Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Jaką wielkość implantów dobra?

Anonim
Megi38
Nysa · Utworzono: 13 wrz 2020 · Ostatnia odpowiedź 7 sty 2021

Witam. Mam już umówiony termin zabiegu który przypada na styczeń 2021. Jest to moje drugie podejście. Gdy za pierwszym razem konsultowałam to z chirurgiem polecił mi implanty wielkości ok. 450 ml. Teraz jeszcze nie byłam na konsultacjach, mam w grudniu. Chodzi mi o to, czy aby nie będą za duże do mojej sylwetki. Moje wymiary to 170 cm, pod biustem 81 i moja waga 59-61. Wizyta u dr Paciorka w Czechach.

73 komentarze

Reklama
  • Anonim
    alx
    Użytkownik wyróżniony
    7 sty 2021

    Megi38 jesteś w 4tej dobie po operacji dopiero, więc dyskomfort i ograniczony zakres ruchu nie pomagają cieszyć się z nowego biustu ;) Spokojnie, daj sobie czas, bo cierpliwość to słowo klucz w kwestii układania się i ostatecznego wyglądu piersi :)

  • Anonim
    Madziula90
    Użytkownik wyróżniony
    7 sty 2021

    Nie martw się, w każdym przypadku tak jest.

  • Anonim
    Megi38
    7 sty 2021

    Mam nadzieję, że w moim przypadku też tak będzie. Bo na razie jestem załamana.

  • Anonim
    Madziula90
    Użytkownik wyróżniony
    7 sty 2021

    Megi38 nie martw się
    Opuchlizna zejdzie i piersi zmaleją. Ja też na początku myślałam, że są ogromne, a teraz po 4 miesiącach żałuję, że nie wzięłam większych, tak zmalały.

  • Anonim
    Megi38
    7 sty 2021

    Fizycznie czuje się nawet dobrze. Jednak wydają mi się olbrzymie. Kształt mają ładny, ale ta wielkość mnie przeraża. Żałuję, że nie wzięłam mniejszych.

  • Anonim
    alx
    Użytkownik wyróżniony
    7 sty 2021

    Megi38 Daj sobie i piersiom czas, one się będą zmieniać z dnia na dzień ;) Ja mam mentor 340 cc HP xtra i u mnie po 8 tygodniach nie ma różnicy w obwodzie, ale jest znacząca wizualna. Piersi wyglądają lepiej, bo zeszły niżej i się „wybiły” do przodu, wcześniej wyglądam jak Frankenstein z garbatą klatką ;). Niemniej nadal mam poczucie, że są spore, pewnie dlatego, że startowałam z polaktacyjnego zera ;) Jak się czujesz po operacji?

  • Anonim
    Megi38
    7 sty 2021

    Hej dziewczyny, jestem 4 dzień po zabiegu. Mentor 350 HP i mam wrażenie, że są olbrzymie. Chciałam zapytać więc, czy się zmniejszą, jak zejdzie opuchlizna i jak bardzo. Dziękuję za odpowiedź

  • Anonim

    Anonim

    2 lis 2020

    Ja mam 455 xtra i żałuję, że nie są większe.

  • Anonim
    Megi38
    1 lis 2020

    insomnia czy ja dobrze pamiętam, masz rozmiar implantu 375? Ja byłam w piątek na konsultacjach, wybrałam 350 mentor HP, ale zastanawiam się nad 375. Niestety nie mogłam przymierzyć tych 375, bo doktor akurat rozmiaru nie miał i stąd dylemat. Zabieg 25.01, ale chyba przełożę na 04.01, jeżeli mi się uda. Pozdrawiam

  • dr Wiesław Bieńkowski

    · 1 paź 2020

    Pamiętać też należy, że średnica podstawy piersi przy dobieraniu piersi powinna być odpowiednio pomniejszana, to podobnie jak powierzchnia użytkowa w pomieszczeniach gdzie są skosy dachu. Przecież skóra na boku implantu nie wznosi się prostopadle do góry tylko pod pewnym skosem i trzeba wiedzieć ile tego skosu potrzeba do różnych rodzajów implantów. Gdyby wszyscy chirurdzy wiedzieli jak się to robi to wszystkie panie miałyby idealnie dobrane wkładki. Największy problem jest z asymetrią piersi , bo tu już potrzebna jest i wiedza i doświadczenie, a i tak czasami nie uda się w 100%
    Pozdrawim wszystkich na forum i życzę miłej lektury.

  • dr Wiesław Bieńkowski

    · 1 paź 2020

    Nic prostszego jak wykonać symulację przedoperacyjną jednym z dwóch dostępnych w Naszej klinice systemów, czyli Vectra XT lub Crisalix .
    Zapraszam i postaram się rozwiać Pani wątpliwości i uchronić przed problemami.
    Poniżej modelowy kształt piersi.

  • Anonim
    Megi38
    1 paź 2020

    insomnia odnośnie wielkości to już jednak jest subiektywna decyzja każdej z nas. Twoje bardzo mi się podobają i też bym chciała, żeby były bardzo naturalne i bardzo moje i oby też pasowały do sylwetki:). Jesteśmy podobnej budowy i wymiarów, więc mam nadzieję że się uda. Za trzy tygodnie mam konsultację, więc zobaczę, co się dobierze. Będą to chyba mentory, ale one są ponoć też bardzo dobre. Pozdrawiam

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    29 wrz 2020
    Najlepszy komentarz

    To jest motiva ergonomix demi, teoretycznie niby też są okrągłe, ale nie aż tak okrągłe jak round. Po 7 miesiącach moje piersi wyglądają BARDZO naturalnie, są bardzo miękkie i bardzo moje :). No ale dla niektórych ten efekt jest zbyt naturalny, zwykle zawiera się to w zdaniu "pasują do twojej sylwetki" - co znaczy, że są małe i one by sobie takich nie zrobiły :).

  • Anonim
    Megi38
    27 wrz 2020

    insomnia ja mam podobne wymiary i bardzo mi się u ciebie podoba efekt końcowy. Napisz proszę czy te motivy co masz są okrągłe czy anatomiczne? Dzięki

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    27 wrz 2020

    enyaclaudia masz absolutną rację! Szerokość implantu to podstawa wybierania wielkości. Będę powtarzać do znudzenia: mam szeroką klatkę, ale i szerokie ramiona, więc implant szerszy niż obecny byłby po prostu totalnie złym wyborem. Jednakowoż byłabym ostrożna z naturalnym wyglądem - też wielokrotnie powtarzałam, że część z Was może być rozczarowana, że piersi wyglądają NAPRAWDĘ naturalnie i nie macie wtedy takiego pięknego rowka i bułeczek w dekolcie...

  • Anonim
    klaudia11
    Użytkownik wyróżniony
    26 wrz 2020

    Megi38 - Implant jest dobierany na podstawie szerokości klatki i piersi, a widzę, że Ty klatkę masz szeroka 81 pod biustem to już coś, mam ten sam wzrost i wagę, a mniej o 10 cm pod biustem więc wyobrażam sobie, że musisz być dość szeroka. Jeżeli Twoja piersi naturalna ma załóżmy 14cm to patrząc na tabele rozmiarów HP doktor nie da Ci np. 350ml, bo ma podstawę tylko 11.7 cm… dobierając implant patrzy się na pierś klatę i podstawę implantu. Więc zakładając, że masz 14cm (oczywiście wymyśliłam sobie tu) to dopiero od 500 można coś myśleć, bo ten implant ma 13.2cm podstawy. Ja też sobie poszłam do Paciorka przymierzyłam z asystentka 350 i mówię ok chce ten, doktor przyszedł i mówi, że ten implant to na pół piersi będzie. Nie wiem, czy wiesz jaka masz szerokość piersi, ale może najpierw sobie to zmierz i wtedy spójrz na tabelki implantów i dopiero wtedy tak naprawdę będziesz wiedzieć na jaki implant możesz patrzeć.

  • Anonim

    Anonim

    26 wrz 2020

    Megi38 nastawiłam się na najgorsze, ale ból do zniesienia. Wiadomo, masz ograniczone ruchy, ale jest to tylko miejscowy ból. Szczerze to czuje się gorzej jak dostanę miesiączkę bo wtedy boli mnie wszystko 🙈 dzień po zabiegu dostałam przeciwbólowe, brałam jedna tabletkę rano i przed snem, a teraz już nic. Czuje się jakbym wyciskała klatę na siłowni przez tydzień, także jak miałaś kiedyś zakwasy nie ma co się bać.
    Po samym zabiegu jest obok Ciebie cały czas pielęgniarka, podają Ci przez kroplówkę różne wlewki żebyś czuła się lepiej.
    W skali od 1-10, daje 3.

  • Anonim
    Megi38
    26 wrz 2020

    maalvyy jeżeli będziesz miała chęć i możliwość jak wyglądają z boku, będę wdzięczna;)

  • Anonim
    Megi38
    26 wrz 2020

    enyaclaudia ja już kiedyś byłam na konsultacjach u Paciorka ze względów osobistych nie zdecydowałam się wtedy. Jak dobrze pamiętam zaproponował mi wtedy coś koło 500 ml i moim zdaniem było to trochę za dużo jak dla mnie. Ale to moje zdanie. I tak wiem że Paciorek jest bardzo dobrym specjalistą. Zresztą sama wiesz czytając forum że dla jednej 400 będzie za dużo a dla drugiej 700 mało. To już subiektywna decyzja każdej z nas. Pozdrawiam

  • Anonim
    Megi38
    26 wrz 2020

    maalvyy bardzo ładnie wyszły, podobają mi się. Jakbyś mogła napisać jak się czujesz po tym tygodniu, jak z bólem. Ponoć tak jak po przetrenowaniu a to chyba do zniesienia. Pozdrawiam.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama