Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Mentor anatomiczne 322 średni profil

Anonim
Malgosia5
Białystok · Utworzono: 14 paź 2021 · Ostatnia odpowiedź 21 paź 2021

Cześć dziewczyny. Jestem 6 dni po operacji. Starowałam z 80A. Mam implanty Mentor 322 375ml średni profil i projekcja. Jestem przygnębiona, bo spodziewałam się większych. Czy jest szansa, że jeszcze się wybiją do przodu??? Czy liczyć się z tym, że mogą tylko zmniejszyć się po zejściu opuchlizny??

12 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Anadzoana
    Użytkownik wyróżniony
    21 paź 2021
    Najlepszy komentarz

    Malgosia5
    Mnie lekarz uspokoił.
    Moje się naprawdę zaczynaja układać :)

    Codziennie się zmieniają. Czasem mam coś do nich, a czasem patrzę i jestem mega zadowolona - jak to baba ;)

    U mnie ewidentnie opuchlizna dawała nacisk na żebra. Z dnia na dzień jest coraz lepiej :)

    Na początku nie mogłam wziąć pełnego wdechu i wydechu :)

    Będzie dobrze :)

    Powiedzcie mi, jak pielegnowałyscie blizny?
    Ja dostałam informację, że mam natłuszczać alantanem, jak odpadną strupki to maść na blizny i plastry. Jestem 3,5 tyg po :)

  • Anonim
    Malgosia5
    20 paź 2021

    Anda, dziękuję za dobre słowa. Staram się uzbroić się w cierpliwość. Potrzeba czasu na oceny i dystans do efektu.

    Anadzoana - też mam ból pod lewą piersią, takie kłucie. Boję się czy coś tam się nie naderwało, bo ta pierś z dnia na dzień zeszła sporo na dół i zaczął się ten ból, kłucie, tkliwość.

    Powiedz, ile cm poniżej blizny powinien zejść implant? Obawiam się, że lewa pierś schodzi za nisko.

  • Anonim
    Anadzoana
    Użytkownik wyróżniony
    20 paź 2021

    @martabarska

    Ja mam okrągłe :)

    Samopoczucie już bardzo dobrze, pierwszy tydzień był ciężki, drugi już trochę lepiej. Trzeci już calkowity luz. Zaczęłam kierować po 2 tygodniach, jestem trochę jeszczee obolała, ale to naprawdę już mało. Wszystko się goi. Jedyne, co mi doskwiera, to ból nad żebrem lewym, wiec musieli tam mocno majstrować, bo jest to obolałe miejsce :)

    Dosyć długo bolała mnie klatka, ale jak to powiedział lekarz / musieli tam naprawdę się porządnie dostać, by spełnić moje oczekiwania, bo nie chciałam mieć autostardy 😃

    Przez 3 tygodnie musiałam je uciskać jeszcze opaską lub bandażem na górze - takie miałam zalecenie i teraz zakładam tylko na noc, bo jakoś lepiej w bandażu - bardziej bezpiecznie :)

    Czekam tylko, aż się uwolnię ze stanika i kupię sobie normalną bieliznę 🙃

    Czy jestem zadowolona? Z wyglądu nago i w stroju - baaardzo.

    Jeśli nakładam ubrania - nie ma jakoś znaczącej różnicy, ale też ten stanik trochę je zgniata i czasem myśle, że moglyby być większe :)

  • Anonim
    Anda
    19 paź 2021

    Malgosia,
    Powiem Ci tak, bardzo ładnie to wygląda! Nawet zaraz po.
    Są w/g mnie dobrane bardzo dobrze, bez przesady subtelnie i sexi.

    Zobaczysz, będziesz zadowolona!
    Jeżeli moje będą tak wyglądały, to będę zadowolona. Wiem, że każda z nas ma inne wyobrażenie na temat biustu, szczególnie wielkości itd...

    Ale nie zawsze w tym konkretnym temacie większe znaczy ładniejsze, seksowniejsze etc.

    Z tego co czytam na forach wynika, że kobietki podążają za dużymi implantami, średnio myślę, że jest to 350-370 ml w górę. Dodam przy wąskich klatkach piersiowych 70-75cm. Czasami wyglada to wręcz karykaturalnie Wszystko ma znaczenie, nie tylko rozmiar implantu.
    Musi ze sobą wspołgrać po prostu. Dziękuję za info dot rozmiaru.

    Poza tym widzę, że zapowiada się interesujący przyszły tydzień - masakra będzie, ponieważ ja mam podniesienie i korektę sutków + implanty.

    Odezdwe się, jak będę po.

    Głową do góry, jest dobrze.

    Powodzenia!

  • Anonim
    Malgosia5
    19 paź 2021

    Jestem 11 dni po. Piersi nadal wysoko, choć zaczęły powoli schodzić i zaczynają lepiej wyglądać. Na ostateczny efekt jeszcze poczekam.
    Teraz mam pod biustem 79cm, w biuście 98cm. Stanik 80D pasuje idealnie.
    Przed operacją miałam 79cm/89cm.
    Pierwsze 3 dni to męczarnia. 5 dni dreny. Przez tydzień nie dałam rady sama się podnieść z pozycji półleżącej. Miałam nadmiernie tłustą skórę, krosty na twarzy.
    Dziś pierwsza doba bez przeciwbólowych i już ogarniam siebie, skóra wraca do normy. :)
    Został mi mocno opuchnięty brzuch pooperacyjny, jak w ciąży.

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    19 paź 2021

    Anadzoana - są śliczne, takie nie za duże - nie za małe :) Zgrabne! Ja będę mieć 350 xtra cc, okragłe, czy też masz okrągłe? Jak się czujesz tak ogólnie?

  • Anonim
    Anda
    19 paź 2021

    Hej Małgosia!
    Jak się czujesz po operacji? Bylo ok zaraz po?

    Powiedz, proszę, jaki masz rozmiar pod klatka piersiową?

    Ile centymetrów masz teraz w klatce piersiowej?
    More nie będzie tak złe jak piszesz?

    Jestem tydzień przed operacją. Będę miała Polytech anatomiczne 313 ml. Pod klatką piersiową mam 84 w klatce 96 czyli A, tak jak ty przed.

    Będę wdzięczna za info.
    Ciekawa jestem jak Twoje piersi wyglądają zaraz operacji?

    Z tego co czytałam po zejściu opuchlizny i ułożeniu się implantu raczej bywają takie same lub mninmalnie mniejsze w obwodzie.

    Pozdrawiam, Ang

  • Anonim
    Anadzoana
    Użytkownik wyróżniony
    19 paź 2021

    Mentor 340hp xtra :)

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    18 paź 2021

    Malgosia5 - podobno maleją i po czasie wyjdą do przodu😉 Pokaż prosze. czy ocenimy czy takie małe, jak piszesz 😉

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    18 paź 2021

    Anadzoana - uważam, że są bardzo ładne!👍😁 Ja mu dokladnie model? Bo rozumiem, że Mentor?

  • Anonim
    Anadzoana
    Użytkownik wyróżniony
    18 paź 2021

    Hej :) ja mam 340ml. Powiem szczerze, że też spodziewałam się większych, ale uważam, że jak się WYPRACUJĄ i będę mogła nałożyć normalna bieliznę, to też zobaczę, że są większe :)

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    18 paź 2021

    Cześć, możesz wrzucić zdjęcia, jak wyszły?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama