni dali, a akurat mi się kończył okres, więc pozwolili włożyć wkładkę cienką, ale to i tak mało dało, bo te majtki luźne i się przesuwały. Lekarz też mówił, że mogę mieć tampona

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama