Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Lifting I powiększenie motiva

Anonim
Leti
Poznań · Utworzono: 2 lip 2021 · Ostatnia odpowiedź 21 mar 2023

7 tyg po operacji, sutki są za nisko ( lekarz twierdzi, że się uniosą ale raczej przeciwnie, są spłaszczone zamiast szpiczaste i skierowane w dół ( czy czas moze cos zmienić? Na lepsze? Mam motiva round , miala ktoś podobny efekt ? Będę chciała żeby lekarz to korygował, ale jest to możliwe? Jak pociągnę 2 cm skóry do góry to jest ok ... a mialam przecież robiona plastyke (

9 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Nataliamarzenie
    21 mar 2023

    Część
    U kogo Pani robiła piersi?

  • Anonim
    MargaretM
    18 mar 2023

    Cześć Leti,
    Jak Twoje piersi? Podniosły się?
    Byłaś na konsultacjach u innego lekarza? Czy może uzgodniłaś ze swoim operatorem korektę?

  • Anonim
    MargaretM
    6 mar 2023

    Mam zalecenie nosić pas przez 6-8 tygodni.
    Widzę poprawę, są bardziej okrągłe z dnia na dzień - implanty mam założone pod powięź - nie wiem czy ma to znaczenie...
    Wyjściówka - lekki zwis :)

  • Anonim
    Annabell
    5 mar 2023

    Ja tak szczerze mówiąc to tracę nadzieję że to się zmieni i sutki pójdą w górę :-(
    Oczywiście nic z tym teraz nie zrobię. Kontrolę mam za miesiąc... ale spodziewam się że lekarz powiedział, że jest ok itd a moim zdaniem ewidentnie za nisko podniósł brodawki. Przecież miałam lift (kotwica), to nie powinno tak wyglądać

  • Anonim
    Annabell
    4 mar 2023

    Dziewczyny a macie zalecenie nosić pas stabilizujący wraz z biustonoszem? Ja miałam nosić przez 6tyg, zastanawiam się jaki to ma wpływ na kształt piersi.

  • Anonim
    MargaretM
    2 mar 2023
    Najlepszy komentarz

    Dziewczyny jestem po 5 tygodniach od operacji i również na dziś podobny efekt przy anatomicznych - też sutki patrzą w dół :(
    Potrzebujemy cierpliwości bo piersi układają się tak 3 miesiące

  • Anonim
    Annabell
    28 lut 2023

    Hej. Jak u Ciebie skończyła się sytuacja? Piersi zmieniły się? Jesteś ostatecznie zadowolona? Pytam bo mam podobnie (jestem 6 tyg po zabiegu)

  • Anonim
    Leti
    6 lip 2021

    Iwona Jankowska, też mi na to wygląda, i tak, owszem, implant był wprowadzony przez brodawkę i to niby dlatego, że piersi nie wisiały tak mocno, twierdzi lekarz, ale sama widzisz... dla mnie te brodawki też są za nisko. Pierś szczególnie jedna jest spłaszczona... myślisz, że można to poprawić?

  • Anonim
    IwonaJankowska
    3 lip 2021

    Lift i powiększenie… Też miałam robione dwie plastyki. Powłoki brzuszne i piersi lift bez implantów. Piersi ok, ale blizny 🙈. Twoje z kolei źle zrobione. Wygląda mi na to, że implanty wprowadzone przez sutki…🤔 W każdym razie powinna być operacja podniesienia sutków, a blizny będą w kształcie kotwicy lub litera T w odwrotności… Pozdrawiam.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama