Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Jestem 2 tygodnie po operacji piersi są za duże!!!

Anonim
Kunegunda
Szczecin · Utworzono: 29 wrz 2021 · Ostatnia odpowiedź 6 paź 2021

Witam jestem po operacji 2 tygodnie. Swoje miałam puste C. Chciałam wypełnić biust zmienić kształt na konsultacji prosiłam iż niechęć dużych piersi tylko okrągłe i wypełnione. Pierwsza konsultacja propozycja 300 ml i 330 ml. Bałam się wiec umówiłam się na kolejna konsultacje powiedziałam ze nie chce by były duże kule. Finalnie 275 ml HP. I co jestem 2 tygodnie po płacze bo piersi są gigantyczne jak dla mnie. Nie jestem zadowolona z wielkości. Brodawki są tez wiele większe niż miałam. Czy piersi zmaleją ? Czy jest szansa ze się zmieni? Co zrobić w takiej sytuacji . To było moje marzenie a widok moich bufonów jest dla mnie tragedia. Wstydzę się ich…. Jak wy miałyście ?

17 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    EstheticonModerator
    6 paź 2021

    Hej, dziewczyny! 🙂 Te z Was, które poddały się operacji w ciągu ostatnich 12 miesięcy, zapraszamy do wzięcia udziału w rozdaniu: https://korzysci.estheticon.pl/konkurs/202110/

    Możecie wygrać voucher o wartości 9000 zł na wybrany zabieg medycyny estetycznej lub chirurgii plastycznej. Wystarczy wypełnić formularz i załączyć dowód wykonania zabiegu. Piszcie, jeżeli macie pytania 😚

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    5 paź 2021

    Na początku opuchnięte, obrzęknięte, musisz dać organizmowi czas. Zresztą to jak z ugryzieniem osy - przejdzie. Jak dodatkowo schudłam 5kg, to rozmiar mi się też zmniejszył, bo znikła tkanka tłuszczowa. Będzie dobrze. Ja po 11 miesiącach widzę po biustonoszu, że są mniejsze. Na początku to nie będzie zauważalne.

  • Anonim
    Kunegunda
    1 paź 2021

    Ja żadnego pasa nie noszę, mój chirurg powiedział, iż od tego się już odchodzi, ale stanik, który otrzymałam w klinice, średni zwykły i piersi w nim nie wyglądają fajnie, mam kontrolę 6 tygodni po operacji, więc zapytam, co mogę sobie kupić innego…

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    1 paź 2021

    Kunegunda, wreszcie zdjęcia, są ładne, ciesz się 😁 Tak jak piszą dziewczyny opadną i zmaleją!

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    1 paź 2021

    Czy ktoś nosi pas pooperacyjny?
    Ja zamówiłam sobie i mimo że jestem już prawie 2 tyg. po operacji będę nosić.

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    1 paź 2021

    Ale masz ładne i równe 👌

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    1 paź 2021

    Kunegunda, a zapytam, czy masz większy biust od Weras?

  • Anonim
    chiara
    30 wrz 2021

    Kunegunda, piersi układają się dobre kilka miesięcy. Jestem 2,5 tygodnia po operacji, piersi są nadal bardzo duże, za duże, w stosunku do moich oczekiwań, ale wiem, że będą mniejsze. I w tej chwili widzę, że opuchlizna zaczyna mi schodzić nierówno, jedna pierś jest minimalnie już mniejsza a druga jeszcze się nie ruszyła :) Daj sobie więcej czasu, piersi na pewno spadną o 1 rozmiar może nawet więcej. Najlepszą metodą jest robienie zdjęć co tydzień, a potem nawet co miesiąc. Wtedy zauważysz, jak się zmieniają. Głowa do góry, trzymam kciuki.

  • Anonim
    Kunegunda
    30 wrz 2021

    Nadal duże niestety 🤦‍♀️Trochę bolą te moje piersi, są tkliwe 😔 Operacja 14.09, więc stosunkowo niedawno piersi jeszcze dość twarde, od wczoraj muszę masować, zaczęłam też smarowanie blizny, zobaczymy, jak dalej będzie 😔 Nadal jestem w nienajlepszym nastroju niestety, bo nie chciałam aż tak dużych piersi 😌

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    30 wrz 2021

    Weras, no boję się tego spania też, wszytkie jak jeden mąż musimy przez to przejść😂 nie pracuj za dużo, oszczędzaj się 😉

    kunegunda - jak się masz?

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    30 wrz 2021

    Martabarska: zaraz po nie boli, bo jest się na lekach dożylnych przeciwbólowych. Następnego dnia w domu trochę czułam klatkę - najgorzej przy wstawaniu z łóżka. Ale generalnie piersi i okolica nie bolały mnie, tylko plecy i wymuszona pozycja do spania 😒. Więc nie mogę się wyspać porządnie - brakuje mi przekręcenie się na bok.

    W poniedziałek miałam operację - w czwartek już siedziałam przy komputerze - ale biuro mam tymczasowo w domu, wiec to inaczej. Autem jeszcze nie jeżdżę - spróbuje po 2 tyg.

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    30 wrz 2021

    Weras, już są super! Na pewno się ułożą jeszcze, tak piszą dziewczyny, zazdroszczę :) Ja mam operację 12 listopada, czekam z utęsknieniem, bo mam dramat z przodu :) A bardzo boli zaraz po?

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    30 wrz 2021

    Dzięki martabarska 🥰. W staniku pooperacyjnym i normalnym wyglądają ładnie, równe. Tylko bez widać trochę różnice w wielkości. No ale to wcześnie, więc czekam na efekt końcowy. Pozdrawiam!

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    30 wrz 2021

    W staniku zarówno pooperacyjnym, jak i normalnym, wyglądają dobrze. Ale czekam na ukształtowanie, bo rzeczywiście to dopiero 1,5 tygodnia po.

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    30 wrz 2021

    Kunegunda, podobno maleją, i podobno na początku jest tak, że za duże się wydają, nie zamartwiaj się :) A możesz wrzucić zdjęcie? To się wypowiemy :)

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    30 wrz 2021

    Weras, bardzo ładnie wyszły! :)

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    30 wrz 2021
    Najlepszy komentarz

    Cześć. Ja miałam operacje tydzień i 3 dni temu. Wychodziłam z małego B, teraz 65 C, mam Motiva Ergonomix ersf 335 ml – piersi duże. Jedna, lewa jest większa – jakby bardziej spuchnięta, ale jestem po 1 kontroli – i niby mięsień tak trzyma.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama