Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Jakie implanty wybrać?

Anonim
Nikii
Konin · Utworzono: 12 gru 2020 · Ostatnia odpowiedź 28 mar 2021

Dziewczyny, doradźcie mi proszę, jakie implanty mam wybrać! Mam 175 cm wzrostu, ważę 55 kg, 75 cm pod biustem, 80 cm w biuście, miseczka A. Jestem umówiona na operację i lekarz proponuje mi implanty okrągłe firmy mentor 300 ml profil wysoki, wręcz ubłagałam go na 325 ml. Wcześniej byłam u innego lekarza, który zaproponował mi 375 ml profil wysoki lub 415 ml profil ultra wysoki ze względu na mój wzrost. Mówił, że mniejsze będą źle wyglądać. Gdzie leży prawda i co powinnam wybrać? Nie wybrałam tego lekarza ze względu na odległość od mojego miejsca zamieszkania. Mam mętlik w głowie niesamowity I nie wiem, co robić i czym się sugerować. Boje się, że będę miała przerwę między piersiami. Może, któraś z Was ma podobne wymiary i mogłaby mi doradzić? Z góry dziękuję za odpowiedzi!

77 komentarzy

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    28 mar 2021

    Nikii, pokaż się nam i pochwal, jak się czujesz i jak Twoje zadowolenie 😃😉 Ile to już po?

  • Anonim
    Sofiia
    Użytkownik wyróżniony
    27 mar 2021

    Hejjo, dołączam do wątku, ja mam 170 cm,56 kg, we wtorek pierwsza konsultacja 🤩 Z tego, co się naczytałam, i naoglądałam tutaj, to celuję w 300-350 ml maksymalnie, interesuje mnie okrągły implant, wyjściowka to prawie że zero. Właśnie myślę, że muszę spisać pytania do doktora, bo ze stresu nic nie powiem 😂

  • Anonim
    Maggio4
    24 mar 2021

    Witaj Niki!
    Rozumiem Twój problem. Mój lekarz zaproponował mi 775 motiva round. Na początku byłam przerażona, że będą za ogromne. Lekarz okazał się prawdziwym specjalistą. Dziś mija 14 dni od zabiegu . Piersi są jeszcze wysoko. Dostałam pas uciskający i obniżający piersi. Cholernie niewygodny. Po operacji nie miałam ani jednego siniaka. Żadnej infekcji, wszystko jest naprawdę super i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z efektu. Postaraj się porozmawiać z lekarzem, e chciałabyś większe implanty. Zaoszczędzisz pieniądze i ból, robiąc większe implanty za 2 lata np. Pozdrawiam, Maggio

  • Anonim
    Ata_ww
    23 mar 2021

    Nikii, jaki masz model stanika i rozmiar 😍 Mam 174cm 56kg i implant 350 i chcę taki stanik 😍

  • Anonim
    Ata_ww
    23 mar 2021

    Nikki!

    Napisz, proszę, jaki masz model tego czerwonego stanika z h&m, bo jest boski!!!!😍

  • Anonim
    Maggio4
    10 lut 2021

    AgniszkaSkorbek piękne masz piersi 😍
    Ja mam zabieg 10 marca. Lekarz wybrał mi 700/775 motiva round. 165 cm, 85 pod biustem, 74 kg. Startuję z a/b.
    Napisałam maila do doktorka o przygotowanie też mniejszych implantów 600/650, aby jeszcze raz dokładnie popatrzeć. Oczekiwanie na zabieg 🥴 Nic fajnego. Mam nadzieję, że będą piękne. Zobaczymy.

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    9 lut 2021

    Ja mam 170 cm, pod biustem 70, w biuście 90. Obecnie to 70E. Motiva Ergonomix 440 Corse. 60kg.

  • Anonim
    Stokrotkaa
    Użytkownik wyróżniony
    6 lut 2021

    Inulaa, no to super, że się udało szybciej 🙂 Czekanie na operację to też trudny czas, połączenie ekscytacji ze strachem, trzymaj się 🙂 Fajnie, że implanty już wybrane, ja do dnia operacji jeszcze mialam wątpliwości co do rozmiaru implantu i to było też męczące.

    Nikii, nie wiem, czemu tak jest, chyba co lekarz to trochę inne metody, może zależy to też od rodzaju implantu, nie wiem...

    Mi wczoraj doktor ściągnął szwy, powiedział że wszystko bardzo dobrze się goi i jest na dobrej drodze 🙂 polecił tez masować delikatnie piersi. Tez juz zaczynam się rozglądać za innym biustonoszem 🙂

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    5 lut 2021

    Doktor przyspieszył mi konsultacje i już jestem po drugiej konsultacji. Miałam okazję pomacać te zwykłe implanty i te xtra, faktycznie mają inną fakturę. Są bardziej elastyczne i sprężyste. Te zwykłe przy nich jak worki 😂
    Zmienił wybór ze zwykłych 400hp na 455hp xtra 😁 Teraz tylko odliczanie do operacji pozostało 🙈🙉

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    4 lut 2021

    Jadę na konsultację w poniedziałek, aby jeszcze raz sprawdzić implanty i dopytać się o te xtra. Maksymalnie zaproponował mi 455 i chcę się dowiedzieć, czy one są właśnie te xtra. Bo wstępnie zdecydowałam się na 400hp.

  • Anonim
    Nikii
    4 lut 2021

    Stokrotkaa, tak, biustonosz bez fiszbin, H&M całe 15 zł kosztował 🤣 Zaszalałam 🤣
    Widzisz, a ja miałam szwy rozpuszczalne, nie miałam drenów i konsultacja dopiero po 3 msc. Ciekawe czemu inaczej? U mnie przełom był po 2 tyg, a wszystkie koleżanki mówiły, że nie jest tak źle po operacji...

  • Anonim
    Stokrotkaa
    Użytkownik wyróżniony
    4 lut 2021

    Inulaa no to masz tam jakąś wyjściówkę 🙂 Jakie implanty wybrałaś?

  • Anonim
    Stokrotkaa
    Użytkownik wyróżniony
    4 lut 2021

    Nikii no piękne masz te piersi 😍 Biustonosz również, zdradzisz, gdzie kupiłaś taki ładny? On jest bez fiszbin?

    Inulaa u mnie dzisiaj 8 doba po operacji. Jutro jadę na sciagniecie szwów. Pierwsze 5-6 dni to byl istny dramat, mega ból, płacz, nieprzespane noce (pomimo leków!). W dodatku w 2 dobie jak przyjechałam do domu, z rany po drenie miałam taki jakby krwotok, zaczął mi wyciekać ten płyn, co się zbiera w piersi. Wystarszylam się na maksa, ale okazało się, że to nic groźnego i ze nawet lepiej, że ten płyn wypłynął.

    Teraz jest lepiej, już moge sama zrobić sobie kanapkę czy herbatę. Prawa pierś bardziej mi dokucza, pewnie dlatego, że była mniejsza i jest w niej większy implant. Dlatego prawa ręka jeszcze nie do końca ruszam.

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    4 lut 2021

    Nikii - efekt jest bardzo zadowalający, naprawdę prezentują się cudownie 😍
    U mnie rozmiar wyjściowy to małe C. Bo problem leży w tym, że mam po laktacyjny zanik gruczołów i w górnej części jestem totalnie płaska, A w dolnej coś tam jest.

  • Anonim
    Nikii
    3 lut 2021

    Ciężko mi powiedzieć, który to u mnie etap, opuchlizna schodzi, piersi są już bardziej miękkie i kształtne, ale myślę, że jeszcze trochę się to zmieni. Na razie dodaje zdj w staniku – na zdjęciu przed to stanik z push upem, praktycznie wychodziłam z 0. Zdjęcie po to miękki stanik. Wydaje mi się, że efekt po jest zadowalający. A Wy co myślicie?

    Inulaa – prezent idealny, +10 do pewności siebie. Ja już nie mogę doczekać się lata i miękkiego stroju kąpielowego, który był moja zmora i koszmarem od zawsze.

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    2 lut 2021

    Stokrotkaa, a u ciebie ile po operacji już, jak się czujesz?

  • Anonim
    Stokrotkaa
    Użytkownik wyróżniony
    2 lut 2021

    Inulaa ja jeszcze efektów nie pokazuję 🙂 Piersi są niekształtne, opuchnięte i posiniaczone, także jeszcze za wcześnie 😉

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    2 lut 2021

    Stokrotkaa i Nikii pokażcie efekty 😘 U mnie operacja wypada w dzień kobiet 🙉❣️ Najlepszy prezent ever będzie 😁

  • Anonim
    Stokrotkaa
    Użytkownik wyróżniony
    1 lut 2021

    Nikii, co do rozmiaru to przed operacją rozmawiałam z lekarzem o tej większej opcji, czyli 330 cc i 375 cc, ale zdecydowanie odradzał, uznał, że będą za wielkie do mnie. Byłam już w takim stresie przed operacją, że z nim nie dyskutowałam :) Lekarz jako rekomendowane miał wpisane 255 cc i 295 cc, ale powiedziałam, że chcę większe, także ostatecznie stanęło na Mentorach anatomicznych (cpg 322) 295 cc i 330 cc, lekarz mówił, że rozmiar C/D z tego będzie, więc ok.

    Teraz są bardzo spuchnięte i mają dziwny kształt więc ciężko coś powiedzieć o rozmiarze :) ale myślę, że jak już dojdą do siebie to będą ok. Z tego co inne dziewczyny piszą to teraz będzie faza "zmniejszania" bo opuchlizna będzie schodzić, a potem będą się "wybijać" do przodu więc będę większe. A u Ciebie jak tam? Która faza ? :)

  • Anonim
    Nikii
    31 sty 2021

    Ja już funkcjonuję w miarę normalnie, ale pociesze Cię, że pierwszą noc przespałam po 3 tyg 🤣 Spokojnie, ból minie, najgorszy pierwszy tydzień. Ja byłam też całkowicie wycięta, odliczałam tylko, żeby tydzień minął, bez tabletek przeciwbólowych ani rusz, nigdy tyle nie wzięłam w swoim życiu co przez ten czas, też nie dawały jakiegoś wielkiego ukojenia. Teraz już piersi normalnie i zaczynają cieszyć 😊 A jak rozmiar na tą chwilę? Zadowolona?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama