Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Lifting plus implant, nierówność

Anonim
DANIOLI2805
Choszczno · Utworzono: 17 mar 2021 · Ostatnia odpowiedź 17 mar 2021

Witam serdecznie. Jestem 3msc po mastopeksji wraz z implantem 425 hp okrągły. Mialam minimalną asymetrię, która rzekomo nie kwalifikowała się na inny rozmiar wkladek. Jedna pierś jest większa i sporo wyżej. Czy jest szansa, że to się jeszcze ułoży? Cięcie mialam w kształcie lizak, dodatkowo zmniejszanie otoczek. Lewa pierś, która jest mniejsza dość długo się goiła, sprawiała więcej problemów bólowych. Nie wiem, co myśleć, czy to jest do poprawki? Czy w ramach gwarancji? :( Pomóżcie!

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    DANIOLI2805
    17 mar 2021

    Jestem umówiona na konsultację. Po wizycie zdradzę więcej szczegółów ;)
    Bardzo bym chciała, żeby to się wyrównało.
    Piersi zmieniły się bardzo od samego początku. Także mam cichą nadzieję, że efekt będzie zadawalajacy.

  • Anonim

    Anonim

    17 mar 2021
    Najlepszy komentarz

    Hej 😊
    Jestem przed podobną operacją, możesz napisać, gdzie był wykonywany zabieg ?
    Ja mam termin pod koniec maja.
    Wg opini dziewczyn, które wykonywały już podobny zabieg i lekarzy na końcowy efekt trzeba poczekać pół roku, ale ja na Twoim miejscu dopytałabym swojego operatora.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama