Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Krwawienie międzyokresowe a zabieg powiekszania piersi

Anonim
Anit96
Jasło · Utworzono: 11 sty 2024 · Ostatnia odpowiedź 3 lut 2024

Hej dziewczyny, za 7 dni mam zabieg a od dwóch tygodni biorę antykoncepcję i w jej wyniku dostałam krwawienia, to nie jest okres, byłam u ginekologa i przepisał mi exacyl biorę od 30h i nadal krwawie czy mogę przystąpić do zabiegu powiekszania piersi?

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    3 lut 2024

    Ja mam spiralę hormonalną i miesiączka nie była żadnym problemem. Lekarz nawet nie pytał kiedy miesiączkuje, tylko zobaczył w systemie że mam spiralę i tyle w temacie.

  • Anonim
    Anit96
    3 lut 2024

    Dziewczyny jestem już dwa tygodnie po zabiegu. Może ktoś też ma taki problem jak ja miałam a więc teraz mogę wam śmiało powiedzieć wszystkie krwawienia nie związane z miesiączką nie są przeciwskazaniem do odbycia zabiegu, doktor mi wszystko wyjaśnił, jeśli krwawicie ze stresu, z zmiany tabletek antykoncepcyjnych lub dopiero zaczynacie brać i wam się wszystko rozlegułowało i różne inne powody śmiało możecie przystąpić do zabiegu.

  • Anonim
    Anit96
    18 sty 2024

    Dziękuję za rady i informacje ❤️

  • Anonim
    Sisi_a
    14 sty 2024

    Też dostałam takiego plamienia. Miałam operacje. A na wszelki wypadek założyłam sobie majtki menstruacyjne dla wygody. :) powodzenia!

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    13 sty 2024

    Ja dostałam okres w dniu operacji rano ale miałam znikome krwawienie. Powiedziałam dla lekarza to mi powiedział żeby włożyć tampona takiego większego żeby spokojnie jak już się wybudze i dojdę do siebie wyjąć i wymienić. Ale u mnie akurat na wskutek operacji się wstrzymał i po 10 dniach dopiero normalnie dostałam

  • Anonim
    Megane
    11 sty 2024

    To zależy też od lekarza. Dla niektórych nie jest to przeciwwskazaniem. Ja dostałam okres zaraz po operacji wieczorem, leżąc na łóżku pooperacyjnym i na szczęście nic się nie działo po ...

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama