Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Kogo polecacie do powiększania biustu

Klaudia97
Klaudia97
Radom · Utworzono: 18 lis 2023 · Ostatnia odpowiedź 19 lis 2023

Cześć dziewczyny. W ostatnim czasie zdecydowałam się na powiększanie biustu. Sporo już czytałam na ten temat wiec wiem jak mniej więcej przebiega operacja, co się dzieje po itd. Natomiast chciałabym abyście poleciły mi lekarzy, u których wykonywalyscie operacje. Często czytając o powiększaniu piersi napotykam się na operacje w Czechach lub w Turcji. Co o tym myślicie ? Pomijając fakt, iż może wyjść troszkę taniej to jak wasze odczucia. Może jest ktoś kto wlasnie za granica poddał się takiej operacji? Jak to dokaldnie wyglada. Ja co prawda jestem z województwa mazowieckiego natomiast nie ma problemu, abym pojechała nawet na drugi koniec Polski albo za granice, żeby wykonać operacje. Doradźcie mi proszę i przede wszytkim polećcie lekarzy, u których wykonywalyscie operacje. A może któraś z was zdecydowanie odradza któregoś lekarza lub klinikę. Liczę na wasza pomoc.

2 komentarze

Reklama
 • Klaudia97
  Klaudia97
  19 lis 2023

  O kurczę to faktycznie termin dość odległy ale dziękuje za polecenie. Poczytam o tej Pani dr. A powiedz proszę jaki będzie koszt operacji ?

 • tosia93
  tosia93
  19 lis 2023
  Najlepszy komentarz

  Witaj. Ja mieszkam w Olsztynie i również się zdecydowałam na operacje powiększenia piersi. Długo szukałam aż znalazłam perełkę czyli dr Wilczyńską a przyjmuje ona we Wrocławiu.
  Przekonała mnie podejściem do pacjenta oraz doświadczeniem. Warto było czekać na wizytę ale jestem przekonana, iż będzie warto.
  Startuje z A75 a zabieg będę miała dopiero 9 września z uwagi na wyjazdy urlopowe w pierwszej połowie roku :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama