Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Jaki stanik po staniku pooperacyjnym?

Anonim
Paulapaulina30
Użytkownik wyróżniony
Wrocław · Utworzono: 7 kwi 2020 · Ostatnia odpowiedź 19 kwi 2020

Hej ? Jaki stanik po staniku pooperacyjnym sobie zakupiłyście? Niedługo bede na tym etapie i nie mam zielonego pojecia gdzie mam szukać i jakie mam szukać. Zawsze miałam rozmiar SS (same sutki ?) A więc wystarczyło mi jak poszlam do chińczyka i kupiłam zwykły z push up za 20zł. Teraz mam duże bimbałki. Zależy mi na staniku ładnym i żebym dobrze je utrzymywał. I przy okazji jak macie to pochwalił bysciensie zdjęciem jak wygląda. Dziękuję ?

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Moni880714
    19 kwi 2020

    Który kupiłaś bo mam zielono niebieski sportowy z taką cienką gąbką i nie trzyma mocno.

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    17 kwi 2020

    Hej
    Ja dzis zakupilam stanik sportowy z esotiq . Dobrze trzyma piersi , jestem 6 tyg po operacji .

  • Anonim
    Olga847676
    Użytkownik wyróżniony
    8 kwi 2020

    z

  • Anonim
    Mia875890
    7 kwi 2020

    A czy on jest bez fiszbin?

  • Anonim
    Olga847676
    Użytkownik wyróżniony
    7 kwi 2020

    ja kupuje balkonami na **********

  • Anonim
    Mia875890
    7 kwi 2020
    Najlepszy komentarz

    Hej, raczej powinien to byc stanik bez fiszbin. Gdzies na grupie ktoras dziewczyna polecila jeden z H&M I taki kupilam. Jest super, mieciutki, nie upija I ladnie trzyma piersi. Zaraz znajde go na necie to zalacze zdjecie.

  • Anonim
    Allula
    7 kwi 2020

    Tez chętnie się dowiem ?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama