Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Mentor 420 (dr Konrad Januszek)

Anonim
MartynaMaliszewska
Warszawa · Utworzono: 15 wrz 2021 · Ostatnia odpowiedź 22 paź 2021

Cześć! Za 2 miesiące mam zabieg powiększenia piersi implantami Mentor 420 i ja mam 176 cm, wazę 60 kg i sama nie wiem, czy to jest za duży implant, czy nie. Na konsultacji byłam sama i teraz żałuję, ze ktoś ze mną nie pojechał, żeby powiedzieć, czy jest ok. Czy ktoś ma taki rozmiar? Jeżeli tak, to jak się czujecie z takim implantem, dodam, że anatomiczny.

10 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    llllaaaa
    Użytkownik wyróżniony
    22 paź 2021

    Cześć! Ja też u dr Januszka w listopadzie :) Mentor okrągły 350 moderate plus. Którego listopada masz termin? :) Pozdrawiam.

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    23 wrz 2021

    Kasia815514 gdyby było mnie stać na kolejną operację to też zdecydowanie włożyłabym trochę większe a mianowicie 570 xtra HP. Ale to może w przyszłości za kilka lat...

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    23 wrz 2021

    Kasia815514 dzięki 😘 no to na dużo większe wymieniasz. Ja też jestem po dwóch porodach. Po pierwszym porodzie nie karmiłam z piersi tylko z butelki więc mój biust nie był drastycznie potraktowany 😅 przy drugiej ciąży już zdecydowałam się na karmienie piersią, nie był to długi epizod ale młody dużo jadł więc te piersi ciągle się mocno napełniały i mocno obkurczały więc dostały w kość.

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    23 wrz 2021

    Do Inulka. Figura super. Nie wyglądasz na 65 kg. Ja 40 lat, po dwóch porodach, praktycznie między dziećmi 19 miesięcy różnicy, syn ma 6 lat córka w grudniu 5. Ale dużo ćwiczę i naprawdę efekty są super. Ja 30 listopada wymieniam moje 480 ml na 680 ml Mentor wysoki Profil Xtra. Mam piękne piersi ale jednak czuje ten niedosyt.

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    23 wrz 2021

    Cześć dziewczyny piękne biusty :) ja mam operacje 12 listopada mentor 350 lub 375 xtra , parametry 175 wzrost , 66 waga i patrząc na Wasze cuda zastanawiam się , czy nie będą zbyt małe , ale biorąc pod uwagę ze startuje z wykarmionej miski A , lata świetlne temu :) to chyba nie będą takie małe :)
    Tylko do końca nie wiem czy anatomiczne czy okrągłe , ale Lekarka powiedziała ze mam zdać się na nią , dopiero na stole zdecyduje który implant ładnie wypełni przestrzeń i że widzi mnie w anatomicznych i okrągłych . Wiec cóż nie pozostaje mi nic więcej jak zaufać , w końcu ona zna się na swojej robocie .Widziałam efekty jej pracy i uważam ze robi to pięknie .
    Martyna - kiedy masz zabieg dokładnie ? mogłybyśmy się wspierać :)

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    20 wrz 2021

    Kasia815514 w sensie że jest dobrze? Hehe

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    18 wrz 2021

    Inulka jaka figura¡!!!!!! Nigdy bym nie powiedziała, że ważysz 65 kg .

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    18 wrz 2021

    Hej 😃 Ja mam 175 i ważę jakieś 65kg, jestem 6 miesiecy po operacji. Mam mentor 455hp xtra

  • Anonim
    MartynaMaliszewska
    16 wrz 2021

    Faktycznie, nie są wcale za duże, cieszę się bardzo. Dziękuję, czuje się dużo spokojniejsza.

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    15 wrz 2021
    Najlepszy komentarz

    Mam 172 lub 174, obecnie ważę 63 kg, bardzo koścista budowa ciała, wszyscy myślą, że ważę 58 kg max. Mam 480 ml Mentor, wysoki profil. I są normalne. Także bez obaw. Nie wiem, jakiego efektu oczekujesz i jaki rozmiar teraz masz.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama