Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Lekarz wstawił wiekszy rozmiar niż wybrałam!

Anonim
LizaRiedel
Użytkownik wyróżniony
Warszawa · Utworzono: 18 paź 2022 · Ostatnia odpowiedź 25 gru 2023

Cześć dziewczyny, mam do was pytanie co byście zrobiły w moim przypadku? A wiec byłam u lekarza na dwóch terminach i potem termin przed operacyjny, na każdym lekarz raczej tendował do większego rozmiaru, czyli Mentor high profil 400, a ja raczej byłam niepewna i mówiłam że wolę mniejsze i że wolę mieć po operacji niedosyt niż za duże i będzie mi to ciążyć, więc na ostatniej wizycie przed operacja wybrałam 375 cc wyjście 75 pod biustem rozmiar A wzrost 167 waga 57. Po operacji obudziłam się z rozmiarem 400cc!! Byłam zamdlona więc poszłam do domu i następnego dnia po operacji dopiero zapytałam dlaczego tak wybrał, jego odpowiedz była trochę śmieszna (że mentor 400 to rozmiar ten sam co ma alargan 380, a na te patrzyłam bo nie miał mentora do testów) - ale ja wiedziałam, że chcę firmę mentor i ten mniejszy. Jestem 2 tyg po i wiem że na razie nie jest to wyjściowy rozmiar czy kształt, ale dla mnie są po prostu za duże na to co chciałam i teraz nie wiem co mam zrobić? Zaakceptować sytuacje czy zagadać lekarza i zapytać o opcje? Jest mi głupio jakoś mieć pretensje, ale jak to możliwe że zdecydował za mnie:-( nie chcę już pisać jak bardzo mi z tym źle, ale możecie sobie to wyobrazić, chce mi się płakać bo kiedyś chowałam się bo nic nie miałam, a teraz będę się chować bo widać tylko cycki:-) mówiłam, że chcę naturalne żeby nie było od razu widać że są zrobione! Każdy ma inne wyobrażenia i nie potępiam dużych piersi, ja po prostu się z tym źle czuję, a nie mam kasy na nowy zabieg i to nie z mojej winy

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    OMK
    Użytkownik wyróżniony
    25 gru 2023

    Hej ,czy wiesz gdzie szukać lekarza który wymieni implanty z 1000 ml na 1200 ,będę wdzięczna za wiadomość 🙂

  • Anonim
    Renata800
    9 lis 2022

    Nie przejmuj się, z czasem implant traci na objętości jak moje po operacji były piękne a teraz po 12 latach za małe i muszę znów robić a wymiana jest droższa 19 tys a niektórzy nawet 25 biorą

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    8 lis 2022

    Dzięki dziewczyny mam nadzieję że jeszcze zmaleją ale raczej wątpię!
    Mi z A wyszło D więc z wyjściówki C będziesz miała na pewno 2 pełne albo 2,5 większe. Kiedy masz zabieg?

  • Anonim
    Monia1818
    7 lis 2022

    LizaRiedel Hej tak się ostatnio zastanawiałam jaki wyjdzie u mnie rozmiar po operacji z mojej wyjściówki 75 c i Mentor 400 średni profil

  • Anonim
    elizaveta
    29 paź 2022

    Mam 440 i zastanawiam się czy nie za małe 🤦🏽‍♀️🤷🏽‍♀️ Jak zejdzie obrzęk to będą mniejsze, daj im trochę czasu 😉

  • Anonim
    Asia75
    Użytkownik wyróżniony
    19 paź 2022
    Najlepszy komentarz

    Ciężka sprawa. Na pewno te piersi jeszcze będą mniejsze, może okazać się, że będziesz zadowolona. Jeśli tak nie będzie, domagaj się wymiany na mniejsze tak jak było ustalone przed zabiegiem. Niedopuszczalne jest podejmowanie ostatecznej decyzji przez lekarza. To Twoje życie, Twoje cycki i Twoje pieniądze, a lekarz wykonuje usługę zgodnie z ustaleniami i sztuką lekarską. Ja również chciałam piersi pasujące do mojej sylwetki, nie za duże, także dobrze Cię rozumiem.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama