Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implanty MOTIVA - profil DEMI

Anonim
insomnia
Użytkownik wyróżniony
Olsztyn · Utworzono: 9 mar 2020 · Ostatnia odpowiedź 8 cze 2020

Cześć Dziewczyny, Co prawda wątek o implantach Motiva istnieje i jest mocno rozbudowany, jednak w znakomitej większości posty dotyczą implantów FULL i CORSE, a ja chciałabym znać Wasze zdanie o implantach DEMI. Sama miałam operację 2 tyg temu, Demi 340ml. Mam 173 cm, 57 kg, ok. 80 w klatce, przed operacją jakieś 89 w biuście, czyli takie A, ale o dość ładnej podstawie. Klatę mam szeroką, nie da się ścisnąć, bo tam są same żebra. No i tak się zastanawiam, czy aby nie za małe te moje implanty… Chciałam mieć naturalny efekt, tak żeby nie od razu się rzucało w oczy, ze cycki są robione, ale nie wiem, czy nie będzie aż ZBYT naturalnie. Dlatego chciałabym Was prosić o Wasze zdjęcia przed i po, bardzo chciałabym zobaczyć efekty Waszych operacji implantami Demi. Pomoże mi to zwizualizować sobie efekt, jaki teoretycznie mogę mieć za kilka tygodni… Wiem, że każda z nas jest inna, ja zaufałam w 100% lekarzowi, więc nie będę narzekać, ale tak ot ciekawa jestem, jak to u Was wygląda. Swoich zdjęć nie wstawiam, bo jeszcze nie ma co oglądać :)

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    EstheticonModerator
    8 cze 2020

    Cześć dziewczyny! 😌 Jeśli jesteście ciekawe, jaki rozmiar biustonosza będziecie nosić po operacji, skorzystajcie z naszego testu 👉 https://forum.estheticon.pl/gry-i-testy/powiedz-mi-jak-wygladaja-twoje-piersi-a-powiem-ci-jaki-masz-rozmiar-biustonosza-43881 😘

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    5 cze 2020

    No nie pocieszasz... Zobaczę, jak będzie..

  • Anonim
    MagdalenaDziura
    5 cze 2020

    Jestem dopiero rok po operacji, nie karmiłam, nie zmieniałam wagi i stosowalam się do zalecen pooperacyjnych. We wtorek jade do lekarza, zobaczę, co on na to...

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    4 cze 2020
    Najlepszy komentarz

    A karmiłaś? Ja raczej też nie będę nosiła dekoltów, mam dość brzydką klatkę piersiową. Może kiedyś zrobię sobie full albo corse... Na razie jestem całkiem zadowolona.

  • Anonim
    MagdalenaDziura
    4 cze 2020

    Witam. Mam 168 cm wzrostu i 57 kg. Robiłam demi ergonomix 285 ml. To że małe to oczywiste, a startowałam z C. Większy problem ze jest efekt pustej klatki, implant leci w dół jak naturalna pierś, mogę zapomnieć o bluzkach z dekoltem i bez stanika. Dla mnie tragedia to wygląda.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama