Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Makijaż do zabiegu

Anonim
Unknown
Użytkownik wyróżniony
Wrocław · Utworzono: 24 lut 2020 · Ostatnia odpowiedź 29 lut 2020

Kochane, czy totalnie byłyście bez makijażu, czy można mieć podkład lub korektor, a chodzi o to by nie było tuszu na oczach? Operację mam jutro. Będę wdzięczna za info.

68 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Ola0818
    29 lut 2020

    Nie tłumaczę, tylko nie wiem, co w tym dziwnego że mam niepomalowane paznokcie parę godzin po operacji. ?

  • Anonim
    Ola0818
    29 lut 2020

    Niech Ci będzie... Jestem blada, obgryzam paznokcie i nie kąpię się prawie wcale ???

  • Anonim
    usuniety_uzytk873776
    29 lut 2020

    Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

  • Anonim
    Ola0818
    29 lut 2020

    Poczekaj, zaraz Ci się wyspowiadam ze swojego życia... ? ? Paznokcie miałam krótkie i niepomalowane, bo taki miałam wymóg przed operacja. Co Cię w tym tak dziwi, skoro jesteś taka znawczynią? ?

  • Anonim
    usuniety_uzytk873776
    29 lut 2020

    Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

  • Anonim
    Ola0818
    29 lut 2020

    Hahaha. Akurat paznokcie mam pomalowane ? do zabiegu nie mogłam mieć żadnego lakieru. Też mi wielkie halo. ? Uspokój się już ?

  • Anonim
    usuniety_uzytk873776
    29 lut 2020

    Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

  • Anonim
    Ola0818
    29 lut 2020

    Ja tylko powiedziałam swoje zdanie. Dla mnie zadbana dziewczyna to taka która jest naturalnie piękna, jedynie delikatnie się poprawia zabiegami czy kosmetykami. Skoro jesteś tak bardzo pewna siebie to czemu tak bardzo się przejmujesz moja opinia. ? Musisz zdawać sobie z tego sprawę że nie wszystkim na tym świecie się podobasz, jak chcesz pozabijać wszystkich, którzy Cię lekko skrytykują to powodzenia. ?

  • Anonim
    Ola0818
    29 lut 2020

    Jesteś beznadziejna, naprawdę ? zgrywasz się że jesteś piękna i mądra a robisz takie błędy ortograficzne i interpunkcyjne, że kilka razy muszę przeczytać niektóre zdania, żeby Cię zrozumieć... I nie uważam, że mam ohydne dłonie czy ciało więc nie pozwalaj sobie za dużo... Jesteś dla mnie beznadziejna osoba, na którą nie ma sensu tracić jakiegokolwiek czasu. Jedyne co potrafisz to obrażać innych. Mow co chcesz ale dla mnie nie jesteś piękna i nie muszę widzieć twojej twarzy żeby to stwierdzic. Każdy glupi może się przypalić na solarium i zrobić wielkie cycki. Trzeba mieć trochę rozumu w głowie i szanować innych przede wszystkim, żeby być pięknym człowiekiem.

  • Anonim
    usuniety_uzytk873776
    29 lut 2020

    Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

  • Anonim
    Ola0818
    29 lut 2020

    Daj Boże, żebym nigdy nie była taka jak Ty! ?

  • Anonim
    usuniety_uzytk873776
    29 lut 2020

    Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

  • Anonim
    usuniety_uzytk873776
    29 lut 2020

    Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

  • Anonim
    usuniety_uzytk873776
    29 lut 2020

    Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

  • Anonim
    usuniety_uzytk873776
    29 lut 2020

    Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

  • Anonim
    Ola0818
    29 lut 2020

    Mam to gdzieś, żeby się z Tobą porównywać ale już mnie to męczy, że się o to kłócisz.. A co do wymiarów, wspomniałaś wcześniej że nasz 60 w talii i 88 w biodrach i 75 pod biustem? Ja mam 67 pod biustem, 60 w talii i 86 w biodrach. Faktycznie, jestem od Ciebie gruuuubsza ???

  • Anonim
    Ola0818
    29 lut 2020

    Napisałam tylko, że mi osobiście się nie podobasz. ? Inny typ urody mi się podoba. Uwierz mi, że nie mam Ci czego zazdrościć. Może masz teraz większe piersi, ale mnie to nie rusza, jak będę chciała to też za pół roku mogłabym zrobić kolejna operacje. Tylko że ja nie mam potrzeby mieć miseczki F. ?Rozmowa z Tobą to totalne DNO, nie jestem Tobą zachwycona wiec od razu mnie wyzywasz od kretynek. Masz wielki problem ze sobą i nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że jestem zakompleksiona. ?

  • Anonim
    usuniety_uzytk873776
    29 lut 2020

    Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

  • Anonim
    Ola0818
    29 lut 2020

    To że się nadaje na dobrą żonę i matkę uwazam akurat za komplement. A więc dziękuję ????

  • Anonim
    Ola0818
    29 lut 2020

    Znam dużo mężczyzn, naprawdę, mam braci, kuzynów, kolegów... I uwierz mi że żaden z nich nie tknalby Ciebie palcem. Możesz się upierać ze jesteś zadbana ale ja uważam inaczej. Teraz poprawia się urodę delikatnie żeby to się nie rzucało w oczy. U Ciebie sztuczność bije po oczach. To nie jest zadbanie, tylko porobienie się na maca. Oczywiście niektórzy mężczyźni się takimi dziewczynami nadal podniecają, ale to są raczej pojedyncze przypadki.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama