Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Jaki biustonosz po 6 tygodniach po operacji najlepiej kupić?

Anonim
Kasiaaa
Użytkownik wyróżniony
Poznań · Utworzono: 27 lis 2020 · Ostatnia odpowiedź 10 gru 2020

Jak długo spaliście w biustonoszu pooperacyjnym? Jaki najlepiej kupić biustonosz pierwszy po pooperacyjnym? Czytałam, ze najlepiej spać do 4 miesiąca w staniku pooperacyjnym, zaleca się... Proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami :)

12 komentarzy

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    10 gru 2020

    Foto

  • Anonim

    Anonim

    10 gru 2020
    Najlepszy komentarz

    Jedna jest nadal wyżej, więc wyglądają trochę asymetrycznie, choć małą asymetrię miałam od początku

  • Anonim

    Anonim

    10 gru 2020

    Malutka, ja przy implantach 365 i 405 mam podobne wymiary co ty... pod biustem 71 A w biuście 86 🙈 płaska byłam...

  • Anonim

    Anonim

    10 gru 2020

    Ivae, masz zdjęcia? Mamy pewnie podobny rozmiar... tylko dla mnie troszkę większe niż myślałam, że wyjdą. Może jeszcze opuchlizna zejdzie trochę, ale ciężko mi się przedstawić na takie 🙈

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    9 gru 2020

    Ja od samego początku chodzę w normalnym staniku z fiszbinami, od razu po operacji taki dostałam

  • Anonim

    Anonim

    9 gru 2020

    6-8 tygodni w pooperacyjnym/sportowym. Potem do 3 miesięcy zaleca się spać w sportowym, ale w ciągu dnia można już w normalnym bez fiszbin. Ja już pokupowałam na black friday dużo staników - bawełnianych, koronkowych bez fiszbin, dużo z firmy Etam. Mam 405ml rozmiar 75d.

  • Anonim

    Anonim

    4 gru 2020

    Podpytałam doktora, po 8 tygodniach chodzenia 24h można do pół roku spać w wygodnym materiałowym staniku nie ma potrzeby w pooperacyjnym, później można spać bez ❤

  • Anonim

    Anonim

    4 gru 2020

    Ładne blizny, cieniutkie, ja dopiero szukam dobrej maści, żeby ładnie wygoić 🙈

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    3 gru 2020

    Hej, ja odrazu po operacji miałam biustonosz z fiszbinami + pas.
    Mogłam go mieć, bo miałam cięcie pachowe. Więc pod biustem nie uwierał jak w normalnym cięciu. Dzięki temu że odrazu miałam fiszbiny, one trzymały implant w odpowiedniej wysokości i odstępie od siebie.
    Motiva Ergonomix Corse 440
    Najwyższy profil
    Pod biustem 70
    W biuście 90
    Biustonosz 70F

  • Anonim

    Anonim

    30 lis 2020

    Hej,
    ja jestem świeżak bo 1,5 tygodnia po operacji. Pierwszy stanik na pewno nie szybciej jak po 8 tygodniach, mam zalecenia i oczywiście bez fiszbin. Ale ten pooperacyjny mam świetny z firmy lipoelastic i na pewno długo w nim będę spała...

  • Anonim
    Kasiaaa
    Użytkownik wyróżniony
    28 lis 2020

    Malutka87 ja mam 400 ml i szczerze totalnie nie wiem, jaki rozmiar kupić, dobrze se sklepy pootwierali - będzie nożna przymierzyć i dobrać ;)

  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    28 lis 2020

    Hej, ja kupiłam bez fiszbin z HM, dwa bardzo wygodne, a co do spania to powiem szczerze, że do dzisiaj czasami śpię albo w staniku albo w takim bawełnianym sportowym i opiętej bluzce, ale ogólnie czuję się świetnie, jestem 5 miesięcy po operacji i mega zadowolona! Miałam, no w sumie mam asymetrię klatki piersiowej i w związku z tym nierówne piersi... teraz mam 245 ml i 345 ml i równe śliczne piersi w rozm stanika 65D albo E zależy jak wykrojona miseczka, pod biustem mam 73cm a w biuście 87cm

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama