Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Korekta. Za duża kieszeń, źle wypreparowana loża na implant.

Anonim
Ann869242
Użytkownik wyróżniony
Szczecin · Utworzono: 30 sie 2020 · Ostatnia odpowiedź 28 lis 2020

Czy któraś z Was Dziewczyny miała korektę piersi ze względu na za dużą kieszeń? Moja jedna pierś schodzi bardzo pod pachę i jak się kładę i wstaje to widać, że implant w tej piersi się rusza/ zmienia pozycje. Ogólnie sprawia to dyskomfort i boli. Czy któraś z Was przeszła coś takiego?

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Korni
    28 lis 2020
    Najlepszy komentarz

    Ann869242
    Też miałam takie objawy i tak zostało. Moja jedna pierś spada pod pachę a druga jest "stercząca". Z tym że mnie boli ta stercząca już dwa lata po operacji. I mam jż dość, bo ileż można :( Bardzo żałuję tego wszystkiego...ale nie ma co już rozpatrywać sytuacji bo to i tak nic nie pomoże.
    Mój lekarz twierdzi że opadająca pierś... cyt. "no cóż taka budowa pani klatki piersiowej" Ale na początku też mówił że wszystko się ułoży do roku czasu ale i tak w to nie wierzyłam.
    Uwierz mi, nie ułoży się, bo niby jak? Loża ma się skurczyć? Przecież tak jak ją wypreparował taka będzie.
    Nie chce Cię straszyć, ale tak to wygląda. Czeka Cię poprawka. tylko jak zaufać coraz kolejny temu samemu lekarzowi, który nie potrafił zrobić :(

  • Anonim
    Sim_ona
    Użytkownik wyróżniony
    1 paź 2020

    Ann869242
    Jeśli jeszcze tu bywasz proszę napisz, jak się potoczyła sprawa z Twoimi piersiami?
    Jestem niespełna 3 miesiace po operacji.
    Ale jestem pewna, że wymagana będzie poprawka.
    Jestem już wykończona tym bólem i dyskomfortem.
    Identyczne objawy jak u Cb.
    Mój operator twierdzi że wszystko ok.
    Że na finalny efekt trzeba poczekać do roku.
    Ale ja nie wytrzymam!
    Wpadnę prędzej w depresję.
    Mam dwójkę małych dzieci, a nie mogę normalnie przy nich funkcjonować.
    Jedna pierś ciągle boli, uwiera, wrzyna się implant.
    Opadla niżej, wchodzi pod pachę, a jak leżę czuje jak idzie prawie pod brodę.
    Jak przetrwać rok jak ja już jestem pewna, że to się nie zmieni.😞😞
    Mój operator niezbyt ogólnie skory do poprawek...
    Zachciało mi się spełniać marzenia....
    Teraz tylko usiąść i płakać😔😔😔

  • Anonim
    nati846085
    8 wrz 2020

    Jak się rusza, jak ponoć blizny wokół implantu trzymają go, żeby właśnie nie zmieniał pozycji?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama