Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Mentor xtra czy ktoś ma doświadczenie? Polecacie?

Anonim
Ewela_92
Pabianice · Utworzono: 1 mar 2024 · Ostatnia odpowiedź 7 mar 2024

Mam pytanie odnośnie implantów mentor xtra? Ktoś miał ostatnio operacje i może coś powiedzieć na ten temat ? Czy jest tutaj ktoś kto operował się w Belgii u dr. Heintz ? Pytam z ciekawości bo właśnie umówiłam się do niego na konsultacje.

11 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Paulina1984
    Użytkownik wyróżniony
    7 mar 2024

    Ja mam mentory i powiem szczerze że są troszkę twarde. Czekam cierpliwie bo minął dopiero 5 miesiąc

  • Anonim
    ElK
    Użytkownik wyróżniony
    7 mar 2024

    Ania motiva są najbardziej miękkimi implantami. Są mega naturalne. Mam motivie, przyjaciółka ma mentory i moje są zdecydowanie bardziej miękkie

  • Anonim
    Hela6
    Użytkownik wyróżniony
    7 mar 2024

    Z opinii na forum można przeczytać że motivy szybko się robią miękkie , ale mam mentory 365 xtra i też zmiękły tylko potrzebowały na to więcej czasu przynajmniej 6 miesięcy .

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    6 mar 2024

    malinka15 skąd masz informację, że motiva będą bardziej miękkie

  • Anonim
    malinka15
    5 mar 2024

    Kspau, Ewela
    z rozmiaru nie jestem zadowolona, więc wymienię na pewno, a myślę o Motivie zamiast Mentora, żeby były bardziej miękkie i wyglądały naturalniej.

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    5 mar 2024
    Najlepszy komentarz

    Rozalina02 wolę uważać na siebie i nie szaleję. Generalnie nie czuję jakby miało mnie coś ograniczać ale nie chcę stwarzać niebezpiecznych sytuacji.
    Od teraz dopiero stopniowo będę ćwiczyła górne partie ciała, ale też powoli.

  • Anonim
    Rozalina02
    Użytkownik wyróżniony
    4 mar 2024

    AnAnia a jakie są Twoje odczucia po 4 miesiącach od operacji co do komfortu życia Twojego? Możesz swobodnie robić wszystko? Nic nie ciągnie Cię już w okolicy szwów, możesz "rzucić się na łóżko bez tej schizy że coś zaboli" :)

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    3 mar 2024

    Hej, ja mam mentor xtra hp 455 ml siltex metodą dual plane.
    Nie mam porównania z innymi, bo to moja pierwsza operacja. Jestem 4 miesiące po zabiegu. Zmieniają się, więc trudno ocenić. O ile z wyglądu jest ok, to w dotyku jeszcze im brakuje do tego żebym powiedziała, że bardzo mi się podobają. Są trochę twarde, ale z tygodnia na tydzień zauważam, że miękną.
    Tyle narazie mogę powiedzieć.

  • Anonim
    Ewela_92
    3 mar 2024

    Dlaczego byś chciała wymienić? Dlaczego nie jesteś zadowolona ?

  • Anonim
    Kspau897
    3 mar 2024

    malinka15, można wiedzieć dlaczego? Ja bym właśnie zamiast motivy wziela teraz mentora

  • Anonim
    malinka15
    1 mar 2024

    Mam mentor xtra. Prawdopodobnie wymienię je na motiva, bo jestem średnio zadowolona. Jednak jestem dopiero 7 tygodni po, więc na końcowy efekt jeszcze czekam.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama