Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implanty Mentor 425/450ml

Anonim
sparkling
Łódź · Utworzono: 22 paź 2020 · Ostatnia odpowiedź 26 paź 2020

Dziewczyny doradźcie...mam 164cm,mala miseczke b i 70 pod biustem. Decydować się na mentora okragle 425 ml czy 450 ? Moze ma ktoś fotki takich zrobionych piersi lub doda swoja opinie ? 5 listopada operacja i czytając forum to większość zaluje ze nie zrobiła większych,boje się że przedobrze ;)

34 komentarze

Reklama
  • Anonim
    sparkling
    26 paź 2020

    Dagmara123 ile teraz wychodzi Ci w biuście?

  • Anonim

    Anonim

    26 paź 2020

    Polaola wiesz zdjęcia z tej perspektywy też zawsze sprawiają, że biust jest większy, wyjściówkę miałam: z przodu plecy z tylu plecy 😛

  • Anonim
    Polaola
    26 paź 2020

    Dagmara123 no niesamowite! Wyglądają naprawdę pokaźnie jak na 450 przy twoim wzroście 😄 a wejściówkę miałaś jaką?

  • Anonim

    Anonim

    26 paź 2020

    sparkling dziękuję, ty niebawem tez bd mieć taki 😃

  • Anonim
    sparkling
    26 paź 2020

    Dagmara123 wow!!! Meeega ten twój biust ;)

  • Anonim

    Anonim

    26 paź 2020

    Tu prezentują się tak

  • Anonim

    Anonim

    26 paź 2020
    Najlepszy komentarz

    Polaola nie, to nie jest push up. Mój wzrost 175 cm, ważyłam jakieś 49/50 kg, teraz przytyłam, więc szczerze to nie wiem, ile ważę i pod biustem mam jakieś 70 cm 😉

  • Anonim
    Polaola
    26 paź 2020

    Dagmara123 strasznie mi się podobają te fotki w koronkowym lekkim staniku, czy te w czarnych to pushup? Mogłabyś jeszcze zdradzić, ile masz wzrostu, waga i ile pod biustem? Dzięki kochana 😘

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    26 paź 2020

    Piękne 😊😘

  • Anonim

    Anonim

    25 paź 2020

    To na tle sylwetki 455

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    25 paź 2020

    2 tyg szybko zleci... 😊 na jakie w końcu się zdecydowałaś mniejsze czy większe?

  • Anonim
    sparkling
    25 paź 2020

    Dziewczyny ale Wam zazdrooo tych bimbałków... za 2tyg będę chwaliła się swoimi ;*

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    25 paź 2020

    Największa różnica między tymi a tymi, co nie widać na zdjęciach, to teraz przy większym implancie piersi zajmują większy obszar klaty, ja mam tatuaż na żebrach, zrobiłam po 1 operacji, to teraz kawałek wchodzi na cycka od dołu… ale tak jak mówię, cycki upchałam w stary stanik… mega wow nie było po operacji, że duużo większe, ale z tym się liczyłam, że mój efekt co marzę to dopiero przy 3 jak nie i 4 operacji. 😔

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    25 paź 2020

    Teraz póki co tak to wygląda 😁

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    25 paź 2020

    Szczerze wam powiem, że 430 a 610 nie zrobiło dużo różnicy przynajmniej dla mnie. Chciałam 800, ale nie dalo rady upchać 😔 pierwsze foto w dniu operacji

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    25 paź 2020

    430😁

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    25 paź 2020

    Szczerze to nie jestem maniaczką biustonoszy i najczęściej chodzę w zwykłych sportowych z new yorka, bo po prostu najwygodniej… ten akurat też jest z new yorka. Mam ze dwa z triumph z fiszbinem, ale w nich piersi idą na bok i mega pomniejszają. Tu na forum mi dziewczyna poleciła wonferbra bez ramiączek, nawet wrzuciła foty w nim i ponoć fajnie podnosi piersi, to planuję go zamówić… 😉 a wy polecacie jakiś?

  • Anonim
    sparkling
    24 paź 2020

    Angela a masz foto jak wyglądały 430 ml poprzedni twój biust? Ale fajne macie te cycochy ;*

  • Anonim

    Anonim

    24 paź 2020

    Polecasz jakieś firmy? 😃

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    24 paź 2020

    Dziękuję, 70e ten jest, ale co dziwne jak miałam 430, to też w nim chodziłam 😊 minimalnie ciśnie... dopiero muszę kupić, jestem dopiero 3 tyg po operacji

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama