Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Jaki biustonosz po operacji piersi

Anonim
angie30
Bielsko-Biała · Utworzono: 8 lut 2024 · Ostatnia odpowiedź 4 mar 2024

Witam, jestem po operacji piersi aktualnie jest to 3 tydzień ale powoli rozglądam się za biustonoszem sportowym. Czy macie już sprawdzone firmy które są warte polecenia ? Od kiedy zakładałyscie biustonosz sportowy ? I jak dlugo uzywalycie biustonoszy po operacyjnych?

37 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    arika1
    4 mar 2024

    No i u każdego wychodzi co innego , ja nam pod biustem 72cm, implant 375 ergonomix full i po operacji 85 w biuście. Fakt ze chciałam efekt naturalny , nie przesadzony, ale wszędzie oglądałam zdjęcia to 375 wyglądały na dużo większe . Ja mam lekkiego dola ze są za małe

  • Anonim
    angie30
    4 mar 2024

    Widze ze w komentarz równiez jest poruszony temat rozmiarów ja mam pod biustem 67,5cm, a w biuście 86cm implant okrągły 375 ml , operacje miałam około 7 tygodni temu i od czasu operacji nic mi się nie zmieniło jeżeli chodzi o obwody , więc mam nadzieję że tak zostanie 😀

  • Anonim
    angie30
    4 mar 2024

    Zdezydowalam sie na triumph triaction cardio cloud i triaction extreme lite i moge polecić. Bardzo sie obawiałam przejścia na sportowe ale są bardzo wygodne :D . Jak się dobrze poszuka po internecie to można w bardzo korzystnych cenach je kupić.

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    26 lut 2024

    arika1
    Mi lekarz mówi, że piersi mogą układać się nawet rok.
    Może zależy od metody i np czy był też lift lub redukcja.

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    26 lut 2024

    arika1 też tak miałam. Wyrównało się:)

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    26 lut 2024

    Magi24 u mnie po operacji było 98cm w biuście, teraz po prawie 4 miesiącach 96cm. Chyba się już "nie skurczą". Mam nadzieję.
    Pani dr przed operacją mówiła że będę miała 96 w obwodzie i jest, więc i u Ciebie może już się nie zmaleją :)

  • Anonim
    arika1
    26 lut 2024

    Magi24
    No właśnie już zgłupiałam , tak się bałam oby nie były za duże , bo wszyscy mówili ze 375 full to jest już coś, a u każdego chyba jest co innego. Jestem jeszcze krótko po operacji i zauważyłam ze jedna jest mniejsza niż druga :( Czy któraś z Was tak miała , czy jest szansa ze to się wyrówna . Ponoć układają się do 3 miesięcy

  • Anonim
    Paulina1984
    Użytkownik wyróżniony
    26 lut 2024

    Triumph Triaction. Polecam

  • Anonim
    Hela6
    Użytkownik wyróżniony
    26 lut 2024

    Tezenis 😝 mój błąd

  • Anonim
    Hela6
    Użytkownik wyróżniony
    26 lut 2024

    Dziewczyny jest teraz promka na biustonosze z mikrofibry w tenesis :
    Biustonosz Trójkąt Lisbon z Mikrofibry z Recyklingu

  • Anonim
    Magi24
    Użytkownik wyróżniony
    26 lut 2024

    arika1 ja mam 84 cm, wyjsciówka prawie zero, tylko implant 335 ml full. Zaczynam myśleć, że z wielkością tych cycków po operacji, to naprawdę jest loteria.

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    26 lut 2024

    arika1

    75E

    Ale u mnie była inna historia, moje piersi były w skrócie zredukowane i potem odbudowane.

  • Anonim
    arika1
    26 lut 2024

    Binii
    Piękne piersi 😍 tez bym chciała mieć 96 cm , mam 375 full , 72 pod biustem , start praktycznie od zera i jestem tydzień po i nam tylko 85 cm :(.
    Jaka była Twoja wyjściówka?

  • Anonim
    arika1
    25 lut 2024

    Binii
    Piękne piersi 😍 powiedz proszę jaką miałaś wyjściówkę i jaką metodą?

  • Anonim
    Magi24
    Użytkownik wyróżniony
    25 lut 2024

    U mnie po 3 tygodniach już jest mniej o 2 cm 😅 Jak skurczą się jeszcze bardziej, to znowu będę mieścić się w rozmiar A 🫣

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    25 lut 2024

    Ja noszę Triumph Triaction Extreme Lite.
    Koszt około 240 zł, ale udało mi się kupić za 160 na allegro i to nowy :)

  • Anonim
    Ifg7
    Użytkownik wyróżniony
    25 lut 2024

    Tak ja myślę, że totalnie wszystko jak to wygląda zależy od anatomii i wyjćciówki.. i bez sensu porównywać. i od metody jeśli jesteśmy niedługo po operacji. Ja mam pod powieź, więc wiadomo, że mięsień nie trzyma itp. I mogę powiedzieć, a nie myślałam, że to będzie możliwe :D że sporo zmalały i czasem myślę "mogłyby być jednak trochę większe", a po operacji byłam przerażona wielkością. natomiast mi zależało, na naturalnym efekcie. ja jestem mega mega zadowolona.

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    24 lut 2024

    Rozalina mi mija 16 marca 5 miesięcy i po 4 miesiącu widzę, że nadal się zmieniają.

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    24 lut 2024

    Dziewczyny to jeszcze zależy od wyjsciowki i waszej budowy. I od oczekiwań jak to widzicie.

    Moje 96 cm wydają mi się duże mimo 350 ml i dziękuję sobie, że nie wzięłam większych 🙌🏻

  • Anonim
    Rozalina02
    Użytkownik wyróżniony
    24 lut 2024

    Ifg7 u mnie są mentory 350 uhp.
    Jestem 2 miesiące po i tak se myślę czy coś się zmieni. Mięsień chyba nie do końca puścił...czuje jeszcze nie raz ucisk w klatce szczególnie jak dłużej siedzę...oraz lekkie dolegliwości w piersiach. Więc możliwe że mięsień trochę się poluzuje bardziej implanty lekko opadną (bo chyba wciąż są wysoko)i wysuną sie. Tak sobie to wszystko tłumaczę 😃 nie ukrywam że było by Fajnie. Człowiek szybko się przyzwyczaił do opuchlizny na początku. Niby już mogę nosić zwykle biustonosze ale jakoś nie mogę się przełamać,

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama