Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

krzywe piersi PO operacji

Anonim
mavi00
Wrocław · Utworzono: 8 lip 2012 · Ostatnia odpowiedź 16 sie 2020

Witam. Jestem niecałe 2 tygodnie po operacji, wiem, że nie powinnam wymagać aby już wyglądały pięknie, ale one są po prostu okropne. Tzn jeden- lewy. Jest krzywy, ma dziwny kształt, jest wysunięty w bok i co najwazniejsze jest około 1cm niżej. Wizyte u doktora mam dopiero za miesiąć, do tego czasu chyba umre z niepewności. Na zdjęciu szwów doktor powiedział mi, że lewy implant się przesunął i dlatego brodawka patrzy w bok, kazał mi jedynie wszyć w stanic poduszeczke z bandażu aby pchała go w strone mostka. Po operacji miałam zalecenia aby ćwiczyc miesnie klatki piersiowej, nie były one ciezkie jednak musiałam ruszać rękoma i podnosic je do gory. Robiłam to juz w klinice i wtedy doktor zapewnial ze nie zmieni to ich kształtu. Ponad to stwierdził ze opaska nie jest potrzebna bo wszystko jest z nimi ok. Ten ładny ma ponoć opaść i wtedy będą równo a ja nie chce aby ten tez tak wygladał. Bardzo prosze o jakieś opinie, może któraś z Was miała podobną sytuacje. Dodam jeszcze ze przed operacją miałam równe piersi.

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Mk88
    16 sie 2020

    Mavi jestes jeszcze dostępna na forum?

  • Anonim
    senada
    26 lip 2012

    Hej selena podaj adres kliniki jaką wybrałaś bo ja jestem zdecydowana na zabieg ale nie wiem do kogo?

  • Anonim
    selena
    18 lip 2012

    podaj prosze adres tej kliniki bo tez planuje operacje a nie chce aby stalo sie ze mna cos takiego.mamnadzieje ze nie wybralysmy tego samego miejsca...

  • Anonim
    slonce
    9 lip 2012

    hej gdzie mialas przeprowadzana operacje

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama