Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implanty piersi: mentor, motiva, polytech

Anonim
Kaaat
Sieradz · Utworzono: 27 maj 2023

Hej, mam dość nietypowy dylemat i bardzo prosiłabym was o pomoc.

W czerwcu 2021 roku powiększałam piersi implantami POLYTECH - implanty Même okrągłe 505 ml. Do chwili obecnej byłam bardzo zadowolona z efektów i nawet bardzo lubiłam mojej nowe piersi :), nawet odpowiada mi to że są twarde; szczególnie, że po ciąży i karmieniu nie pozostało mi za wiele poza nadmiarem skóry.

Niestety obecnie, czyli po niecałych 2 latach od operacji doszło do rozszczelnienia jednego z implantów i wycieku z niego silikonu (i to w dość dużej ilości - mimo zapewnień producenta że silikon nie wycieka z implantu nawet pomimo jego uszkodzenia). Po konsultacji lekarz zaproponował wymianę obu implantów na większe - 565 ml. (ale wymiana tylko tego uszkodzonego jest w ramach gwarancji).

W związku z powyższym i z tym, że koszty wymiany implantów i operacji są identyczne jak koszt nowych implantów rozważam ich całkowitą zmianę na MENTOR lub MOTIVA, przede wszystkim ze względu na utratę zaufania do producenta i jakości implantów polytech, tym bardziej że nie doszło do żadnego urazu, po prostu pewnego dnia obudziłam się z bardzo powiększoną jedną piersią i po wykonaniu tego samego dnia USG okazało się, że w piersi jest płyn a implant jest pęknięty, a kolejne badanie to potwierdziło.

Dlatego proszę doradźcie mi i podzielcie się swoim doświadczeniem, co do wyboru implantów, ich jakości, trwałości i wygody. Obawiam się też tego, że implanty mentor i motiva ją bardziej miękkie niż polytech i nie będę zadowolona z efektów. A jakie są wasze opinie?

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama