Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implanty okragle 330ml wysoki profil - kto ma??

Anonim
KatarzynAaa92
Użytkownik wyróżniony
Poznań · Utworzono: 25 lis 2021 · Ostatnia odpowiedź 9 mar 2024

Operacja pod koniec stycznia. Zdecydowałam się na implanty okrągłe 330 ml. O wysokim profilu zadecydował lekarz. Rozmiar wyjściowy a/b, pod biustem 73. Lekarz proponował między 300 a 360ml ml. Wszyscy mówią, aby wybierać tą większą propozycję, by później nie żałować. Koleżanka ma 340 ml, podobny stan wyjściowy i ma dość obfity i duży biust... Gdy lekarz sam zaproponował mi 360 troszkę się przeraziłam, stawiając na pośredni i wybrałam 330ml. Czy któraś z was może podzielić się zdjęciami, jak to wygląda u was przy chociażby podobnych gabarytach, bo nie wiem, czy nie zmienić na 360 ml. Chcę osiągnąć rozmiar porządne D. Mam 162 cm wzrostu i 56 kg.

12 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    EwaHuszcza
    9 mar 2024

    Witam!
    Mam zaplanowaną operację, lifting + implanty,mentor,okrągłe, 300ml.
    Stan wyjściowy piersi -B.
    Waham się nad wyborem,może lepiej wybrać 275ml.?
    Chciałbym mieć po operacji Wielkość-C.
    Proszę o pomoc.
    Operacja za 4tyg.

  • Anonim
    AniaPazik
    2 gru 2021

    Cześć Kasiu, ja sugeruję wybrać Tobie większe implanty, tak jak mówił Ci doktor .
    Z czasem po operacji, kobietki mają ,,niedosyt,,.
    Ja sama na początku nie chciałam większych, bo wydawały mi się za duże, ale posłuchałam doktora i dziś się cieszę.
    Ja osobiście mam Mentor xtra 405CC okrągłe.
    Wyjściowe malutkie B.
    Pozdrawiam
    Ania☺🌸🏵

  • Anonim

    Anonim

    30 lis 2021

    Ja mam wyjściowe workowate A po wykarmieniu dzieciaczków, mam 175 cm i 63 kg, pod biustem 75, 76 cm, wstępnie na konsultacji wybrałam z lekarzem 350 hp mentor okrągłe, to niby profil wysoki ale nie ultra wysoki, czyli rozumiem, że średniowysoki :). Zastanawiam się teraz, czy nie wziąć 375 lub 400hp, każdy rozmiar ma trochę szersza podstawę, a mi wydaje się, że lekarz zmierzył mnie trochę byle jak. Chciałabym takie porządne C, żeby na co dzień nie przeszkadzały, a na super wyjścia kupi się stanik, który robi cuda. Pomóżcie trochę z tym wyborem, piszcie też, ile macie pod biustem, żeby łatwiej było porównać.

  • Anonim
    Anda
    30 lis 2021

    Słuchaj siebie, tego co Ci przeczucie podpowiada, a nie lekarz.To ty będziesz z nimi a nie odwrotnie.

  • Anonim
    Anadzoana
    Użytkownik wyróżniony
    30 lis 2021

    Ojej… nie pamiętam dokładnych wymiarów :)
    Pod biustem mam jakieś 73/74cm

    Chciałam wziąć większe, ale na przymiarce wyglądałam karykaturalnie :)

    Stanęło na 325ml i dwa dni przed zabiegiem zmieniłam zdanie na coś po środku, czyli 340ml Mentor HP (lekarz uprzedził mnie, że zrobi mi 340ml, ale wyższy profil :) Bałam się, że będę mieć je pod brodą. Po operacji były olbrzymie, mocno spuchnięte twarde - teraz po dwóch miesiącach chyba trochę spadły z objętości na górze, jestem zadowolona przede wszystkim, że nie widać implantów, w sensie takich schodków, a tego się bałam najbardziej :) cCasem czuję niedosyt, chciałabym większe, czasem myślę, że jest super :) Jak to baba ;)

    A Wy? Co myślicie?

  • Anonim

    Anonim

    30 lis 2021

    Anadzoana, napisz, proszę, ile masz pod biustem i jakiej firmy masz implanty i czy pamiętasz może wymiary, np. szerokość podstawy czy coś takiego?

  • Anonim
    Anadzoana
    Użytkownik wyróżniony
    28 lis 2021

    Jestem 2 miesiące po :)

  • Anonim
    Anadzoana
    Użytkownik wyróżniony
    28 lis 2021
    Najlepszy komentarz

    Hej :)
    Ja mam 340hp, startowałam z a/b :)
    Mam 169cm :)

  • Anonim

    Anonim

    27 lis 2021

    W moim przypadku tylko w push upie niestety da się je zblizyć, ale myślę, że tobie się uda, bo masz większą wyjściówkę i biust ogólnie będzie jeszcze pełniejszy, bo ja serio nie miałam prawie nic 😂

  • Anonim
    KatarzynAaa92
    Użytkownik wyróżniony
    27 lis 2021

    Monczi, dziękuję za komentarz. Właśnie takiego efektu się spodziewałam i myślę, że mi wystarczy. Czy w biustonoszu piersi ładnie się stykają?

  • Anonim

    Anonim

    27 lis 2021

    Hej, ja mam motive full 335 ml i tak wyglądają po prawie 7 miesiącach :) Mam 163cm, waga 53, obwód pod biustem 67. Startowałam z małego A.

  • Anonim
    BeataBD
    25 lis 2021

    Hej :)) Mam 330 hp, jestem 6 tyg po operacji, już mogę nosić normalny biustonosz i bez pasa kopresującego, mam teraz twardeeeee D :)) Wcześniej C.

    Przed operacją zastanawiałam się na 275 ml, ale dr doradził 330, mam 170 wzrost i 68 waga. Wyglądają z dnia na dzień coraz ładniej, tzn. jeszcze się układają do 3 mcy.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama