Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Karolina Małek-Stelmachowska powiększenie piersi

Anonim
Igaa
Użytkownik wyróżniony
Lublin · Utworzono: 21 kwi 2023 · Ostatnia odpowiedź 3 kwi 2024

Dziewczyny robiłyście piersi u dr Karoliny Małek-Stelmachowskiej? Jesteście zadowolone z efektów? W której klinice robiłyście i ile czasu jesteście po zabiegu? Jak wyglądał kontakt z Panią Doktor przed i po operacji?

16 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    3 kwi 2024

    Niestety nie ma możliwości napisania wiadomości na prv.

  • Anonim
    MonikaSadkowska
    2 kwi 2024

    Witam:) można prosić o wiadomość prywatną ? Chciałabym się dowiedzieć o operacji piersi u doktor Molek

  • Anonim
    Dkagaja40
    5 paź 2023

    Dziękuję,
    Ja czekam na termin konsultacji
    21.10 😊

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    5 paź 2023
    Najlepszy komentarz

    Czekałam chyba z 4 miesiące, potem termin był przekładany o jakiś miesiąc (zwolnił się termin). Przełożone ze względu na moją chorobę. Pani Doktor sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Od razu znikają wątpliwości. Najlepiej pokazać Pani Doktor zdjęcia z takim efektem jaki Cię interesuje, żeby mogła dobrać odpowiedni rozmiar. Ja tak zrobiłam i rozmiarowo wyszło tak jak chciałam.

    Ja po zabiegu czułam się kiepsko bo miałam bardzo silny obrzęk po jednej stronie. Ale to już są bardzo indywidualne kwestie. Na ból tak czy siak trzeba się nastawić.

    Sądzę że Pani Doktor jest dokładna. Na pierwszej wizycie porysowała po mnie mazakiem i pomierzyła. U innych chirurgów u których byłam wcześniej tego nie było.

  • Anonim
    Dkagaja40
    4 paź 2023

    Igaa pod koniec października będę miała konsultacje u dr Karoliny Malek-Stelmachowskiej! Powiedz mi jak długo czekałaś na operacje od konsultacj ?
    Jak się czułaś parę dni po...? I czy Pani Dr jest konkretną dokładną osobą ?

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    3 paź 2023

    Usunęli mój wpis. Jak chcesz o coś zapytać to pytaj tu :)

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    1 paź 2023

    Dkagaja40, to napisz co chciałabyś się dowiedzieć. Myślę że rozszyfrujesz to poniżej :)

  • Anonim
    Dkagaja40
    30 wrz 2023

    Witaj Igaa , chciałabym dowiedzieć się więcej odnośnie operacji u Dr Karoliny Malek Stelmachowskiej .
    Możemy porozmawiać na privat 🙏

  • Anonim
    MarysiaTomala
    12 lip 2023

    Zdecydowanie polecam Ci dr Karolinę Małek-Stelmachowsą. Piersi robiłam u niej w styczniu 23 i jestem mega zadowolona. Na konsultacji omówiłyśmy wszystkie szczegóły i moje oczekiwania. Fajne jest to, że Pani doktor potrafi konkretnie doradzić, rozmawia z pacjentem i widać, że ma ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Zabieg robiłam w niej w SCM clinic w Krakowie.

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    6 lip 2023

    Ja w Rzeszowie

  • Anonim
    Katarzyna0092
    1 lip 2023

    Witam chciał się zapytać gdzie Pani robiła Piersi?

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    27 maj 2023

    Hej. Jak u Ciebie miesiąc po zabiegu? Zadowolona z efektu?

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    1 maj 2023

    A miałaś pod mięsień?
    Wracaj szybko do zdrowia i pełnej sprawności :) Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

  • Anonim
    KaeM_t
    1 maj 2023

    Tak tak, powiększenie z implantami. Z powodu asymetrii jeden implant350 ml, drugi 300 plus lift otoczki.
    Mam nadzieję, że będzie dobrze, chociaż przy asymetriach jest czasem różnie, ale każdy efekt zbliżony do podobnego wizualnego efektu będzie dla mnie super.
    Sutki są na tej samej wysokości, piersi teraz twarde, spuchnięte mocno.
    Mam dużo siniaków, ale ja mam skłonności do siniaków.
    Mam założone stripy, 4 maja będę ściągane to coś napisze więcej.
    Ale pani doktor bardzo przypadła mi do gustu, wyjaśnia wszystko, robi naprawdę atmosferę spokojną, bez stresu.
    Będę dawała znać.

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    1 maj 2023

    Hej. Dzięki za wiadomość. To było powiększenie z implantami? Jaki rozmiar?
    Dawaj proszę znać czy jesteś zadowolona z efektu i czy wszystko goi się prawidłowo.

  • Anonim
    KaeM_t
    1 maj 2023

    Cześć
    Ja miałam operacje 26 kwietnia u doktor. Operacja w Zabierzowie.
    kontakt z doktor super, czy przed zabiegiem czy po, albo na tel albo na IG, mam jej na bieżąco wysyłać zdjęcia.
    Na ten moment ciężko się wypowiedzieć bo jestem obrzęknięta i w siniakach, 4 maja mam kontrole.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama