Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Kłucie, szczypanie - ból lewej piersi - USG

Anonim
Biba
Kraków · Utworzono: 19 lut 2020 · Ostatnia odpowiedź 12 maj 2021

Witam wszystkich , Jestem prawie 3 mce od operacji powiększenia piersi. Wszystko od samego początku było ok, ładnie się goiło i po dwóch miesiącach wróciłam praktycznie do wszystkich czynności. Jednak od tygodnia czuję, że coś jest nie tak. Mam uczucie, że lewa pierś jest jakby bardziej nabrzmiała, czuję w niej ból, szczypanie, przekłuwanie takie, które piorunuje w głąb sutka. Doskwiera cały czas :-( Przesłałam opis oraz zdjęcia do operatora to zalecone mam zrobienie USG oraz żeby zmniejszyć wysiłek ponieważ piersi wyglądają na przesilone - przemęczone. Wykonuje podstawowe czynności domowe - mam dwie córki, jedna z nich ma dwa lata, więc zdarza mi się ją podnosić kilka razy dziennie. USG mogę zrobić dopiero 2 marca - czy takie USG tez wykaże jeśli jest coś nie tak? Czy któraś z Was miała może podobną sytuację? Dziwi mnie, dlaczego tylko jedna pierś tak bardzo boli.

21 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    WiktoriaGrzybowska
    12 maj 2021

    Czy wszystko jest już ok po zabiegu? Piszę, bo wiem, że robiłaś zabieg w Czechach. Szukam namiaru do dr Daniela Furmanka (teraz podobno działa prywatnie). A mogę wiedzieć, u kogo Ty robiłaś i czy jesteś zadowolona?
    Przepraszaml że tak dopytuję, będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam!

  • Anonim
    Itgirl
    17 sie 2020

    Hej kochana , chciałabym z Tobą porozmawiac o operacji powiększenia piersi w Czechach , jaka wybrałaś klinikę , doktora ?

  • Anonim
    EstheticonModerator
    14 maj 2020

    Cześć Kasia_ja Cześć 😉 Witamy na forum, zachęcamy do zadawania pytań tutaj - w ten sposób pomożecie innym użytkowniczkom. Zastanawiasz się nad operacją, czy jesteś już po? Zajrzyj też do grupy wsparcia dziewczyn, które teraz powiększają piersi 👉 https://forum.estheticon.pl/powiekszanie-piersi-augmentacja/powiekszanie-piersi-kwiecien-maj-2020-43201#comment_729690

  • Anonim
    Sim_ona
    Użytkownik wyróżniony
    14 maj 2020

    Witam Pani Biba
    Miałabym parę pytań.

  • Anonim
    Biba
    1 mar 2020
    Najlepszy komentarz

    Ja miałam przekłuwający ból przez pierwsze tyg ale po lewej stronie - najgorzej było po nocy - jak się podnosiłam to jak by mi wbijali w plecy nożyczki . Siedziałam wtedy nieruchomo żeby bił ustał . Plecy mogą tez bolec od ciągłego leżenia na nich. Ja po dwóch miesiącach gdzieś dopiero zaczynałam kłaść się na boku ale to tak stopniowo - wiec plecy bolały bardzo.

  • Anonim
    Paulitta579988
    Użytkownik wyróżniony
    1 mar 2020

    Ok, dzięki za radę, tak zrobię :)

  • Anonim
    Sssss
    1 mar 2020

    Za wcześnie. Poczekaj do 2-3 miesięcy.

  • Anonim
    Paulitta579988
    Użytkownik wyróżniony
    1 mar 2020

    A czy miałaś bóle pleców związane z OP ? a jeśli tak to jak długo je odczuwałaś ?
    Bo u mnie to cholewa tak jak pisałam ta prawa strona to jest jakaś dziwna...
    Boję się czy to np nie chodzi o tą lożę pod implant...
    Nie dość , że czuję większy zacisk na tej piersi ( na szczęście nie zmienia ona wielkości w stosunku do lewej) to jeszcze ten ból pleców z tej strony...

  • Anonim
    Biba
    29 lut 2020

    Ja miałam zalecone noszenie pasa - praktycznie przez dwa miesiące go nosiłam ?

  • Anonim
    Paulitta579988
    Użytkownik wyróżniony
    29 lut 2020

    Pytam bo nie wiem czy już teraz po 3 tygodniach mogę mierzyć jakieś nowe staniki na próbę czy to może jest jednak za wcześnie?

  • Anonim
    Paulitta579988
    Użytkownik wyróżniony
    29 lut 2020

    A jak u Ciebie było z tymi różnymi dolegliwościami po OP? Kiedy przeszły?
    A tak z innej beczki to po jakim czasie uzyskam docelowy rozmiar nowego biustu, tzn kiedy będę wiedzieć jaką uzyskałam miseczkę?

  • Anonim
    Edysia
    29 lut 2020

    Mam nadzieje ze do tego “magicznego” pol roku wszystko sie unormuje i bedziemy tylko cieszyc sie pieknym biustem a nie zamartwiac?

  • Anonim
    Paulitta579988
    Użytkownik wyróżniony
    28 lut 2020

    Dokładnie, masz rację:)
    Ale to mnie trochę uspokoiłaś skoro piszesz, że też dość długo miałaś różne dolegliwości. W sumie to chyba to są wszystko jeszcze objawy gojenia więc muszę być cierpliwa.
    Jednak te nasze nowe cycuchy to nie takie hop siup;)

  • Anonim
    Monika836509
    28 lut 2020

    Ja jestem ponad dwa miesiące po operacji i tez zaczęłam odczuwać różne bole w klatce piersiowej , najpierw od zewnętrznej strony piersi teraz mam wrażenia ze cała klatka piersiowa mnie boli , ale dałaś mi do myślenia bo tez zaczęłam trochę przekładać się na boki nawet zdarza mi się tak dłużej przysnąć i może to dlatego

  • Anonim
    Paulitta579988
    Użytkownik wyróżniony
    28 lut 2020

    Nie, nie miałam pasa wogóle. Lekarz mi nie zalecił, ale to podobno różnie bywa z tymi pasami jedni zalecają inni nie

  • Anonim
    Edysia
    28 lut 2020

    Jestem 4 miesiace po operacji. Wszystko jest prawie ok. Jakis czas temu. chyba pol nocy przespalam na lewej stronie uciskajac lewa piers. Bolala. Uczucie klucia dwa tygodnie. Teraz wraca do normy ale to moja ulubiona pozycja do spania. Jak zyc?:-)

  • Anonim
    Biba
    28 lut 2020

    U mnie ból po operacji utrzymywał się bardzo długo , przez pierwsze 3 tyg to normalnie swirowalam z tego bólu - wszędzie czułam ciągniecie , rwanie - piersi zdrętwiałe - Po około 4 tygodniach zaczynało być coraz lepiej . Po prostu musimy uważać bo to kurde w końcu poważna operacja była - coś obcego w naszym organizmie .

  • Anonim
    Biba
    28 lut 2020

    A miałaś w zaleceniach noszenie pasa ?

  • Anonim
    Paulitta579988
    Użytkownik wyróżniony
    28 lut 2020

    NO to super, że już jest OK :)
    Czyli należy sądzić, że to faktycznie chyba przez wysiłek.
    A pytałam bo ja jestem obecnie 3 tydzień po OP i jeszcze miewam różne dolegliwości, oczywiście nie takie jakieś mocne, ale np a to coś mnie zakłuje a to coś jeszcze ciągnie i co dziwne to np o ile w lewej piersi po operacji nie odczuwałam niczego to gdzieś tak po ok 2 tygodniach zaczęłam właśnie czuć np taką jakby tkliwość w okolicy dołu piersi.
    I się tak zastanawiam czy to może jest spowodowane tym, że implant schodzi w dół, osadza się i może to powodować jakiś ucisk czy to coś innego.
    Też zapisałam się na USG , ale również jak i Ty muszę czekać, u mnie 11-go marca wizyta.
    Poza tym nie wiem czemu, ale wydaje mi się że prawą pierś mocnej trzyma mięsień i to również budzi lekki niepokój czy aby wszystko jest OK i czy po prostu tak "niesymetrycznie" te cycuchy się goją ;)
    Ktoś tam kiedyś straszył, że loża mogła zostać za mało wyprofilowana , ale nie wiem czy tak to by się objawiało
    Myślisz, że opisane dolegliwości są możliwe jako normalny przebieg gojenia?
    Bo trochę głupieję ;)

  • Anonim
    Biba
    28 lut 2020

    Ból znacznie ustąpił a wizytę USG mam w poniedziałek dopiero .
    Odpuściłam znacznie wysiłek fizyczny w tym czasie wiec dlatego pewnie ta poprawa.
    Mam nadzieje ze wszystko jest ok - ponieważ z wygody zewnetrznego piesi nic nie widać niepokojącego .

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama