Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Jaki rozmiar przy 158

Anonim
Anonim
Kielce · Utworzono: 5 lut 2024 · Ostatnia odpowiedź 6 lut 2024

Kochane jaki macie rozmiar implanty przy wadze Ok 45-50 i wzrost 158cm?

Potrzebuje po prostu info co proponował wam lekarz, mój upiera się przy dość małym i nie wiem co robić. Nie chce robić poprawki bo okażą się za małe.

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Anna2206
    6 lut 2024

    157 waga 49 kg implant pod mięsień 315cc Motiva operacja była 9.01

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    5 lut 2024

    Hej ja mam za dwa tygodnie operację i będę miała 455 okrągłe pod mięsień
    Ale ważę więcej od Ciebie coś ok 54
    Piersi mam po wykarmieniu 2 dzieci więc jest zanik gruczołu ale dość miejsca na taki implant.
    Z tego co rozmawiałam z lekarzem na ostatniej wizycie około godzinę to mi tłumaczyła że nie będą mega ogromne tylko ładnie mi wypełnia pierś. Oczywiście powiedziałam czego oczekuje i pierwsza jej propozycja był właśnie ten rozmiar i tak zostało. Powiedziała że będzie proporcjonalnie wyglądało do figury, biodra mam 91 i w biuście będzie podobnie. Na codzień noszę push up więc nie będzie też po oczach raziło.
    U każdego inaczej wyjdzie wyjdzie rozmiar więc ciężko jest odpowiedzieć na Twoje pytanie.
    Na ostatniej wizycie powiedziała że może mi zrobić mniejszy ale wie o tym że wrócę do niej po większy bo przyszłam z konkretną wizja jak to ma wyglądać.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama